• Informacje na temat:

  odcinki serialu

Artykuły na temat: odcinki serialu
 • NBCUniversal usunął cztery odcinki serialu „Rockefeller Plaza 30”

  Powodem usunięcia z oferty czterech odcinków popularnego serialu komediowego „Rockefeller Plaza 30” było to, że pojawiają się w nich postaci, których rasa została zmieniona za pomocą charakteryzacji (tzw. blackface). Firma NBCUniversal zdecydowała się na ten krok na prośbę twórców serialu - Tiny Fey i Roberta Carlocka.

 • "Klan": 2500. odcinek serialu!

  Już dzisiaj, 19 listopada, telewizyjna Jedynka wyemituje 2500. odcinek "Klanu". Producenci serialu - Paweł Karpiński i Wojciech Niżyński - zaprosili z tej okazji całą ekipę oraz władze TVP na jubileuszowy bankiet.

 • Polskie gwiazdy w serialu internetowym "#ZostańWDomu"

  Antoni Pawlicki, Sonia Bohosiewicz i Agnieszka Więdłocha dołączają do obsady internetowego serialu "#ZostańWDomu". To projekt wymyślony przez Kamila Kulę. Premiera pierwszego odcinka odbyła się w miniony piątek, 20 marca, a w rolach głównych wystąpiły w nim Małgorzata Kożuchowska i Marta Żmuda Trzebiatowska.

 • Nowe odcinki kultowego serialu

  Już w marcu 2010 roku na antenie telewizji Polsat będzie można zobaczyć nowe odcinki "Świata według Kiepskich".

 • Nowe odcinki znanego serialu

  Scenarzyści "Świata według Kiepskich" ponownie puścili wodze fantazji. Nowe epizody serialu będą obfitować w historie nie z tej ziemi. W premierowych odcinkach pojawi się m.in. tajemnicza ciotka(...) Kurowska, Bohdan Smoleń, Henryk Gołębiowski czy Jerzy Cnota. Nowe odcinki "Świata według Kiepskich" będzie można oglądać na antenie Polsatu już od 8 września. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich...

 • Zamawia kolejne odcinki serialu

  Przynajmniej osiemnaście odcinków będzie liczyć pierwszy sezon "Eleventh Hour". Źródła wewnątrz CBS potwierdzają, że stacja zdecydowała się złożyć zamówienie na pięć kolejnych epizodów nowego serial u.

 • ...odcinkach jej bohaterka będzie chciała rozkręcić swój biznes. Aktorka dodała, że szczegółów dowiemy się, śledząc kolejne odcinki serialu..(...) - tego dowiemy się 3 listopada, kiedy to zostanie wyemitowany tysięczny odcinek "Klanu". W czasie zdjęć spotkaliśmy także Dorotę Naruszewicz, która gra w serialu od jego początku. "Ekipa Klanu...

 • Courteney Cox zagra w nowym serialu

  Courteney Cox znów zagra w horrorze. Aktorkę wkrótce zobaczymy w pilocie serialu "Shining Vale" przygotowywanego przez Warner Bros. Television i Lionsgate dla stacji Starz.

 • Paweł Małaszyński w serialu "Przyjaciółki"

  W czwartek, 4 czerwca ruszają zdjęcia do nowego, 16. już sezonu "Przyjaciółek" - ustalił serwis Wirtualnemedia.pl. A Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu, zdradziła, że do obsady tego serialu dołączył Paweł Małaszyński.

 • Koronawirus wstrzymał produkcję serialu Marvela

  Nie mają szczęścia twórcy przygotowywanego dla platformy Disney+ serialu "The Falcon and the Winter Soldier". Nie tak dawno temu trzęsienie ziemi przerwało planowane zdjęcia na Puerto Rico. Teraz produkcja znów została wstrzymana z powodu epidemii koronawirusa, która dotknęła Pragę, gdzie ekipa miała spędzić tydzień.

Zdjęcia na temat: odcinki serialu
Wideo na temat: odcinki serialu
Dyskusje na temat: odcinki serialu