• Informacje na temat:

  ochroniarz whitney houston

Artykuły na temat: ochroniarz whitney houston
 • Whitney Houston była biseksualna?

  Ponad pięć lat po śmierci Whitney Houston na jaw wychodzą kolejne informacje o jej życiu. Ponownie głośno zrobiło się o orientacji seksualnej gwiazdy. Tym razem za sprawą dokumentu „Whitney: Can I Be Me”.

 • Whitney Houston: 5 lat od śmierci gwiazdy

  Whitney Houston była jednym z wielu zaproszonych wykonawców, którzy mieli uczestniczyć na gali Grammy oraz innych imprezach towarzyszących. Wokalistka zapowiedziała pojawienie się na specjalnym(...) przerwanej rozmowy. Tego samego dnia (9 lutego) Whitney Houston pojawiła się na imprezie organizowanej przez Kelly Price . Wtedy też doszło do improwizowanego występu wokalistek, co bardzo...

 • Whitney Houston: Nieszczęśliwa super gwiazda

  Wielbiciele pamiętają jej zjawiskowy głos i przebojowe piosenki. O trudnym życiu nieżyjącej amerykańskiej wokalistki opowiada film "Whitney", który zobaczymy ósmego sierpnia w TVP 2, dzień przed rocznicą jej urodzin.

 • Whitney Houston: Wstępne wyniki sekcji zwłok

  Wokalistka miała wodę w płucach w momencie śmierci. To wstępne wyniki sekcji zwłok Whitney Houston. Za wcześnie jednak, by przesądzać, czy artystka zmarła w wyniku utonięcia.

 • Pierwsze ustalenia ws. śmierci Whitney Houston

  Chociaż władze nie podają na razie przyczyn śmierci Whitney Houston, media w USA donoszą o dalszych szczegółach wskazujących na niejasne okoliczności jej zgonu. 48-letnia piosenkarka zmarła w sobotę w Beverly Hills.

 • Whitney Houston miała romans z kobietą? Asystentka ujawnia nowe fakty

  Przyjaciółka Whitney Houston, Robyn Crawford po latach otworzyła się przed dziennikarzami. Odpowiedziała na plotki o jej związku z wokalistką.

 • Whitney Houston: Królowa muzyki pop. "Jeden z najwspanialszych głosów świata" (8. rocznica śmierci)

  Whitney Houston nie żyje - ta informacja obiegła cały świat osiem lat temu. Niekwestionowana królowa muzyki zmarła w wieku 48 lat. 11 lutego 2012 roku jej ciało zostało znalezione w wannie w łazience hotelowego pokoju w Beverly Hills. Oficjalną przyczyną śmierci było utonięcie, spowodowane wadą serca oraz spustoszeniami w organizmie po wieloletnim nadużywaniu substancji odurzających.

 • Czy Whitney Houston łączył romans z asystentką? Ta książka ujawni prawdę

  O relacji piosenkarki Whitney Houston z jej asystentką i przyjaciółką, Robyn Crawford, od lat rozpisywały się tabloidy. Sugerowano, że panie łączyło coś więcej, niż relacje zawodowe i przyjaźń. Od śmierci gwiazdy, Crawford unikała jednak komentowania ich relacji. Teraz jednak kobieta postanowiła opowiedzieć o życiu z Houston w książce, która ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku.

 • Whitney Houston bliska śmierci?

  Whitney Houston, amerykańska wokalistka pop, niejednokrotnie mogła stracić życie z powodu przedawkowania narkotyków. Taką sensacyjną wiadomość podał amerykański brukowiec "The National Enquirer".

 • Anastacia poślubi ochroniarza

  Amerykańska wokalistka Anastacia (33 l.), znana z "czarnego" głosu, wkrótce zostanie żoną swojego brytyjskiego ochroniarza Wayne'a Newtona (38 l.). To miłość niczym z filmu "Bodyguard", w którym Kevin Costner ochraniał Whitney Houston.