• Informacje na temat:

  odważna moda

Artykuły na temat: odważna moda
 • Odważny, polski eksperyment formalny

  Zawsze wtedy, kiedy jakaś polska produkcja rozbłyśnie na festiwalu o randze Berlina, w Polsce robi się zamieszanie. I dobrze, bo ekscytacja z nominacji maleje wprost proporcjonalnie do ich liczby.

 • Dorociński odważny erotycznie

  W Warszawie trwają właśnie zdjęcia do erotycznego dramatu z Marcinem Dorocińskim i duńską aktorką Sonją Richter, znaną z głównej roli w filmie "Otwarte serca". Film w reżyserii Per Fly nosi tytuł "Kobieta, która pragnęła mężczyzny".

 • Bezkompromisowi, dojrzali i odważni

  Jaka jest nowa płyta Myslovitz "Nieważne jak wysoko jesteśmy..."? Fani zespołu będą musieli cierpliwie poczekać aż do dnia premiery albumu, który muzycy formacji określają przymiotnikami: "bezkompromisowy", "odważny" czy "dojrzały".

 • "Jesteście bardzo odważnym narodem"

  ...nauczył. Chciałbym poznać twoje zdanie na temat rocka w USA. Rzeczywiście jest tak, że ten gatunek zmartwychwstał, czy jest to tylko czasowa moda? Muzyka jest czymś, co ciągle się zmienia...

 • ​Magdalena Sroka: Będę wspierać kino odważne, innowacyjne, drapieżne

  Odważne, innowacyjne, drapieżne, proponujące nowe rozwiązania, z silnym elementem indywidualnej wypowiedzi - takie m.in. kino pragnie wspierać Magdalena Sroka. Nowa dyrektor PISF chce, by za granicą wytworzyła się moda na polskie filmy.

 • Moda kocha futbol

  12 czerwca 2012 to dzień pamiętny nie tylko z powodu meczu Polska-Rosja, w którym nasza reprezentacja zremisowała z przeciwnikiem 1:1. Tego też dnia w Teatrze Wielkim odbyła się impreza pod hasłem "Fashion Loves Football". Na uroczystości pojawili się znani piłkarze, aktorzy, muzycy i modelki.

 • Projektanci mody wpędzili Bebe Rexhe w kompleksy. Gwiazda opowiedziała o depresji

  Bebe Rexha znana jest z ostrej, publicznej krytyki świata showbiznesu i zasad, które nim rządzą. Wokalistka przede wszystkim głośno sprzeciwia się wszelkim przejawom seksizmu i ocenianiu kobiet tylko po ich wyglądzie. Artystka po raz kolejny zabrała głos w tej sprawie wyznając, że sama wpadła w depresję przez oceniającą postawę projektantów mody.

 • Oscarowa gala i moda

  Gala wręczenia Oscarów to szczególne miejsce, w którym można się pokazać w najmodniejszej kreacji jednego ze znanych światowych projektantów mody. Prezentowane stroje są jedyne w swoim rodzaju. Pojawiając się na czerwonym dywanie gwiazdy wyznaczają międzynarodowe standardy elegancji i dopisują nowe rozdziały w historii mody.

 • Katarzyna Zielińska: Lubię pokazy mody

  Katarzyna Zielińska ceni polskich projektantów. Do jej ulubionych kreatorów należą Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak z marki Bizuu, duet Paprocki & Brzozowski, Natalia Jaroszewska, Łukasz Jemioł i Gosia Baczyńska. Zdaniem Katarzyny Zielińskiej są to nie tylko zdolni projektanci, lecz także sympatyczni, ciekawi ludzie. Aktorka twierdzi też, że lubi pokazy mody i chętnie się na nich pojawia, nie tylko zawodowo.

 • Sofia Vergara sprzedaje bieliznę

  Kolumbijska modelka i aktorka Sofia Vergara odważnie wkracza w nowy biznes - świat mody. Vergara chce zająć się przede wszystkim sprzedażą specjalnej bielizny.

Zdjęcia na temat: odważna moda
Wideo na temat: odważna moda
 • Projekty Łukasza Verry tylko dla odważnych pań. Dużo nagości!

  Łukasz Verra udowodnia, że moda to nie tylko ubrania, lecz także rodzaj sztuki. Kreacje sygnowane nazwiskiem młodego projektanta są odważne i ekstrawaganckie. Najnowsza ręcznie wykonana kolekcja „VERRA INFINITY 2017” jest swoistą zabawą designem, połączeniem niestandardowych form z trenem. To ukłon w stronę haute couture z lat 20. XX wieku.

 • Katarzyna Warnke nago

  Katarzyna Warnke wystąpiła nago w finale pokazu mody Macieja Zienia. - Maciek powiedział, że wie, że to jest odważny gest, ale bardzo mnie o to prosi - zdradziła aktorka. Jakie przesłanie miał ten występ? ("Dzień Dobry TVN / x-news)

Dyskusje na temat: odważna moda
 • Re: "M jak miłość": Odważna Iga Górecka

  Taka natura. Ma ładne ciało, to się nim chwali. A obyczaje się zmieniają. Raz są purytańskie a innym razem świeca golizną - tu akurat jak z moda - zmienne jest.

 • Re: "M jak miłość": Odważna Iga Górecka

  Dlaczego dzisiejsze dziewczyny wrzucają publicznie swoje zdjęcia w bieliźnie albo swoich 4 liter? Co to się stało, że bez skrępowania, bez wstydu świecą golizną? Upadek obyczajów, głupota, moda? Ja już za stary chyba jestem, ale moje koleżanki czegoś takiego nie robiły i nie robią (wiek około 35 lat), a wszystkie nastki i dwudziestki robią to na co dzień... I jeszcze jedna prześciga drugą. Co się

 • Re: Kożuchowska odchodzi z "M jak Miłość"!

  Nareszcie, jedna odważna. Może by tak wszyscy zrezygnowali? . Ten serial to już jedna wielka porażka. Dobrze by było gdyby się skończył.. Te naciągane wątki. Niedługo będzie takim samym tasiemcem jak Moda na sukces . Szkoda kasy na takie molochy..