• Informacje na temat:

  ochrona prezydenta

Artykuły na temat: ochrona prezydenta
 • Debata wyborcza kandydatów na prezydenta w TVP

  W środę, 17 czerwca, wieczorem odbędzie się debata wyborcza w TVP z udziałem kandydatów na prezydenta. Zgodnie z informacjami ze sztabów, weźmie w niej udział 11 kandydatów, w tym m.in. Andrzej Duda, Rafał Trzaskowski, Robert Biedroń, Szymon Hołownia, Władysław Kosiniak-Kamysz i Krzysztof Bosak.

 • Polscy artyści żegnają Pawła Adamowicza. "Ochronię swoje serce i umysł przed nienawiścią"

  Po tragicznej śmierci Pawła Adamowicza również artyści pożegnali prezydenta Gdańska i zaczęli po raz kolejny nawoływać do porzucenia mowy nienawiści.

 • Prezydent podpisał nowelę ws. dofinansowania TVP i Polskiego Radia

  ...trafiła ona do Senatu, który odrzucił ją w całości. 13 lutego Sejm odrzucił sprzeciw izby wyższej i ustawa została przesłana do prezydenta. Miał on 21 dni na decyzję, czy ustawę podpisać, zawetować bądź skierować do Trybunału Konstytucyjnego. W piątek upływał termin na decyzje prezydenta. - Argumentowanie, że środki przeznaczone na funkcjonowanie mediów publicznych powinny być przeznaczone na...

 • Prezydent Brazylii oskarża Leonardo DiCaprio

  Prezydent Brazylii Jair Bolsonaro oskarżył aktora Leonardo DiCaprio o to, że wspiera finansowo organizacje non profit, które zdaniem prezydenta stoją za niektórymi pożarami w Amazonii - pisze w piątek agencja AP.

 • Billie Joe Amstrong na prezydenta

  Wraz z kolegami z zespołu wokalista przygotował dwuczęściowy plan kampanii wyborczej. Wydrukowali już tysiące ulotek i przeprowadzają agitację wyborczą podczas festiwali, na których Green Day występują. "Pierwsza część kampanii ma pokazać mnie od dobrej strony. Chodzę w garniturze, biorę na ręce dzieci i zawsze towarzyszy mi ochrona. Część druga ma ukazać moje drugie 'ja' - palącego marihuanę...

 • Środki bezpieczeństwa godne prezydenta. Kto odwiedzi "Hell's Kitchen"?

  Wykrywacze metali, ochrona w restauracji, w kuchni i przed wejściem oraz limuzyny z przyciemnianymi szybami - w kolejnym odcinku "Hell's Kitchen" pojawią się goście, którym szef Wojciech Modest Amaro musiał zapewnić maksymalne bezpieczeństwo.

 • Natalie Portman: Muzyczny epizod w karierze

  .... Skład grupy był rotacyjny, ale tworzyło go łącznie ośmioro dzieci. Tematyką poruszaną w utworach była ochrona środowiska. James Corden następnie puścił nagranie World Patrol Kids, na którym widać śpiewającą Portman i jej koleżanki. Obecnie aktorka promuje film "Jackie", opowiadający losy żony Johna F. Kennedy’ego, zastrzelonego prezydenta USA. Produkcja do polskich kin wejdzie 3 lutego 2017

 • TVP: Zarzuty o cenzurowaniu festiwalu w Opolu są nieprawdziwe

  Zarzuty o funkcjonowaniu cenzury artystów występujących na Festiwalu Opole 2017 są nieprawdziwe i naruszają dobre imię spółki - oświadczyła w poniedziałek TVP. Telewizja skierowała pozwy o ochronę dóbr osobistych, m.in. wydawnictwu Agora i Ringier Axel Springer Polska.

 • Sarkozy odznaczył Redforda

  W uznaniu za dokonania w dziedzinie sztuki oraz zasługi w walce o ochronę środowiska amerykański aktor i reżyser Robert Redford otrzymał w czwartek, 14 października, z rąk prezydenta Francji, Nicolasa Sarkozy'ego, najwyższe odznaczenie w tym kraju, Order Legii Honorowej.

 • Polska bezpieczniejsza dla Elvisa i Beatlesów

  Prezydent RP Aleksander Kwaśniewski podpisał niedawno nowelizację do ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. W praktyce oznacza to, że wzmocniona została możliwość ścigania piractwa na drodze postępowania karnego, a ponadto przyznana została 50-letnia ochrona dla fonogramów i artystycznych wykonań.

Zdjęcia na temat: ochrona prezydenta
Dyskusje na temat: ochrona prezydenta
 • Re: "M jak miłość": Spóźnione wesele Ewy i Marka

  Brednie dla półmózgów ten serial . Emigrańci to narzędzie... Nasleży pamiętać że od 1 stycznia 2016 roku kończy sie ochrona Polskiej Ziwemi przed sprzedażą!! Jak wiadomo wtedy każdy dysponujący(...) eMisjaTv Grzegorz Braun, reżyser i publicysta, a ostatnio także kandydat na prezydenta RP podczas spotkania z mieszkańcami Łodzi przedstawia wizję Europy, w której "wszyscy chcą się dogadać po naszym