• Informacje na temat:

  odpowiedni model

Artykuły na temat: odpowiedni model
 • "Top Model": Piróg belfrem

  Co tydzień uczestniczki programu "Top Model. Zostań modelką" są poddawane najróżniejszym, niejednokrotnie zadziwiającym próbom. Z jakimi zadaniami przyjdzie im się zmierzyć w tym tygodniu? Kto usłyszy: "Sorry kochanie, odpadasz z programu"?

 • Jula powraca: "Milion słów" z "Góralem" z "Top Model"

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Milion słów", w którym Juli towarzyszy Mateusz Jarzębiak, popularny "Góral" z programu "Top Model".

 • Heidi Klum żąda milionów za udział w "Top Model"

  Niemiecka modelka Heidi Klum coraz wyżej się ceni. Za prowadzenie dziewiątej edycji niemieckiej wersji "Top Model" zażądała ośmiu milionów euro.

 • Karolina Pisarek o "Ameryka Express": Nieśmiałość jest mi obca

  Choć jest filigranową modelką, nie bała się stawić czoła ekstremalnym zadaniom, jakie w Gwatemali i Kolumbii postawili przed nią twórcy programu "Ameryka Express". Świetnie radziła sobie z wyzwaniami wymagającymi kondycji i sprawności. "Najtrudniejsze było dla mnie znalezienie odpowiedniego jedzenia" - wyznaje Karolina Pisarek.

 • Guilty pleasure. Tak złe, że aż dobre

  Nawet na nieudanych filmach można się dobrze bawić. Oto krótka lista dzieł, które trudno uznać za realizacyjny majstersztyk, jednak ich seans przy odpowiednim podejściu może przynieść sporo pozytywnych wrażeń. Plus kilka filmów, których autorzy byli świadomi ich absurdu i jeszcze podkręcili śrubę - bo jak się bawić, to na całego.

 • "Konserwatyści i kokainiści: Wstęp wzbroniony!"

  ...- Każdy dzień w zespole jest jak żywcem wyjęty z filmu "Spinal Tap" - tak ze śmiechem 30-letnią karierę New Model Army podsumował założyciel i lider zespołu Justin Sullivan, nawiązując do kultowego komediowego filmu o anty-karierze hardrockowej grupy Spinal Tap.

 • Joanna Krupa projektantką?

  Joanna Krupa marzy o projektowaniu odzieży. Twierdzi, że sygnowane przez nią kolekcje pod względem ceny dostępne byłyby dla każdego. Jak dotąd jednak nie znalazła odpowiedniego partnera, który pomógłby jej w tym nowym zawodowym wyzwaniu.

 • Joanna Krupa o programie "Misja Pies"

  Joanna Krupa została gospodynią nowego programu "Misja Pies". Będzie w nim pomagać Polakom w wyborze odpowiedniego dla nich pupila oraz ułożeniu relacji między psem a właścicielem. Modelka twierdzi, że taki program był jej wielkim zawodowym marzeniem.

 • Nigdy nie chciał być jak Bono

  Już od 30 lat Justin Sullivan ze swoją Armią Nowego Autoramentu wyśpiewuje anty-establishmentowe i anty-systemowe hymny, nie popadając przy tym w autoparodię, co stało się udziałem wielu zespołów powstałych na zgliszczach punkowej rewolucji. Skąd ta niepokorna postawa? - Nigdy nie zależało mi na popularności i sławie. Kiedy New Model Army było sławne, to był najgorszy okres w moim życiu - artysta...

 • Gitara dla początkujących – jak ją wybrać?

  Jeżeli zaczynasz dopiero swoją przygodę z gitarą, pewnie zajrzałeś już do jakiegoś sklepu i przeraziłeś się ilością modeli i rodzajów gitar. Obecnie na rynku dostępny jest sprzęt muzyczny, o którym kilkadziesiąt lat temu można było tylko pomarzyć. Jak odpowiednio dobrać gitarę do nauki i na co zwrócić uwagę podczas jej kupowania?

Wideo na temat: odpowiedni model
 • Radek Pestka na siłowni

  Radek Pestka to pierwszy mężczyzna, który wygrał polską edycję "Top Model". W "Dzień Dobry TVN" pokazał, jak wyglądają jego ćwiczenia z trenerem personalnym. Jak się okazuje, model nie tylko zaczął chodzić na siłownię i dobrze się odżywiać, lecz także dbać o odpowiednią długość snu. Co usłyszał od instruktora po imprezie do 1.00 w nocy? (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Joanna Krupa o nowym programie: chcę, żeby ludzie zobaczyli mnie jako normalną dziewczynę

  Modelka Joanna Krupa została gospodynią nowego programu „Misja Pies”. Będzie w nim pomagać Polakom w wyborze odpowiedniego dla nich pupila oraz ułożeniu relacji między psem a właścicielem. Modelka twierdzi, że program ten był jej wielkim zawodowym marzeniem. – Chcę, żeby ludzie, moi fani, zobaczyli, jak wygląda moje życie poza „Top Model”, w filmie, na wybiegu czy na czerwonym dywanie. Żeby

 • Patryk Grudowicz poucza Mateusza Magę!

  Patryk Grudowicz przyznał, że intensywnie pracuje nad tym, żeby dorównać Karolinie Pisarek, finalistce poprzedniej edycji programu. Uważa, że większość uczestników show nie jest już w modelingu, bo nie uwierzyli w siebie i nie mieli odpowiedniego bodźca, aby zrobić karierę. Według niego, jeśli Mateusz Maga zamierza zostać dobrym wokalistą, powinien jeszcze wiele nauczyć się w tym zakresie. Patryk