• Informacje na temat:

  odpowiedni termin

Artykuły na temat: odpowiedni termin
 • Odeta Moro zdradziła termin ślubu!

  Dziennikarka jest już w zaawansowanej ciąży. Jakiś czas temu wyjawiła, że oczekuje synka i ma zamiar nazwać go Lew. To jednak nie koniec zmian w jej życiu. W krótkiej rozmowie z "Faktem" zdradziła bowiem, że zamierza także poślubić swojego partnera. Kiedy odbędzie się uroczystość? Oto, co Odeta Moro ma do powiedzenia w tym temacie: "Do ślubu dojdzie, gdy będę już miała odpowiednią talię...

 • Recenzja Jessie Ware "Tough Love": Classy retro soul pop

  Kiedy widzę w opisie produktu taki termin, jak macie w tytule, zrazu mną trzącha. Bo ileż może być tego classy retro soul popu?

 • "Klan": Ślubne plany Moniki i Feliksa

  Feliks (Jan Piechociński) odwiedzi Urząd Stanu Cywilnego, by złożyć w kancelarii papiery niezbędne do wstąpienia w związek małżeński z Moniką (Izabela Trojanowska) i ustalić jak najszybszą datę uroczystości. Okaże się, że jedyny wolny termin to 19 sierpnia. Bez konsultacji z narzeczoną dokona rezerwacji...

 • James Cameron o sequelach "Avatara"

  James Cameron czuje, że przygotowywane przez niego sequele "Avatara" będą czymś wyjątkowym. "Posracie się z szeroko otwartymi ustami" - reżyser wypalił w rozmowie z magazynem "Empire".

 • "Pierwsza miłość": Co wydarzy się wiosną?

  Sabina jest zdruzgotana, bo wszystko wskazuje na to, że Igor może opuścić więzienie. Melka rujnuje życie swoje i najbliższych. Coraz więcej osób ma przez nią poważne problemy. Emilka i Bartek oskarżają się wzajemnie o zdrady. Kinga i Artur zamierzają się pobrać. Najbardziej zawistni i zazdrośni próbują nie dopuścić do zaplanowanego ślubu. Radek, próbując zapewnić Jowicie życie na odpowiednim...

 • Sequel "Avatara" dopiero w grudniu 2017

  James Cameron przyznał w rozmowie z agencją Associated Press, że sequel "Avatara" nie trafi do kin wcześniej niż w grudniu 2017 - to o rok później niż pierwotnie planowana data premiery kontynuacji trójwymiarowego hitu.

 • Kiedy ślub?

  Karolina Gorczyca i Wojciech Zieliński niedawno zostali rodzicami. Teraz czekają na odpowiedni moment, by złożyć sobie małżeńską przysięgę. Co odpowiadają, gdy słyszą pytanie: "Kiedy ślub?"

 • Sąd obejrzał film "Roman Polański. Ścigany i pożądany"

  Ponad półtoragodzinny film dokumentalny o Romanie Polańskim obejrzał w piątek krakowski sąd na kolejnym posiedzeniu w sprawie stwierdzenia dopuszczalności ekstradycji reżysera do USA. Kolejne posiedzenie w tej sprawie odbędzie się prawdopodobnie we wrześniu.

 • Madonna nie adoptowała bezprawnie

  Władze Malawi oficjalnie poparły adopcję sieroty z ich kraju przez Madonnę (50 l.) i przekazały swoją rekomendację do miejscowego sądu. W poufnych dokumentach podpisanych 25 marca tego roku przez urzędnika ministerstwa ds. kobiet i dzieci napisano, że Madonna i jej mąż reżyser Guy Ritchie są odpowiednimi rodzicami dla malawijskiego chłopca.

 • Single i tweety, czyli droga do debiutu Azealii Banks

  Warto było czekać! - tak o debiutanckim albumie Azealii Banks piszą recenzenci. Z uznaniem, choć nie bez złośliwości. Raperka premierę płyty przekładała wielokrotnie, po drodze obraziła wielu artystów i porzuciła wytwórnię, która zainwestowała w nią dwa miliony dolarów. Dlaczego czekano? Bo nagrywała intrygujące single - dziś je przypominamy.