• Informacje na temat:

  oficjalna prezentacja

Artykuły na temat: oficjalna prezentacja
 • Jacek Kurski z ukochaną na prezentacji ramówki TVP. Wcale nie zamierza ukrywać uczucia

  Kilka miesięcy temu media obiegła wieść, że Jacek Kurski (51 l.) jest szczęśliwie zakochany. Jego narzeczoną została Joanna Klimek, która swego czasu była związana z różnymi rozgłośniami radiowymi, a także z Telewizją Polsat. Była również szefową biura koordynacji programowej TVP. W zeszłym roku została dyrektorem departamentu public relations w spółce Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo, ale podobno już tam nie pracuje. Skupia się na życiu prywatnym, bowiem ona i prezes TVP szykują się...

 • Twitter śmieje się ze swetra Bonda

  Zazwyczaj pojawia się w nienagannie skrojonym garniturze. Kiedy Daniel Craig przybył na prezentację obsady nowego Bonda ubrany w granatowy sweter, na reakcje internautów nie trzeba było długo czekać.

 • Jarosław Kuźniar zaskoczył wszystkich swoim strojem podczas prezentacji ramówki TVN!

  Nie jest tajemnicą, że Jarosław Kuźniar (37 l.) wcale nie był zadowolony, gdy szefostwo stacji odsunęło go od prowadzenia publicystycznych programów w TVN24 na rzecz posady prezentera w "Dzień Dobry TVN". Na imprezę organizowaną przez TVN przyszedł w... mało oficjalnym stroju. Założył powyciągany sweter i dżinsy - tym samym znacznie odbiegał od ubioru innych obecnych na imprezie. Wszyscy postawili na eleganckie kreacje, które były odpowiednie do okazji. Dodatkowo dziennikarz zachowywał się...

 • Rozpoczyna się LGBT Film Festival

  W siedmiu polskich miastach rozpoczyna się szósta edycja LGBT Film Festival. Odbywający się co roku festiwal jest największą w kraju prezentacją kina z nurtu LGBT - lesbian, gay, bisexual, transgender.

 • Wielkie poruszenie na ramówce Polsatu! Nina Terentiew zalała się łzami!

  Tegoroczna prezentacja wiosennej ramówki Polsatu obfitowała w wiele wzruszeń. Wszystko w związku ze śmiercią Pawła Królikowskeigo (†58 l.), który od lat był związany ze stacją...

 • CETI w wersji rysunkowej (wideo "Game of Love")

  Jeszcze przed premierą płyty "Brutus Syndrome" grupa CETI ujawniła drugi klip. Rysunkowe lyric video powstało do utworu "Game of Love".

 • Jennifer Lopez zaszalała z mini. Nie za krótka?

  Jennifer Lopez (48 l.) pojawiła się na oficjalnej prezentacji programu "World of Dance", w którym będzie jurorką. Wokalistka postawiła na białą mini z falbanami, która wyeksponowała jej długie nogi, i niebotycznie wysokie szpile.

 • Rafał Maślak: Trzeba mieć odwagę

  Mister Polski od niedawna spełnia marzenia kobiet w programie "Randka z Maślakiem". Bohaterką najbliższego odcinka będzie Patrycja Rogala, która pragnęła przejść się po czerwonym dywanie i spotkało ją z tego powodu wiele nieprzyjemności.

 • Pożar w budynku TVP! Gwiazdy musiały opuścić imprezę!

  Prezentacja jesiennej ramówki TVP miała dramatyczne zakończenie!

 • Trzy premiery w Teatrze Telewizji

  Do końca maja Telewizja Polska pokaże aż trzy ważne premiery teatralne. 18 maja (o godz. 20:25) TVP1 wyemituje "Zaręczyny" w reżyserii Wojciecha Nowaka. Dzień później (o godz. 20:30) TVP Kultura pokaże sztukę "Polacy" w reżyserii Gabriela Gietzky'ego, a 24 maja (o godz. 22:55) Studio Teatralne Dwójki zaprasza na "Miss HIV" w reżyserii Krzysztofa Czeczota.

Zdjęcia na temat: oficjalna prezentacja