• Informacje na temat:

  och karol pierwsza część

Artykuły na temat: och karol pierwsza część
 • Czeka na dobrą propozycję

  ..., jednak tylko trochę. Jestem więc przekonana, że "MIŁ.OŚĆ" to tylko część prawdy o niej. Czy można zobaczyć was razem na scenie? - Gram od dawna z Ewą w dwóch spektaklach w Teatrze Kwadrat "Berek(...). Zagrała w takich obrazach jak "Nie kłam, kochanie" i "Och Karol 2" oraz serialach "Magda M.", "Teraz albo nigdy" oraz "Julia". Ma 29 lat. Rozmawiała: Dominika Gwit (PAP Life)  

 • Ilona Łepkowska: Nie muszę być najbogatsza na cmentarzu

  ...sentyment do jakiegoś swojego scenariusza? - Ciepło wspominam film "Przez dotyk" Magdy Łazarkiewicz, pierwszą część "Och, Karol", który był moim pierwszym filmem kinowym, a który niespodziewanie odniósł(...) tymi projektami, które sprawiają mi przyjemność. Bo ja już jestem na emeryturze, nie muszę dużo pracować. Przez lata odłożyłam trochę pieniędzy, moja córka jest dorosła, w życiu zawodowym idzie jej...

 • "Wkręceni 2" na Blu-ray i DVD

  Przebojowa komedia "Wkręceni 2" w gwiazdorskiej obsadzie na czele z Pawłem Domagałą, Małgorzatą Socha, Martą Żmudą Trzebiatowską, Barbarą Kurdej-Szatan i Bartoszem Opanią 15 maja debiutuje na płytach Blu-ray i DVD.

 • "Piraci..." lepsi od "Och, Karola 2"

  Czwarta część przygód Jacka Sparrowa zdeklasowała rywali w walce o podium polskiego box-office'u. Film przebojem wdarł się na szczyt listy kinowych hitów 2011 roku zarówno pod względem wpływów jak i frekwencji. W premierowy weekend obejrzało go 307 000 widzów.

 • Adamczyk powtarza kultową rolę

  Już 29 czerwca na ekrany wjadą zrealizowane w technice 3D "Auta 2" - jeszcze szybsza, jeszcze głośniejsza i ekscytująco wysokooktanowa druga część pamiętnego przeboju z wytwórni Disney/Pixar.

 • Najgorsze i najlepsze polskie sequele

  Sequele można podzielić na dwie bardzo proste kategorie: dobre i złe. Dobre niejednokrotnie przewyższają pierwowzór, złe natychmiast do niego odsyłają. Najlepszy przykład złapania się w pułapkę sequeli to próba wyciśnięcia resztek z pierwszej części.