• Informacje na temat:

  odcinki niani

Artykuły na temat: odcinki niani
 • Ostatnie odcinki "Niani"

  Już w sobotę, 12 września, "Niania" powraca na antenę TVN. Mimo, że to pożegnalne odcinki, Frania nie pozwoli, by wiało nudą. Lada chwila na świat przyjdzie nowy potomek Skalskich. Czy odziedziczy charakter po tacie i talent do pakowania się w tarapaty po mamie?

 • "Niania" w Paryżu

  Aktorzy znanego i lubianego serial u komediowego "Niania" wylecieli do Paryża. Celem wyjazdu jest nakręcenie romantycznych scen pomiędzy nianią Franią, a Maksymilianem Skalskim.

 • Pożegnanie z "Nianią"

  To już koniec! W sobotę nastąpi wzruszające pożegnanie aktorów z seriale m "Niania". Ale twórcy przygód Frani Maj mają dla widzów jeszcze jedną niespodziankę. Będzie nią specjalny - pożegnalny odcinek.

 • Przybylska zagra nianię?

  Trwają przygotowania do realizacji polskiej wersji popularnego w USA serial u "Pomoc domowa". W gronie aktorek, które mają największe szanse na zagranie słynnej niani Fran, są m.in. Agnieszka Dygant, Edyta Jungowska i Anna Przybylska, która jest faworytką w tym gronie.

 • Plejada gwiazd w "Niani"

  Czy podoła? Pewne jest tylko to, że ten czas nie będzie sprzyjał poważnym inwestycjom jej męża. Co wspólnego z wychowaniem dzieci i przekrętom na wielką kasę będą mieli Danuta Stenka, Jacek Poniedziałek i Mariusz Czerkawski? Przekonamy się już 16 maja, oglądając dwa odcinki "Niani" o godzinie 20. 00 i 20. 35 na antenie TVN. Bycie matką nie tylko brzmi dumnie, ale i zobowiązuje. Wiele o tym może...

 • Chylińska i Nosowska w "Niani"

  Nowy sezon "Niani", nowe niespodzianki. W najbliższych odcinkach serial u w gościnnych rolach zobaczymy m.in. Agnieszkę Chylińską i Katarzynę Nosowską.

 • Bryndal w kolejnej serii "Niani"

  Przed długim weekendem ruszyły zdjęcia do siódmej serii sitcomu "Niania", emitowanego na antenie TVN. W piętnastu nowych odcinkach, które stacja pokaże jesienią, gościnnie wystąpią m.in. zespół Feel i Rafał Bryndal.

 • Chylińska i Nosowska w "Niani"

  Nowy sezon "Niani", nowe niespodzianki. W najbliższych odcinkach serial u w gościnnych rolach zobaczymy m.in. Agnieszkę Chylińską i Katarzynę Nosowską.

 • 8. sezon "Niani" czas zacząć

  ..."Niania" wraca na antenę TVN i to podwójnie. W sobotę, 7 marca, zobaczymy nie jeden a dwa pierwsze odcinki nowego, ósmego sezonu przygód panny Frani Maj.

 • Specjalny odcinek "Niani"

  W środę, 11 listopada, o godz. 11, Frania Skalska wręczy swoim fanom wyjątkowy prezent na pożegnanie. Odcinek specjalny, a w nim: niezapomniane sceny, wywiady z aktorami, "wpadki" na planie zdjęciowym, alternatywne i nieemitowane dotąd wersje scenariusza. Jednym słowem, polska "Niania" - bez tajemnic!

Zdjęcia na temat: odcinki niani
Wideo na temat: odcinki niani
Dyskusje na temat: odcinki niani
 • Re: TVN sprzedał Polsatowi prawa do "Niani"!

  glupi jestes jak but niania to jeden z chetniej ogladanych seriali, na yt sa tylko jakies gowniane urywki, cale odcinki usuwali od razu . Nigdzie nie mozna obejrzec nawet jakbys chcial zaplacic. Jedynie w nielegalnych serwisach odcinki do pobrania. Jeden z lepszych seriali komediowych moim zdaniem, agniesia zaje bista

 • Re: TVN sprzedał Polsatowi prawa do "Niani"!

  czy to znaczy ze w koncu bedzie mozna obejrzec odcinki na ipli??? Skoro tvn byl wlascicielem praw dlaczego nie bylo serialu w ich serwisie vod ani nigdzie???

 • Re: "Niania w wielkim mieście": Magdalena Lamparska o swoim związku

  z wakacji lub inne programy tego typu.... chcemy więcej odcinków niani główna aktorka jest na prawdę świetna. ... I jeżeli produkcja chce mieć większą oglądalność to niech zmieni godziny emisji(...) staram się codziennie oglądać lecz gdy mi to się nie uda pilnie oglądam odcinki na ipli..... podobnie było z serialem Skazane który leciał na polsacie był to świetny serial leciał w tej samej

 • Re: "M jak miłość": Błagam, pozwól mi wytłumaczyć

  scenarzyści, następna '' niania '' w której kocha się Chodakowski , no coż Grzegorz kochał się w niani , Tomek kocha nianię , dlaczego Marcin ma się nie zakochać. Iza bez pieniędzy opiekowała się(...) , tulił i tulił , aż mu łzy że strachu poleciały że będzie ponownie ojcem.Andrzejek zarobił tortem w łeb , i kolejna uciekajaca panna młoda z kościoła .... Eh ! gdzie te stare odcinki , Simona

 • Re: “M jak miłość": Rozstanie zamiast ślubu?

  Jest tylko jedna szansa na uratowanie związku Kasi i Marcina.Przymusowy ślub.Kolejne odcinki dostarczą nam niezapomnianych wrażeń i drobiazgowo ukażą zarówno moralne rozterki bohaterów jak(...)",Ilona ze Wspólnej,Karolina z "Niani" i wielu,wielu innych a nawet Siergiej Karpin z "Fali Zbrodni".Kasia pilnie obserwując działania mistrzów intrygi nabędzie niezbędnych umiejętności psychicznego