• Informacje na temat:

  odcinek muzycznego

Artykuły na temat: odcinek muzycznego
Zdjęcia na temat: odcinek muzycznego
Wideo na temat: odcinek muzycznego
 • "Better Call Saul": Muzyczna zapowiedź

  Nareszcie w sieci pojawiły się informacje na temat długooczekiwanego spin-offu serialu “Breaking Bad”. W niedzielę stacja AMC wyemitowała specjalne muzyczne wideo, dając widzom przedsmak tego, czego mogą spodziewać się po komedii Vince’a Gilligana oraz Petera Goulda, ”Better Call Saul”. Akcja spin-offu rozgrywa się w 2002 roku, a bohaterem jest niepozorny prawnik, Saul Goodman, w którego postać wciela się Bob Odenkirk. Premiera pierwszego odcinka przewidziana jest na luty 2015, a drugi...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Odcinek 6.

  Zadaniem uczestników show Polsatu jest jak najwierniejsze przeistoczenie się w największe ikony światowej i polskiej sceny muzycznej. Laureat każdego odcinka (oraz całego programu) może przeznaczyć nagrodę na dowolny cel charytatywny. Zobaczcie, kto poradził sobie najlepiej w odcinku numer 6!

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Odcinek 7.

  Emilia Komarnicka-Klynstra nie do pokonania jako Michael Jackson. Aktorka doskonale odwzorowała śpiew i taniec muzycznej legendy w przeboju „Beat It” i otrzymała najwyższe noty zarówno od jurorów, jak i uczestników. W siódmym odcinku 12. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zaprezentowali się także: Justin Timberlake, Bonnie Taylor, Mireille Mathieu, Scooter, Franek Kimono, Brian Johnson z AC/DC i Lady Gaga. Który z wykonawców również zasłużył na dużo punktów?