• Informacje na temat:

  odważne zdjęcia celebrytek

Artykuły na temat: odważne zdjęcia celebrytek
 • Anna Kalczyńska (40 l.) rozkręca się w roli celebrytki TVN. Na swoim profilu na Instagramie zamieściła właśnie zdjęcie, na którym widać, jak karmi swoją pociechę piersią. "Madonna karmiąca:) na schodach do zakrystii. Trzy lata temu" - napisała pod fotografią Anna. Co sądzicie o takim rodzaju medialnego ekshibicjonizmu?

 • Kim Kardashian : Naga pupa na okładce

  Kim Kardashian słynie z eksponowania swoich wdzięków. Tym razem celebrytka zdecydowała się na odważny krok i pochwaliła się... pupą.

 • Ramona Rey pokazała odważne zdjęcie! Co za ciało!

  ...podpisała "W harmonii z naturą". W maju 2017 roku ukazała się jej czwarta płyta studyjna i jej promocja nie odbiła się zbyt wielkim echem. Może dodanie takiego zdjęcia to jeden z pomysłów na wzbudzenie...

 • Wyciekło pikantne zdjęcie pierwszej damy!

  Od jakiegoś czasu w sieci niezwykle popularna jest akcja polegająca na zamieszczaniu zdjęć sprzed lat. Modzie dało się porwać także wiele gwiazd i celebrytek. Oczywiście niewiele z nich decyduje się na tak odważne fotki jak Ewelina Lisowska (Pisaliśmy o tym  TUTAJ ). O wiele ciekawsze zdjęcia pojawiają się za to na różnego rodzaju stronach na Facebooku.  Ostatnio furorę zrobiło zdjęcie...

 • Maja Sablewska kusi na Instagramie! Opublikowała odważne zdjęcie!

  Maja Sablewska rzadko eksponuje swoje ciało. Celebrytka woli raczej luźne ubrania, które więcej zasłaniają niż obnażają. Jednak była menedżerka Dody i Edzi postanowiła w końcu zrobić wyjątek. Na swoim Instagramie opublikowała odważne jak na nią zdjęcie, na którym pozuje w seksownej bieliźnie. Ma się czym pochwalić?

 • Paulina Krupińska jeszcze nigdy nie była tak odważna! Odsłoniła zbyt wiele?

  Paulina Krupińska (32 l.) opublikowała na Instagramie odważną fotkę. Fani nie mogli uwierzyć, że celebrytka zdecydowała się zapozować w tak odważnej stylizacji.

 • Natalia Siwiec pokazała odważne zdjęcie! Wszyscy patrzyli tylko na brzuch i dziecko!

  ...był także wyjątkowy pod jednym względem. Otóż to właśnie wtedy Natalia zdecydowała, że od tego momentu będzie pokazywała twarz córki w mediach. Tak więc, na zdjęciach czy nagraniach, fani w końcu mogli zobaczyć Mię w całej okazałości. Teraz też pokazała jedno ze zdjęć, na którym pozuje właśnie z córeczką. Komentujący nie przeoczyli żadnego szczegółu zdjęcia, które opublikowała gwiazdka. Najpierw...

 • Barbara Kurdej-Szatan (31 l.) podobnie jak wiele polskich gwiazd, aktorka korzysta z urlopu i dzieli się z fanami zdjęciami ze swoich wakacji.

 • Marcelina Zawadzka jeszcze nigdy nie była tak odważna! Przesadziła?

  Marcelina Zawadzka (30 l.) lubi co jakiś czas podzielić się z internautami odważnymi fotkami. Gwiazda na Instagramie właśnie opublikowała jedno z tych zdjęć, które więcej odkrywa niż zakrywa. Pokazała za dużo?

 • Maja Hyży opublikowała odważne zdjęcie z nowym partnerem!

  Maja Hyży (26 l.), po głośnym rozstaniu ze swoim mężem Grzegorzem (29 l.), długo nie mogła znaleźć miłości. Wygląda jednak na to, że piosenkarka w końcu się ustatkowała.

Wideo na temat: odważne zdjęcia celebrytek
 • Agnieszka Szulim ma w telefonie "rozbierane zdjęcia"

  słychać u sąsiada. Tym samym okazało się, że miałam jakieś swoje odważne zdjęcia w telefonie, zresztą nie ja jedyna jak myślę – mówi Agnieszka Szulim. W programie prezenterka była bardzo szczera(...)W ostatnim odcinku programu „Kuba Wojewódzki” Agnieszka Szulim wyznała, że showman widział kiedyś jej nagie zdjęcia. Nie wyjaśniła jednak okoliczności tego zdarzenia. Teraz przyznaje, że były one