• Informacje na temat:

  odcinki serialu m jak miłość

Artykuły na temat: odcinki serialu m jak miłość
 • Pierwsze odcinki "M jak miłość" w internecie

  Pierwsze 50 odcinków kultowego serialu TVP2 "M jak miłość" można oglądać już w TVP VOD.

 • Ostatnie odcinki "Tylko miłość"

  Drugi sezon serial u "Tylko miłość" zbliża się do końca. Czy Rafał Rozner (Bartek Świderski) ocali swoją dobrą reputację i oczyści się z zarzutów.

 • Barbara Kurdej-Szatan kończy z "M jak miłość"? Nie pojawi się na planie

  Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najpopularniejszych gwiazd występujących w "M jak Miłość". Jak potoczą się dalsze losy granej przez nią bohaterki? Czy Joanna Chodakowska zniknie z serialu?

 • Ekipa serialu "M jak miłość" wróciła na plan

  Złagodzenie restrykcji związanych z pandemią COVID-19 umożliwiło filmowcom powrót do pracy. Jak dowiedziała się PAP Life, wśród seriali, które już rozpoczęły zdjęcia do nowych odcinków są "M jak miłość" oraz "Na sygnale". Kiedy powrócą kolejne produkcje?

 • "M jak miłość" nie wróci na początku września. Dlaczego?

  Widzowie seriali Telewizji Polskiej będą musieli uzbroić się w cierpliwość. W sierpniu na antenę nie wrócą "Barwy szczęścia", natomiast nowe odcinki "M jak miłość" i "Na dobre i na złe" nie zostaną pokazane w pierwszych dniach września, jak pierwotnie planowano. TVP zmodyfikowała jesienną ramówkę. Premiery seriali zostały przesunięte.

 • "M jak miłość": Dlaczego nie będzie kolejnego odcinka serialu?

  Przykra wiadomość dla fanów serialu "M jak miłość". We wtorek, 27 marca, nie zobaczymy kolejnego odcinka serialu. Czym spowodowana jest ta decyzja?

 • Miłość w galerii w nowym serialu

  O miłości w scenerii galerii handlowej opowiada najnowszy serial TVP1 "Galeria". Telewidzowie zobaczą w nim m.in. Grażynę Wolszczak, Julię Pietruchę i Magdę Turczeniewicz. Pierwsze odcinki produkcji będzie można obejrzeć już pod koniec stycznia.

 • "Młody papież": Odkodowany pierwszy odcinek

  Już dziś, 28 października, odbędzie się premiera najnowszego serialu koprodukcji HBO "Młody papież" w reżyserii Paolo Sorrentino. W role główną Piusa XIII - fikcyjnego, pierwszego amerykańskiego papieża w historii Kościoła, wciela się Jude Law. Premiera dwóch pierwszych odcinków odbędzie się o godzinie 20.10 w HBO. Obydwa odcinki są już dostępne w HBO GO, a odcinek pierwszy jest dostępny...

 • Barbara Kurdej-Szatan: Mniej "M jak miłość"

  Barbara Kurdej-Szatan jest zachwycona oglądalnością pierwszych odcinków serialu "W rytmie serca", w którym wciela się w postać szpitalnej pielęgniarki. Gwiazda nie rezygnuje również z pracy na planie "M jak miłość", choć ogranicza ją czasowo ze względu na próby do spektaklu "Chicago". Odbywają się one w Teatrze Variété, Barbara Kurdej-Szatan dzieli więc swój czas pracy między Warszawę a Kraków.

 • Anna Wendzikowska wraca do "M jak miłość"

  Staram się dobrze łączyć oba moje zawody - mówi Anna Wendzikowska. Na co dzień pracuje jako dziennikarka zajmująca się tematyką filmową, co pewien czas staje jednak przed kamerą również jako aktorka. W tym roku ponownie wcieli się w postać Moniki w serialu "M jak miłość".

Zdjęcia na temat: odcinki serialu m jak miłość
Wideo na temat: odcinki serialu m jak miłość
 • "M jak miłość": Odcinek 1466.

  ), aby jak najszybciej wrócił z Berlina. Piotrek poważnie podejdzie do sprawy. Co jeszcze wydarzy się w serialu? Przed ostatnim egzaminem – z fizyki – Mirek ostrzeże Bartka, że powinien uciekać(...)Kinga poważnie chora! Diagnoza będzie jak wyrok! Załoga Bistra za Rogiem przeżyje chwilę grozy, gdy któregoś dnia Kinga (Katarzyna Cichopek-Hakiel) źle się poczuje i nagle zemdleje. Co prawda

 • Zwiastun 1199. odcinka "M jak miłość"

  Sprawdź, co wydarzy się w serialu!

 • Zwiastun 1201. odcinka "M jak miłość"

  Sprawdżcie, co wydarzy się w serialu!

Dyskusje na temat: odcinki serialu m jak miłość