• Informacje na temat:

  obuchowicz bartosz ślub

Artykuły na temat: obuchowicz bartosz ślub
 • Obuchowicz ożenił się

  Znany z serial u "Na dobre i na złe" - Bartosz Obuchowicz (26 l.) w minioną sobotę poślubił fotomodelkę Katarzynę Sobczyńską. Ślub miał miejsce w zabytkowej świątyni Wang w Karpaczu. Gdzie para młoda wyjedzie w podróż poślubną?

 • "Julia": Skandal na ślubie

  W sali ślubów krakowskiej Willi Decjusza grana przez Julię Rosnowską tytułowa bohaterka serialu "Julia", postanowiła powiedzieć "tak" Maćkowi (Michał Lewandowski).

 • "Na dobre i na złe": Agata znalazła tego jedynego? Wkrótce połączy ich... ślub!

  ...łóżku szpitalnym rozmyślała nie tylko o tym, czy sprawcę wypadku (Tomka Burskiego - Bartosz Obuchowicz) spotka kara, ale zastanawiała się również nad słowami Huberta Woźnickiego (Piotr Nowak), który(...) uczuciowe sprawiły jej albo ból, albo raniły innych.  Do dziś ma wyrzuty sumienia, bo to głównie przez nią rozpadło się małżeństwo Witka (Bartosz Opania) z Leną (Anita Sokołowska). Wtedy pożądanie...

 • W końcu powiedzieli "tak"

  Bartosz Obuchowicz znany z serial u "Na dobre i na złe" w końcu ożenił się z fotomodelką Kasią Sobczyńską, z którą związany jest od czterech lat. Para ma dwuletnią córeczkę.

 • "Pierwsza miłość": Nowe odcinki już 31 sierpnia!

  Dramatyczne wydarzenia w życiu Marysi, które mogą na zawsze zmienić jej życie, czy Kinga i Artur w końcu powiedzą długo wyczekiwane "tak", kto postanowi wskrzesić swój związek i jak potoczą się losy Melki i Krystiana - nowy sezon "Pierwszej miłości" zapowiada się wyjątkowo emocjonująco. W serialu pojawi także plejada gwiazd: Jerzy Bończak, Bartosz Obuchowicz, Ewa Gawryluk i Elżbieta Romanowska...

 • Debiutantka gwiazdą nowego serialu TVN-u

  Debiutantka Julia Rosnowska, Marta Żmuda Trzebiatowska, Tadeusz Huk i Krystian Wieczorek wystąpią w nowym serialu TVN-u "Julia". Opowiadający losy młodej dziewczyny - tytułowej Julii - serial pojawi się na antenie w styczniu.

 • Maciek zostanie uprowadzony!

  Darek (Bartosz Obuchowicz) zrobi wszystko, byle tylko nie dopuścić do ślubu Julii (Julia Rosnowska) z Maćkiem (Michał Lewandowski). W tym celu posunie się nawet do porwania Janickiego!

 • "Julia": Uciekająca panna młoda!

  - Czasami chciałabym być podobna do serialowej Julii - mówi o swojej postaci Julia Rosnowska - odtwórczyni tytułowej roli w nowym serialu TVN, którego pilot wyświetlony zostanie w piątek, 23 grudnia, po ostatnim odcinku "Prosto w serce".

 • Kłopoty to jej specjalność!

  Julia, tytułowa bohaterka serialu, który startuje już 2 stycznia, ma niebywały talent do pakowania się w tarapaty. Ucieka sprzed ołtarza Darkowi (Bartosz Obuchowicz), by... zgodzić się na fikcyjne narzeczeństwo z Maćkiem (Michał Lewandowski), A to dopiero początek jej miłosnych perypetii...

 • ​Nowość w jesiennej ramówce Polsatu! Gwiazdy w obsadzie serialu

  ..., Weroniki Rosati i Julii Wieniawy wystąpi plejada aktorów, a wśród nich m.in.: Małgorzata Pieczyńska, Jacek Knap, Paweł Ławrynowicz, Mariusz Bonaszewski, Bartosz Obuchowicz, Joanna Balas i Joanna Kuberska(...) programowa Telewizji Polsat. Kim są trzy główne bohaterki? Marta (Weronika Rosati) jest 34-letnią, dobrze sytuowaną, świetnie wykształconą prawniczką. Ma nowy piękny dom pod Warszawą. Poślubiła swoją...