• Informacje na temat:

  odcinek programu

Artykuły na temat: odcinek programu
 • "Ameryka Express 2": Jak zakończył się pierwszy odcinek? Kto odpadł z programu?

  Drugi sezon programu "Ameryka Express" zapowiada się interesująco. W tej edycji reality show uczestnicy z pewnością dostarczą widzom sporo emocji. Już w pierwszym odcinku, który stacja TVN wyemitowała w środę, 4 marca, pojawiły się pierwsze łzy, kłótnie i wzruszające momenty.

 • Będzie specjalny odcinek "Hotelu Paradise"

  W piątek, 17 kwietnia na antenie TVN7 został wyemitowany finałowy odcinek reality-show "Hotel Paradise", który przyciągnął przed telewizory ponad milionową widownię. Stacja poinformowała właśnie, że w najbliższy piątek wyemituje odcinek specjalny programu.

 • "Sanatorium miłości": Kiedy emisja specjalnego odcinka?

  Trwają zdjęcia do odcinka specjalnego "Sanatorium miłości". Marta Manowska spotkała się z bohaterami drugiej edycji show, by sprawdzić, jak zmieniło się ich życie blisko rok od przyjazdu do Ustronia. Odcinek będzie można zobaczyć 3 sierpnia na antenie TVP1.

 • Specjalny odcinek "Króla tygrysów" w Wielkanoc

  Plotki o dodatkowym, ósmym odcinku serialu dokumentalnego „Król tygrysów” krążą już od kilku dni. W końcu zostały oficjalne potwierdzone przez Netflix. Specjalny odcinek pojawi się na tej platformie już w niedzielę 12 kwietnia. Czyli dzień wcześniej niż zaplanowany na poniedziałek 13 kwietnia specjalny program stacji FOX przygotowany wspólnie z portalem „TMZ”, który też dotyczył będzie bohatera...

 • Nagrania specjalnego odcinka "Przyjaciół" przełożone

  W maju na platformie streamingowej HBO Max miał pojawić się specjalny odcinek sitcomu wszech czasów "Przyjaciele". Premiera nie dojdzie do skutku z powodu odwołania zdjęć do odcinka, które były zaplanowane na przyszły tydzień. Zostaną one zrealizowane nie wcześniej niż w maju. Powodem odwołania nagrania jest rosnące ryzyko zarażenia się koronawirusem, które paraliżuje rozrywkę na całym świecie.

 • 887 tys. widzów nowego programu TVN "My Way". Oglądalność spada z odcinka na odcinek

  .... Widownia cyklu spada z odcinka na odcinek. Pierwszy z nich miał 942 tys. oglądających, drugi - 882 tys., a trzeci - 839 tys. Dla porównania, emitowany w tym samym paśmie w analogicznym okresie ub.r...

 • 300. odcinek programu "Ewa gotuje"

  W sobotę, 15 kwietnia, wyemitowany zostanie 300. odcinek programu 'Ewa gotuje". Jakie niespodzianki szykuje gospodyni show, Ewa Wachowicz?

 • Specjalny odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w Wielkanoc

  W wielkanocną niedzielę Polsat pokaże odcinek specjalny programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

 • Z powodu rasizmu z Netfliksa usunięto odcinek znanego show

  Kolejną produkcją, która w ostatnich dniach zniknęła z repertuaru jednej z platform streamingowych, jest odcinek komediowego programu „With Bob & David”. Powodem takiej decyzji była charakteryzacja na czarnoskórą osobę jednego z bohaterów tego show. Decyzja Netfliksa nie podoba się twórcom programu, Davidowi Crossowi i Bobowi Odenkirkowi.

 • Specjalny odcinek "Twoja twarz brzmi znajomo". Kiedy oglądać?

  Już w Niedzielę Wielkanocną zostanie wyemitowany nowy odcinek specjalny show prezentującego metamorfozy gwiazd "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Zdjęcia na temat: odcinek programu
Wideo na temat: odcinek programu
 • "Następny proszę!": Zapowiedź programu

  "Następny proszę!" to program, który łączy emocje teleturnieju z rozrywkowym show. Można w nim wygrać wielkie pieniądze, a przy tym znakomicie się bawić. W roli prowadzącego wystąpi Marcin Wójcik, pojawią się również goście specjalni - wśród nich m.in. Tomasz Oświeciński, Elżbieta Romanowska, Tomasz Barański. Pierwszy odcinek już 30 września w TV Puls.

 • "Gwiazdy na dywaniku": Odcinek 302.

  302. odcinek programu "Gwiazdy na dywaniku"

 • "Gwiazdy na dywaniku": Odcinek 297.

  Odcinek programu "Gwiazdy na dywaniku"

Dyskusje na temat: odcinek programu