• Informacje na temat:

  odzyska synów

Artykuły na temat: odzyska synów
 • Małgorzata Zajączkowska "odzyskała" syna

  Małgorzata Zajączkowska (61) nie spodziewała się, że syn Marcel zrobi jej taką niespodziankę.

 • Helen Mirren, czyli wielka, złota dama

  "Królowa", "Podróż na sto stóp" - to tylko niektóre z wielu tytułów w filmografii laureatki Oscara, Helen Mirren. 22 maja do kin trafi nowy film z jej udziałem - "Złota dama". Bohaterka grana przez Mirren, Maria Altmann, podejmuje walkę o odzyskanie zrabowanego przez rząd Austrii obrazu Gustava Klimta.

 • Ilona Felicjańska "chce odzyskać synów"!

  Wygląda na to, że była modelka wychodzi na prostą.  Zapewne spora w tym zasługa jej nowego narzeczonego, bogatego biznesmena Paula Montany. Para niedawno zaręczyła się w Paryżu i planuje ślub.  Do pełni szczęście Ilonie brakuje już tylko jednego - synów. Jak donosi "Fakt", Felicjańska postanowiła ponownie zawalczyć o prawa do opieki nad nimi.  Przypomnijmy, że przed laty sąd przyznał synów...

 • "Mama" : Chłopiec z saskiej porcelany

  Najnowszy, uhonorowany Nagrodą Jury w Cannes, film Xaviera Dolana to jego kolejna opowieść o toksycznej relacji matki i syna. "Mama" (2014), w porównaniu z debiutem kanadyjskiego twórcy ("Zabiłem moją matkę", 2009), jest jednak filmem dojrzalszym, głębszym i olśniewającym wizualnie. Nie nakręcił go bowiem zbuntowany chłopiec, ale świadomy swoich możliwości artysta, który o uczuciach skrywanych między słowami opowiada barwnym i oszałamiającym zmysły językiem filmowym.

 • Violetta Villas: syn odzyskał dom po diwie! Co dalej z posiadłością?

  ...w drzwiach, więc Elżbieta B. rozbiła namiot na posesji. Gotowała na prowizorycznym grillu, myła się w pobliskim strumyku...  - Swoje już odcierpiałam, teraz chcę odzyskać to, co mi się należy za tyle lat(...).  Jednak odzyskanie domu jest dopiero początkiem drogi. Dom Villas jest w złym stanie, remont z pewnością będzie trudny i kosztowny. *** Zobacz więcej materiałów...

 • Osiem premier! Widowiskowa Wielkanoc w Canal+

  Osiem spektakularnych premier filmowych w cztery dni. W wielkanocny weekend widzowie będą mogli zobaczyć wysokobudżetowe hity kinowe, takie jak "Transformers: Wiek zagłady", produkcje dla dzieci, m.in. "Rodzinka nie z tej Ziemi" oraz filmy o tematyce religijnej, w tym "Syn Boży" czy "Karol, który został świętym".

 • Małgorzata Zajączkowska odzyskała syna!

  Małgorzata Zajączkowska (59 l.) martwiła się, gdy syn był w amerykańskich Marines i narażał życie. Na szczęście to już przeszłość.

 • Gwiazdy "rodzinki.pl" wróciły na plan!

  Rozpoczęły się zdjęcia do szóstej serii "rodzinki.pl"! Wczoraj na planie serialu stawiła się cała siódemka głównych bohaterów. Dlaczego siódemka? Otóż w najnowszej serii hitowego serialu TVP2 do domu Boskich wprowadzą się dziadkowie. Do rodzinnego gniazda powróci także Tomek (Maciej Musiał).

 • Była żona Artura Boruca z zarzutami. Piłkarz odzyska syna?

  Katarzyna M., była żona Artura Boruca, została zatrzymana przez CBA. Kobiecie postawiono już zarzut udziału w grupie przestępczej, wyłudzenie ponad 13 mln złotych z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz prania brudnych pieniędzy. Grozi jej do 10 lat więzienia. Czy w tej sytuacji straci ona prawa rodzicielskie?

 • "rodzinka.pl": Pełno w domu

  Szósta seria "rodzinki.pl" przyniesie rewolucję w domu Boskich. Upodobnią się do rodziny z włoskiego Południa. Będzie tłok, gwar, utarczki i romans, który zaszokuje Natalię.

Zdjęcia na temat: odzyska synów
Wideo na temat: odzyska synów
 • "Zawsze warto": Nowe odcinki i jeszcze większe emocje! Zobacz zwiastun

  Czy bratanek Marty (Weronika Rosati) przeżyje wypadek? Co z jej ciążą i związkiem z Jerzym (Karol Dziuba)? Czy Dorota (Katarzyna Zielińska) rozwiedzie się z Łukaszem (Paweł Ławrynowicz), a Ada (Julia Wieniawa) odzyska w końcu syna? Pierwszy sezon nagrodzonego Telekamerą Tele Tygodnia serialu „Zawsze warto” pozostawił bez odpowiedzi wiele spraw, których rozwiązanie poznamy już niedługo. Przed nami

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1552.

  Łukasz przekazuje Kasi dobre wiadomości – sąd uznał, że dowody są wystarczające, by rozpocząć proces przeciwko Bergowi. Sabina poznaje Grzybowskich, dziadków Mai, którzy uważają, że ich syn wyszedł na prostą i ma prawo odzyskać dziecko. Rodzice Michała od miesięcy dają mu pieniądze, by mógł wspierać Tomalów w opiece nad córką. Sabina wyprowadza ich z błędu.

 • "M jak miłość": Odcinek 1426.

  . Artur Skalski przejmuje firmę wuja i nadal próbuje oczarować psychiatrę, która ocenia jego zachowanie w szpitalu. Jest gotów na wszystko, by odzyskać wolność i powrócić do życia Izy.