• Informacje na temat:

  odcinki kuchennych rewolucji

Artykuły na temat: odcinki kuchennych rewolucji
 • TVN zawiesza emisję "Kuchennych rewolucji", żeby skuteczniej pomóc restauracjom

  Odcinek „Kuchennych rewolucji”, który nadano we czwartek 26 marca, był ostatnim, jaki widzowie zobaczą tej wiosny. Kolejnych TVN nie pokaże, choć są nagrane i zmontowane. Powody tej decyzji wyjaśniła fanom programu Magda Gessler. Zdradziła, że w tym wypadku nie chodziło o oszczędne gospodarowanie gotowymi odcinkami.

 • Ile osób ogląda "Kuchenne rewolucje"?

  Pierwszy odcinek piątego sezonu "Kuchennych rewolucji" przyciągnął przed telewizory 2,6 mln osób. Program prowadzi znana restauratorka Magda Gessler.

 • Policja na planie "Kuchennych rewolucji"

  Podczas kręcenia "Kuchennych rewolucji" Magdy Gessler w Ostrowie Wielkopolskim musiała interweniować policja. Przed restauracją "Chłop i baba", gdzie odbywała się wtedy kolacja kończąca rewolucję Magdy Gessler, doszło do karczemnej awantury. Kilku mężczyzn, nie zważając na ochronę, próbowało dostać się do wnętrza lokalu.

 • "Kuchenne rewolucje" powrócą?

  To program o tym, że nawet najgorsze sytuacje można zmienić w dobre, jeśli się tylko chce - mówi Magda Gessler. Potwierdza to historia, którą zobaczymy w ostatnim odcinku "Kuchennych rewolucji".

 • "Kuchenne rewolucje"... od kuchni

  Zaproszeni do jednej z podwarszawskich restauracji, po raz pierwszy w historii programu mogliśmy zajrzeć za kulisy "Kuchennych rewolucji". Już na początku czekała nas niespodzianka, bo kolacja(...) rewolucji wcale nie jest kuchnia, są nim ludzie. Uwielbiam ich poznawać - tłumaczy. Na czym polega magia telewizji? Widzimy zawsze wszystkich przy stołach, a naprawdę wygląda to trochę, jak... na...

 • "Kuchenne rewolucje": Będzie 16. sezon show Magdy Gessler

  TVN pokaże 16. sezon „Kuchennych rewolucji”. Kulinarny show Magdy Gessler ma wrócić w jesiennej ramówce stacji - poinformował portal Wirtualnemedia.pl.

 • "O!Polskie Przeboje": Oglądalność spada z odcinka na odcinek

  ..."Kuchennych rewolucji", program "Chłopaki do wzięcia" oraz serwisy informacyjne. Średnia oglądalność TVN i Polsatu w tym czasie wynosi 1,6 mln widzów. TVP1 ogląda wtedy około milion osób. Sprawdź(...) kilkumiesięcznych eliminacji do Festiwalu w Opolu, ale i o stworzeniu dłuższych kwalifikacji do Eurowizji, tak jak robi się to m.in. w Szwecji. Ostatecznie na antenie TVP1 od 4 marca mogliśmy zobaczyć odcinki...

 • Magda Gessler: W "Kuchennych rewolucjach" godzę rodziny i leczę ludzi

  ...bardzo duży kłopot, po "Kuchennych rewolucjach" choroba, która nie powinna ustać, ustała - mówi Magda Gessler. Od października 2017 roku restauratorka prowadzi ponadto program "Sexy(...) gotuje, nie opiera się też na żadnym scenariuszu. Pobyt na planie "Sexy kuchni" wymaga od restauratorki dobrej kondycji - dziennie nagrywane są bowiem nawet cztery odcinki, a praca trwa od...

 • Magda Gessler i jej "Kuchenne rewolucje"

  ...dużo jest do zrobienia. Oglądamy dziewiąty sezon "Kuchennych rewolucji", a pani z niezmienną energią odmienia menu i wizerunek kolejnych lokali. - Tak to wygląda. Ten program to bardzo ciekawe(...) rewolucjom". To samo jest w "Golonce w Pepitkę" w Ostrowie Wielkopolskim. Przykłady można by mnożyć. W ciągu dwóch lat przejechałam z ekipą "rewolucji" ponad 220 tys. kilometrów. Z całą mocą mogę...

 • Maj telewizyjnych finałów. Kiedy ostatni odcinek "Milionerów"?

  Przed nami decydujące rozstrzygnięcia trzech najbardziej emocjonujących show sezonu: "Tańca z Gwiazdami", "Idola" oraz "Agent - Gwiazdy". Na finałowe odcinki w maju zapraszają także: Magda Gessler, Katarzyna Dowbor i Hubert Urbański.

Wideo na temat: odcinki kuchennych rewolucji
 • "Kuchenne rewolucje" w Krakowie

  1 marca stacja TVN wyemitowała "Kuchenne rewolucje" z Krakowa. Odcinek wzbudził ogromne emocje. Internauci w niewybrednych słowach komentują przede wszystkim postawę Danusi (21 l.), córki właścicielki i studentki medycyny.