• Informacje na temat:

  odpowiedni warsztat

Artykuły na temat: odpowiedni warsztat
 • Recenzja Jazz Band Młynarski-Masecki "Noc w wielkim mieście": Swingujący dancing dla wymagających

  Masecki z Młynarskim mogli dużo stracić biorąc na warsztat piosenki m.in. Henryka Warsa. No właśnie, mogli, a zrobili coś, czym zapiszą się w historii.

 • Recenzja Mickiewicz-Stasiuk-Haydamaky "Mickiewicz-Stasiuk-Haydamaky": Odbrązowić wieszcza

  Projekty interpretujące poezję bez sztucznego akademickiego nadmuchania i krawatów zapiętych tuż pod szyją to żadna nowość, ale wciąż rzadkość. Stasiuk i Haydamaky podjęli się tego typu zadania, biorąc na warsztat wiersze Mickiewicza. Nie udało im uniknąć potknięć, lecz wciąż wypadają wystarczająco dobrze.

 • Kamil Pawełski: "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" punktem zwrotnym w karierze

  Kamil Pawełski nie ukrywa, że udział w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wiąże się z silnymi emocjami, dużym stresem i ogromnym wysiłkiem. Wartością dodaną jest jednak możliwość doskonalenia warsztatu wokalno-aktorskiego i obycia ze sceną. Bloger najbardziej obawia się damskiego repertuaru i zmierzenia się z osobowością danej gwiazdy. Zapewnia też, że niezależnie od tego, jak potoczą się jego...

 • "Czas na muzykę". Jak poprawnie trzymać dłonie na klawiszach

  Przy grze na instrumencie klawiszowym bardzo ważne jest odpowiednie ułożenie dłoni.

 • Animator: Kilkaset filmów z całego świata

  Pokazami filmów nagrodzonych podczas poprzednich edycji i warsztatami dla twórców animacji rozpoczął się w piątek, 15 lipca, w Poznaniu 4. Międzynarodowy Festiwal Filmów Animowanych Animator. Przez dziewięć dni będzie można obejrzeć kilkaset filmów z całego świata.

 • Najlepsza rola wciąż przed nim

  Mickey Rourke uważa, że "życiowa rola" jest jeszcze wciąż przed nim. 57-letni aktor, doceniony w ostatnim czasie przez krytyków i widzów za rolę wrestlera Randy'ego "The Rama" Robinsona w "Zapaśniku", gdzie w opinii wielu zaprezentował szczyty swojego warsztatu, jest zdeterminowany, by w pełni wykorzystać swoje aktorskie możliwości.

 • Patrycja Volny: Dusza motyla, skóra słonia

  .... - Historii należy się uczyć i wyciągać z niej odpowiednie wnioski, lecz nie wpatrywać w nią i ideologizować. To do niczego dobrego nie prowadzi - przekonuje.

 • "Król rozrywki"​ : Królestwo kiczu

  Mówi się, że musicale to jeden z tych gatunków filmowych, które można wyłącznie kochać lub nienawidzić. Albo kupujemy konwencję, w której w najmniej odpowiednich momentach grupa ludzi zaczyna tańczy i śpiewać, albo zgrzytami zębami za każdym razem, gdy bohaterowie otwierają usta. O ile jednak zły musical potrafi przyprawić o mdłości, dobry zapewnia kinowe przeżycie, którego nie da porównać się...

 • Plan Marshalla

  W swoim nowym albumie "The Marshall Mathers LP 2" Eminem mówi dużo i szybko, i żeby w pełni go zrozumieć i docenić, trzeba nie tylko bardzo wiele uwagi i dobrej znajomości angielskiego. Trzeba też odpowiedniego gruntu do zrozumienia jego powikłanej psychiki.

 • "Przeboje dla publiczności w różnym wieku"

  Pomysł na zaprezentowanie znanych przebojów w wersjach chorałów gregoriańskich nie jest oryginalny - od wielu lat czynią to Niemcy z Gregorian - aczkolwiek w Polsce jeszcze nikt nie spróbował swoich sił w tej konwencji. Dopiero Mikołaj Kotyczka, DJ zajmujący się wcześniej muzyką taneczną (znany jest pod pseudonimem Dj MixDown), postanowił wziąć na warsztat polskie przeboje i zaprezentować je...