• Informacje na temat:

  odcinki zbuntowanych

Artykuły na temat: odcinki zbuntowanych
 • Ostatni sezon "Zbuntowanych"

  ...7 lipca, bezpośrednio po zakończeniu drugiego sezonu "Zbuntowanych", TV4 rozpocznie emisję trzeciej części tego serial u. Widzowie stacji będą mogli śledzić dalsze losy młodych bohaterów serialu od poniedziałku do piątku o godz. 19.00.

 • Wiktoria Gąsiewska: Należę do osób, które uwielbiają wyzwania

  Wiktoria Gąsiewska mimo młodego wieku ma już spore doświadczenie. Gwiazda "rodzinki.pl" zagrała niedawno w serialu online "Będzie dobrze, kochanie". Jej pierwsza kinowa rola w filmie "W lesie dziś nie zaśnie nikt" została bardzo dobrze przyjęta zarówno przez widzów, jak i krytyków. Jesienią ponownie zobaczymy ją na wielkim ekranie - w "Krime Story. Love Story" wciela się w zbuntowaną nastolatkę Kamilę.

 • Drugi sezon "Projekt Lady" już wkrótce

  Od czerwca znowu będziemy oglądać, jak Małgorzata Rozenek-Majdan usiłuje zmotywować zbuntowane nastolatki do przemiany w prawdziwe damy. 12 czerwca rusza program "Projekt Lady 2".

 • W tej kuchni rządzi Szyc!

  Już od najbliższego odcinka "Przepisu na życie" rozpocznie się prawdziwe gotowanie! Widzowie będą mogli podglądać, jak Jerzy Knapie (Borys Szyc) panuje nad wyrafinowanymi potrawami, swoją kuchenną drużyną i zbuntowaną Anną (Magda Kumorek), która właśnie dołączyła do zespołu.

 • Fani Anahí apelują

  Od kilku tygodni skrzynka redakcyjna serwisu Muzyka INTERIA.PL zasypywana jest informacjami od fanów meksykańskiej wokalistki Anahí, znanej z telenoweli "Zbuntowani".

 • Przyjedzie Anahí! To dzięki fanom

  Po wielu tygodniach starań do Polski przyjedzie Anahí, meksykańska wokalistka i aktorka znana z telenoweli "Zbuntowani". Koncert odbędzie się 17 grudnia w Warszawie.

 • Gwiazda "Gry o tron" nie chce nago

  ...wystąpić. Aktorka dołączyła właśnie do obsady najnowszego filmu Jamesa Franco "The Garden of Last Days", w którym wcieli się w postać... striptizerki. Premierowe odcinki trzeciego sezonu serialu "Gra...

 • Błażej Drab z "Szansy na sukces": Od O.N.A. do disco polo

  Prawie 19 lat temu długowłosy blondyn Błażej Drab jednogłośnie wygrał odcinek "Szansy na sukces" z udziałem grupy O.N.A. Teraz wokalista robi karierę w disco polo.

 • "Ziuk. Młody Piłsudski": Nowy serial TVP

  O losach młodego patrioty, dorastającego do przyszłych działań, opowie "Ziuk. Młody Piłsudski", serial telewizyjny o życiu przyszłego marszałka. Zapowiadający serię odcinek specjalny pokazano w poniedziałek, 5 listopada, w Warszawie.

 • Zagrała w serialu "Motyw", bo jest podobna do Kożuchowskiej?

  Już we czwartek na platformie Player.pl będzie można obejrzeć pierwszy odcinek nowego serialu kryminalnego "Motyw". Akcja rozgrywa się w teraźniejszości i w przeszłości, dlatego najważniejsze role wymagały podwójnej obsady. Dorosłą Luizę zagra Małgorzata Kożuchowska, jej młodsze wcielenie - Grażyna Sobocińska. W obsadzie są też Agnieszka Grochowska, Agata Turska i Michał Czernecki.

Zdjęcia na temat: odcinki zbuntowanych
Wideo na temat: odcinki zbuntowanych
 • "M jak miłość": Odcinek 1511.

  Michał daje Wojtkowi korepetycje z polskiego, a junior kolejny raz próbuje zeswatać go z Asią – i postanawia zorganizować świąteczny wyjazd, na którym pisarz mógłby w końcu zbliżyć się do ukochanej... Tymczasem Joanna zaczyna pracę w bistro i już pierwszego dnia zostaje gwiazdą koncertu charytatywnego, który organizuje Kinga. Paweł poznaje przypadkiem Frankę – zbuntowaną pannę młodą, która uciekła z własnego ślubu.

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1510.

  Magda jest zła na Sebastiana, że nic jej nie powiedział o swojej przeszłości i o tym, że jest ojcem zbuntowanej nastolatki. Tymczasem Kowalski stara się nawiązać kontakt z córką, ale dziewczyna mówi mu wprost, że jest dla niej obcym człowiekiem i chce jak najszybciej wracać do swojego życia w Kanadzie. Czarek naciska na Marlenę, żeby jak najszybciej zostali rodzicami. Dziewczyna zwierza się Kasi, że boi się zostać matką, bo sama wychowywała się w domu dziecka i nic nie wie o rodzicielstwie....

 • "Na dobre i na złe": Odcinek 654.

  Do szpitala trafia ciężko chora Irena Aleksandrowicz, która oznajmia doktor Woźnickiej, że jest jej babcią. Początkowo Agata nie wierzy w słowa pacjentki. Później odkrywa jednak, że seniorka mówi prawdę, a rodzina przez lata ukrywała przed nią szokującą tajemnicę. Pani Irena umiera, ale wcześniej zapisuje cały majątek Szczepanowi. W Leśnej Górze nadal trwa także konflikt Stanisławskiego i Trettera. Kolejną pacjentką byłego dyrektora zostaje Ela - nastolatka z silną reakcją alergiczną....