• Informacje na temat:

  ochroniarze polskich gwiazd

Artykuły na temat: ochroniarze polskich gwiazd
 • Whitney Houston: Nieszczęśliwa super gwiazda

  ...telewizji. Jednak w życiu nie było jej do śmiechu. Sukces i rodzina Status megagwiazdy zapewnił jej udział w kinowym hicie "Bodyguard" w 1992 roku. Za rolę piosenkarki Rachel zakochującej się w swoim ochroniarzu nie zebrała co prawda dobrych recenzji. Podbiła jednak serca milionów fanów muzyką z filmu, w tym napisaną przez gwiazdę country Dolly Parton balladą "I Will Always Love You...

 • Skandal w Cannes: Wściekłe gwiazdy

  Gwiazdy kina coraz bardziej wściekają się na nadgorliwe służby porządkowe Festiwalu Filmowego w Cannes. Ochroniarze nie wpuszczają aktorów na... premiery filmów, w których grają.

 • Tym nie chciałbyś oberwać. Gwiazdy i dziwactwa lecące na scenę

  Dezaprobata słuchaczy może przybrać różne formy. Artysta może zostać wygwizdany, wybuczany, a nawet obrzucony różnymi przedmiotami. Mimo iż ochroniarze na bramkach dbają o to, aby gwiazdom nic się nie stało, nie zawsze da się uniknąć ostrzału zdenerwowanej publiczności.

 • Czym zaskoczą światowe gwiazdy kabaretu?

  .... The Umbilical Brothers zaprezentują swój najlepszy kabaretowy program, a także wezmą udział w posiedzeniu rządu premiera Roberta Górskiego, wcielając się w postać jednego z najpopularniejszych polskich polityków i jego ochroniarza. W kwietniowym odcinku nie może zabraknąć również polskich kabaretów. Specjalnie dla widzów Dwójki w nowym repertuarze wystąpi Koń Polski. Kabaretowy Klub Dwójki...

 • "Nie chcę być gwiazdą jednego sezonu"

  ...zaskoczę, a przynajmniej będę się starała pozytywnie zaskoczyć ludzi... Czy nie sądzisz, że jesteś za młoda na zostanie gwiazdą? Jestem być może za młoda na wiele innych rzeczy, wśród nich ewentualnie także na to, by zostać gwiazdą. Ale ja nie czuję się gwiazdą, więc nie mogę być na to za młoda. Z drugiej strony byłoby nudno, gdybyśmy mieli same gwiazdy po pięćdziesiątce. Ja gwiazdą? To jakiś...

 • Weekend w kinie: Na weselu, na dworze i w samochodzie

  Pięć filmów wchodzi na ekrany polskich kin w piątek, 8 lutego. Jednym z nich jest ostatnia część rodzimej "Planety Singli", w której pojawiają się największe polskie gwiazdy. Wśród premier są też oscarowe produkcje: "Faworyta" (dziesięć nominacji) i "Green Book" (pięć nominacji). Stawkę uzupełniają: sequel animowanej "LEGO Przygody" oraz nagrodzony na Berlinale "Walc w alejkach".

 • Co ma Doda do Big Brothera?

  Tradycją cotygodniowego programu Big Brother Show jest występ muzycznej gwiazdy polskiego showbiznesu. Gościem najbliższego programu (w sobotę 3 listopada) będzie zespół Grupa Operacyjna.

 • Gdynia: Polowanie na Alicję!

  Nie ma łatwego życia Alicja Bachleda Curuś na festiwalu w Gdyni. Okazuje się, że nagle urosła do rangi pierwszej gwiazdy polskiego kina, przynajmniej dla śledzących każdy jej krok fotoreporterów.

 • Lubaszenko i Saleta: Nowe programy

  W jesiennej ofercie Polsatu Play pojawi się dużo polskich, jak i zagranicznych nowości, m.in. program "Pięściarze" z Przemysławem Saletą. Do grona prowadzących dołączył również aktor Olaf Lubaszenko.

 • Czy Whitney Houston łączył romans z asystentką? Ta książka ujawni prawdę

  O relacji piosenkarki Whitney Houston z jej asystentką i przyjaciółką, Robyn Crawford, od lat rozpisywały się tabloidy. Sugerowano, że panie łączyło coś więcej, niż relacje zawodowe i przyjaźń. Od śmierci gwiazdy, Crawford unikała jednak komentowania ich relacji. Teraz jednak kobieta postanowiła opowiedzieć o życiu z Houston w książce, która ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku.

Zdjęcia na temat: ochroniarze polskich gwiazd