• Informacje na temat:

  oferty prezentują

Artykuły na temat: oferty prezentują
 • Michel Moran: Kuchnia uczy pokory

  Mistrz patelni, restaurator, juror - Michel Moran zna się na gotowaniu jak mało kto. Jaki jest jego przepis na... idealnego "MasterChefa".

 • Powstanie druga edycja programu

  "Dragons' Den - jak zostać milionerem" to polska wersja międzynarodowego hitu telewizyjnego znanego w kilkunastu krajach świata, nadawana na antenie TV4. Jesienią rusza druga edycja programu.

 • Tribute bands: Wyroby czekoladopodobne

  Sprawdź najciekawsze tribute bands, czyli zespoły, które wykonują muzykę innych artystów, często wiernie oddając nie tylko ich wizerunek, ale również aparycję. Od znakomitych imitatorów grupy ABBA, przez panie udające heavymetalowców z Iron Maiden i AC/DC, po dżentelmenów wcielających się w... Madonnę!

 • "Zawsze byłem metalowcem"

  Niemiecka grupa Destruction to żywa legenda muzyki metalowej, pionierzy thrash metalu w europejskim wydaniu. Podczas gdy takie albumy jak „Infernal Overkill” czy „Eternal Devastation” przeszły już do klasyki gatunku, ich autorów pokrył kurz zapomnienia. Tymczasem, dość nieoczekiwanie, w 2000 roku Destruction powracają z albumem „All Hell Breaks Loose”, który prawdopodobnie jest najlepszym wydawnictwem w dyskografii zespołu. O przeszłości, dniu dzisiejszym i przyszłości, z basistą i wokalistą...

 • "Timbaland to dzisiejszy Mozart"

  Tomekk to pochodzący z Krakowa DJ, który obecnie mieszka w Berlinie. Artysta na swoim koncie bardzo dużo przebojów, któż z nas nie zna takich kawałków jak "Ich Lebe Für Hip Hop" czy "1,2,3... Rhymes Galore". Współpracował z takimi gwiazdami hip hopu, jak Kurtis Blow, Run DMC, Wu-Tang Clan, LL Cool J, KRS One, Grandmaster Flash, Ice-T, Gangstarr, Xzibit czy Lil' Kim. Z DJ-em Tomkkiem rozmawiał Michał "Miku" Kubacki.