• Informacje na temat:

  oglądalność spadła

Artykuły na temat: oglądalność spadła
 • "Dziewczyny ze Lwowa": Spadła oglądalność produkcji

  Średnia oglądalność serialu emitowanego od 3 września do 3 grudnia wyniosła 2,91 mln widzów. "Dziewczyny ze Lwowa" to historia czterech przyjaciółek zza wschodniej granicy, które przyjechały do Warszawy w poszukiwaniu pracy i lepszego życia. Są to: Uliana (Anna Gorajska), Polina (Magdalena Wróbel), Olyia (Katarzyna Ucherska) i Swietłana (Anna Maria Buczek). Każda z nich, na czarno, podejmuje...

 • "Superstarcie" znika z anteny TVP2

  Można się było tego spodziewać - notujący niską oglądalność muzyczny show "Superstarcie" wiosną 2015 roku nie pojawi się na antenie TVP2.

 • Najniższa oglądalność w historii

  ..."Jedynka" zakończyła emisję piątego sezonu "Lostów". Miał on najniższą oglądalność w historii tego serialu, od kiedy zagościł w Telewizji Polskiej. Znudziliśmy się?

 • Miłość i medycyna. Ostatni odcinek "Lekarzy"

  Tam, gdzie jest medycyna, nie może zabraknąć... ostrej strzały Amora. Dawno już ugodziła serca Elżbiety i Krzysztofa. Teraz para powie sobie "tak". Zapraszamy na ostatni odcinek "Lekarzy".

 • W czwartej edycji show „Rolnik szuka żony” uczestnikom trudno jest znaleźć miłość. Co zrobić, by w piątej było inaczej? Zwłaszcza, że oglądalność programu podobno spadła… Pojawiają się też zarzuty, że niektóre sytuacje są ustawione. Głos zabrała osoba zaangażowana przy produkcji i wyjaśniła, jak jest naprawdę.

 • Spadła oglądalność Oscarów

  Nieco ponad 37 milionów Amerykanów obejrzało 83. galę wręczenia Oscarów na antenie stacji ABC - to o 10% mniej telewidzów, niż w ubiegłym roku.

 • To nie koniec "Mody na sukces"?

  W rekordowym okresie, 17 lat temu, serial osiągał oglądalność 5 milinów widzów. Ostatni odcinek "Mody na sukces" wyemitowany w TVP1 we wtorek śledziło zaledwie 490 tys.

 • Eurowizja: Spada oglądalność

  Oglądalność konkursu piosenki Eurowizja systematycznie spada, także w Polsce! Według danych telemetrycznych OBOP-u, tegoroczny półfinał zorganizowany w Kijowie, w którym wystąpił zespół Ivan i Delfin, oglądało ponad milion osób mniej niż finału w Stambule, w 2004 roku, gdzie reprezentował nas zespół Blue Cafe. Ten trend dotknął również inne państwa europejskie.

 • "Klan" wygrał z "Leśniczówką" i znów będzie emitowany pięć razy w tygodniu!

  Eksperyment TVP1, by w piątkowe popołudnia zamiast premierowego odcinka "Klanu" pokazywać "Leśniczówkę", nie powiódł się... Zmiana spowodowała, że stacja straciła prawie milion widzów i spadła na trzecią (z pierwszej) pozycję w rynku telewizyjnym. Władze Jedynki zdecydowały, że od września saga rodu Lubiczów znów emitowana będzie pięć razy w tygodniu...

 • Oglądalność: "The Voice Of Poland" traci

  Poniżej dwóch milionów widzów spadła oglądalność programu "The Voice Of Poland". Show TVP przegrywa z konkurencją: "Must Be The Music" i "X Factor".

Zdjęcia na temat: oglądalność spadła
Dyskusje na temat: oglądalność spadła