• Informacje na temat:

  odchudzone aktorki

Artykuły na temat: odchudzone aktorki
 • "Przepis na życie": Dominika Gwit odchudzi się... na własny ślub?

  Dominika Gwit, czyli niezapomniana Zosia "Gruba" z "Przepisu na życie", lada moment stanie na ślubnym kobiercu. 30-letnia aktorka nie kryje, że chciałaby zrzucić kilka kilogramów, by jak najlepiej prezentować się w sukni, w której stanie przed ołtarzem, by przysiąc dozgonną miłość i wierność montażyście Wojciechowi Dunaszewskiemu.

 • Dominika Gwit schudła już prawie 50 kg

  Dominika Gwit zachwyca wszystkich swoją nową sylwetką. Aktorka schudła prawie 50 kilogramów.

 • Zamierza... odchudzić kolegę!

  Ewa Kasprzyk, czyli Elżbieta Żak z "Na dobre i na złe", uwielbia Michała Pielę, czyli aspiranta Mieczysława Nocula z "Ojca Mateusza". Podobno postawiła sobie za punkt honoru, by go... odchudzić.

 • Dominika Gwit zrzuciła 45 kg

  Dominika Gwit rozpoczyna nowy etap w swoim życiu i nie ukrywa, że marzy o tym, by znów zagrać w filmie lub w serialu. Aktorka podkreśla, że jest otwarta na propozycje nowych ról i ma nadzieję, że znajdzie się dla niej praca w tym zawodzie, mimo że waży teraz 45 kg mniej.

 • Nowa, odchudzona Anna Guzik

  To nie pierwsza tego typu metamorfoza 33-letniej aktorki. Po udziale w show "Taniec z gwiazdami" Guzik udało się zrzucił kilkanaście zbędnych kilogramów. Niestety, co podkreślała w wielu wywiadach, stała się potem ofiarą efektu jo-jo i z powrotem przybrała na wadze. Na premierze filmu "Miłość na wybiegu", w którym gra szefową agencji modelek, pojawiła się jednak odmieniona - w obcisłej, czarnej...

 • Borys Szyc schudł 12 kilogramów, aby zagrać w filmie Żuławskiego

  Borys Szyc ("Wojna polsko-ruska", "Testosteron", "1920 Bitwa warszawska", "Dżej Dżej", "Lekarze") przygotowuje się do roli w filmie "Zły" w reżyserii Xawerego Żuławskiego. Dzięki intensywnym treningom i specjalnej diecie aktor schudł już 12 kilogramów.

 • Cichopek odchudzi młode mamy

  Kasia Cichopek po urodzeniu syna schudła 19 kg, teraz pomoże dojść do formy innym młodym mamom. Jesienią ruszy nowe show, w którym celebrytka doradzi, jak pozbyć się nadwagi i zbędnych kilogramów.

 • Noworoczne postanowienia gwiazd

  Znaleźć męża, odchudzić się, wyruszyć w wymarzoną podróż, nie planować, być lepszym człowiekiem - takie są noworoczne postanowienia polskich serial owych gwiazd.

 • "Barwy szczęścia": Stanisława Celińska bardzo chce znów podobać się... sobie!

  Stanisława Celińska, czyli Amelia z "Barw szczęścia", przyznaje, że kiedy pogodziła się z myślą, iż najlepsze lata swojego życia ma już za sobą i jest po prostu starszą panią, przestało jej zależeć na tym, żeby komukolwiek się podobać. Ostatnio jednak aktorka doszła do wniosku, że powinna zrzucić kilka kilogramów, by podobać się... sobie.

 • Kate Winslet pozywa gazetę

  Aktorka Kate Winslet pozwała brytyjską gazetę "Daily Mail" o odszkodowanie w wysokości 150 tys. dolarów za artykuł, w którym zasugerowano, że skłamała opowiadając o swojej aktywności fizycznej.

Zdjęcia na temat: odchudzone aktorki
Wideo na temat: odchudzone aktorki
 • Dominika Gwit zrzuciła 45 kg: Nie jestem już aktorką charakterystyczną, ale mam nadzieję, że trafi mi się jakaś rola

  Dominika Gwit rozpoczyna nowy etap w swoim życiu i nie ukrywa, że marzy o tym, by znów zagrać w filmie lub w serialu. Aktorka podkreśla, że jest otwarta na propozycje nowych ról i ma nadzieję, że znajdzie się dla niej praca w tym zawodzie, mimo że waży teraz 45 kg mniej. – Zmieniłam się wizualnie, nie jestem już aktorką charakterystyczną, ale mam nadzieję, że już niedługo trafi mi się jakaś odchudzona rola, inna niż dotychczas. Nie odłożyłam na bok aktorstwa. Natomiast mam dwa zawody,...

 • Kongres

  Film opowiada historię aktorki, która podpisuje z wytwórnią filmową kontrakt na sprzedaż własnej tożsamości - dzięki temu studio będzie mogło wykorzystywać niestarzejący się wizerunek artystki w kolejnych produkcjach.

 • Na imię ma Sabine

  Nagrodzony na festiwalu w Cannes subtelny portret Sabine Bonnaire, siostry słynnej francuskiej aktorki, Sandrine. Dokumentalny portret Sabine Bonnaire, 38-latki cierpiącej na autyzm, nakręcony został przez jej siostrę-aktorkę. Dokumentacja 25 lat życia Sabine pokazuje ciepłą osobę, której rozwój i liczne talenty zostały zmarnowane z powodu niewłaściwego systemu opieki zdrowotnej. Po tragicznych pięciu latach spędzonych w szpitalu psychiatrycznym, Sabine odnalazła się na nowo w domu w...