• Informacje na temat:

  odeta figurska

Artykuły na temat: odeta figurska
 • Odeta Moro-Figurska już wkręciła córkę do telewizji!

  Wygląda na to, że 10-letnia Sonia Figurska postanowiła zostać sławna jak jej rodzice...

 • TVN z nowymi kanałami: TVN Fabuła i TVN Meteo Active

  16 kwietnia TVN uruchomi dwa nowe kanały tematyczne: TVN Fabuła i TVN Meteo Active.

 • Odeta Moro-Figurska pierwszy raz o rozwodzie: Przestałam Michałowi wystarczać

  Odeta Moro-Figurska (36 l.) zdecydowała się opowiedzieć o trudnych chwilach po rozstaniu z Michałem Figurskim.

 • Żmuda Trzebiatowska przerywa milczenie

  Gwiazdy coraz częściej traktują gazety jak konfesjonał, opowiadając publicznie o swojej prywatności. Dyskusja o tym, czy celebryci kupczą swoim życiem prywatnym, rozgorzała po gorzkich słowach Odety Moro wystosowanych do Michała Figurskiego. Niedawno na wywiad o kulisach swojego związku zdecydowała się Marta Żmuda Trzebiatowska.

 • Odeta Moro-Figurska utrudnia Michałowi kontakty z córką!

  W małżeństwie Figurskich nie dzieje się najlepiej od dłuższego czasu. Para zdecydowała się rozstać we wrześniu zeszłego roku. W tym samym czasie media obiegły zdjęcia paparazzich, na których Odeta(...)... "Odeta zaczęła utrudniać mu dostęp do córki. Wszystko przez to, że Michał znów zaczął imprezować. Zupełnie jak za dawnych lat, gdy znany był z luźnego stylu życia. Odeta ma tego dosyć. Nie chce, by córka...

 • Nowi prowadzący w "Kawie czy herbacie?"

  Od 7 września, w programie "Kawa czy herbata?" pojawi się nowa para prowadzących. W każdy poniedziałek, o godz. 6.00 rano widzów przywitają Odeta Moro-Figurska oraz Jerzy Petersburski.

 • Odeta Moro-Figurska jednak zakochana w znanym reżyserze?

  Odeta Moro-Figurska (36 l.) ponoć od dłuższego czasu jest zakochana. „Na żywo” donosi, że jej wybrankiem jest reżyser Dariusz Goczał, o romans z którym była posądzana już rok temu.

 • Kładę się spać z wyrzutami sumienia

  Właśnie wydała książkę o gotowaniu dla dzieci pt. "Pichciuchy". Na co dzień Odeta Moro-Figurska prowadzi "Kawę czy herbatę?" i marzy, aby mieć więcej czasu dla rodziny.

 • Odeta Moro-Figurska nic nie wie o nowej partnerce męża?

  ...już tylko na papierze. On bowiem od miesięcy swój czas najchętniej spędza w towarzystwie Jagny Błażejewskiej (27 l.), dziennikarki ze stacji 4FUN TV. Odeta zaś najpierw była podejrzewana o romans(...) skończyła. "Nie wiem, czemu ludziom wydaje się, że mogą grzebać w naszym życiu. Ani ja, ani Odeta nie komentujemy spraw prywatnych. Dlatego wielokrotne pytanie mnie o rzekomy romans z koleżanką zawsze...

 • Nowe twarze w Dwójce

  Wkrótce w Dwójce rozpoczną pracę dwie znane prezenterki i dziennikarki - Odeta Moro-Figurska i Paulina Młynarska-Moritz. Poprowadzą poranny program poradnikowy "Pytanie na śniadanie" (emitowany od poniedziałku do soboty).

Zdjęcia na temat: odeta figurska
 • Zadowolony Figurski lansuje się z żoną
 • Zadowolony Figurski lansuje się z żoną
 • Zadowolony Figurski lansuje się z żoną
Wideo na temat: odeta figurska
 • Odeta Moro szczerze komentuje stan zdrowia Michała Figurskiego!

  We wrześniu Michał Figurski (42 l.) trafił do szpitala. Jego życie było zagrożone. Dziś dochodzi do siebie i powoli wraca do zdrowia. O tym, jak się czuje, opowiedziała Agnieszce Jastrzębskiej z "Dzień Dobry TVN" była żona dziennikarza, Odeta Moro (37 l.). (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Odeta Moro o pomocy dla Michała Figurskiego

  Odeta Moro zaangażowała się w zbieranie pieniędzy dla byłego męża Michała Figurskiego, który po przebytym wylewie wymaga kosztownej rehabilitacji. Dziennikarka wraz z przyjaciółmi zebrała 50 tys. złotych. "Jak ludzie są ze sobą przez długi czas, to oprócz tego, że są małżeństwem, to też się lubią. Myśmy się zawsze lubili z Michałem, więc to wystarczy, żeby pomóc. To jest zresztą ojciec mojego

 • "Julia": Marta Żmuda Trzebiatowska mówi szczerze o rozstaniu

  Gwiazdy coraz częściej traktują gazety jak konfesjonał, opowiadając publicznie o swojej prywatności. Dyskusja o tym, czy celebryci kupczą swoim życiem prywatnym, rozgorzała po gorzkich słowach Odety Moro wystosowanych do Michała Figurskiego. Niedawno, na wywiad o  kulisach swojego związku zdecydowała się Marta Żmuda-Trzebiatowska. Aktorka przerwała milczenie i po raz pierwszy od rozstania, wyznała publicznie, że ma dość noszenia spodni w związku.