• Informacje na temat:

  oglądalności programu

Artykuły na temat: oglądalności programu
 • "Big Music Quiz 2": Słabe wyniki oglądalności programu Sławomira

  Prowadzony przez Sławomira Zapałę drugi sezon programu "Big Music Quiz" po trzech tygodniach emisji w TVP1 ogląda średnio 882 tys. widzów. To aż 800 tys. osób mniej niż początek pierwszego sezonu, który pokazywany był w TVP2.

 • Norbi: Jestem dumny z wyników oglądalności "Jaka to melodia?"

  Norbi nie ukrywa, że doskonale czuje się w roli prowadzącego teleturniej "Jaka to melodia?". Przyznaje, że został zaskoczony propozycją poprowadzenie tego programu i rzucony na głęboką wodę. Jego zdaniem wyniki oglądalności pierwszego sezonu programu w nowej formule napawają go optymizmem. Zapowiada, że program przejdzie delikatny lifting.

 • Agnieszka Gozdyra: Słupki oglądalności

  Jej program wzbudza skrajne emocje. Może dlatego, że zaprasza do niego gości o odmiennych, często kontrowersyjnych poglądach. - Weryfikują mnie słupki oglądalności, a te mają się dobrze - mówi Agnieszka Gozdyra.

 • Dowbor z rekordem oglądalności

  Pierwszy odcinek drugiej serii programu "Nasz nowy dom" oglądało w niedzielne popołudnie 2 mln 239 tysięcy widzów, co stanowi nowy rekord oglądalności. W pierwszej serii Katarzyna Dowbor wraz z ekipą budowlaną pomogła 10 potrzebującym rodzinom, w tej edycji w planach jest 11 remontów, w tym kilku mieszkań.

 • Słabe wyniki oglądalności finału Eurowizji. TVP przegrała z Polsatem

  ...4+, 11,18 proc. w grupie 16-49 i 10,94 proc. w grupie 16-59 - wynika z danych Nielsen Audience Meauserement, opracowanych przez Wirtualnemedia.pl. Liderem oglądalności sobotniego wieczora był Polsat, który emitował w tym czasie finał programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Dodatkowo transmisję oglądało jeszcze 100 tys. widzów w TVP Polonia (odpowiednio 1,09 proc., 1,43 proc. i 1,14 proc. udziału), co...

 • "Taniec z Gwiazdami": Lekki wzrost oglądalności

  ...z Gwiazdami" cieszą się największą popularnością. Mogło to tym bardziej dziwić, że poprzednia edycja show miała w porównaniu z tą emitowaną na wiosnę 2015 roku lepsze wyniki oglądalności. Największą(...) przed ekrany o 150 tys widzów więcej niż przed tygodniem - oglądało go dokładnie 3,005 mln widzów. Możliwe, że ta tendencja się utrzyma i kolejne odsłony programu będą się cieszyły jeszcze większą...

 • "Idol": Coraz mniej widzów (wyniki oglądalności)

  ...uczestników etapu teatralnego. Kolejnym odcinkiem będzie etap klubowy, po którym zostanie ośmiu finalistów, którzy zmierzą się w odcinkach na żywo. Zwycięzca programu zdobędzie 250 tys. zł...

 • "Mam talent" wciąż rośnie (wyniki oglądalności)

  Po chwilowej zadyszce, "Mam talent" notuje zwyżkę oglądalności.

 • "Mam talent" mocno w górę (wyniki oglądalności)

  Tradycyjnie już to "Mam talent" wypadł najlepiej w weekendowych wynikach oglądalności rozrywkowych programów w telewizji.

 • Dni programu Ellen DeGeneres są policzone?

  Nie słabną spekulacje, że kultowy talk-show Ellen DeGeneres ma zniknąć z telewizji. Związane jest to z pogarszającymi się wynikami oglądalności programu, a także tym, że współpracownicy prezenterki skarżą się na jej trudny charakter.

Zdjęcia na temat: oglądalności programu
Wideo na temat: oglądalności programu
 • Norbi: Jestem dumny z wyników oglądalności "Jaka to melodia?"

  Norbi nie ukrywa, że doskonale czuje się w roli prowadzącego teleturniej "Jaka to melodia?". Przyznaje, że został zaskoczony propozycją poprowadzenie tego programu i rzucony na głęboką wodę. Jego zdaniem wyniki oglądalności pierwszego sezonu programu w nowej formule napawają go optymizmem. Zapowiada, że program przejdzie delikatny lifting.

 • Zespół Akcent w programie "Sprawa dla reportera"! Żenada?

  Ostatnie sondaże nie są zbyt łaskawe dla TVP. Okazuje się bowiem, że pod rządami Kurskiego stacja zanotowała najniższe wyniki oglądalności w historii telewizji. Być może dlatego do popularnego show Elżbiety Jaworowicz zaproszono jedną z największych gwiazd disco polo, Zenona Martyniuka z zespołu Akcent... (YouTube)

 • "Świat się kręci" zniknie z anteny? Agata Młynarska komentuje

  . Zapewnia też, że życie nauczyło ją, by do spraw zawodowych podchodzić bez emocji. Decyzję dot. przyszłości programu „Świat się kręci” zarząd TVP ma podjąć do końca czerwca. W chwili obecnej nie(...) wyniki oglądalności „Wiadomości”, jego produkcja jest zbyt kosztowna, nie można też określić, do jakiej grupy odbiorców jest skierowany. – W ogóle mnie to nie dziwi. Uważam, że każdy zarząd ma prawo

Dyskusje na temat: oglądalności programu
 • Re: "Korona królów": Spadek oglądalności serialu

  po prostu odcinki sa emitowane w takich godzinach że po obejrzeniu trzech odcinków drugiego sezonu zaprzestałam w ogóle oglądania tego serialu. Dziekuje tym z TVP którzy zajmuja sie tworzeniem programu emisji.

 • Re: "Wesołowska i mediatorzy" z bardzo marnymi wynikami oglądalności

  Te wszystkie Tańce, Malanowskie, Wesołowskie itp. to same obciachy ! Dobrego polskiego programu teraz zrobić to nie ma kto, tylko małpują zachodnie gnioty !

 • Re: "Korona królowej" i "Drogi do wolności" nowymi serialami TVP! A co z hitowymi produkcjami?

  A gdzie jest "Łowca Smoków"?!!! Najciekawszy program zdjęty z powodu czego? Osobistych animozji? Najgorsza pora oglądalności w celu wykasowania programu?! Skandal!!!

 • Re: „rodzinka.pl”: Gwiazdy komentują decyzję TVP o zakończeniu produkcji

  Powiem tak. Uważam że 2 mld na TVP kiedy brakuje pieniędzy na leczenie, przeszczepy itp to jest przesada i wola o pomstę do nieba. Jeszcze większą przesadą jest aby zamiast programu popularnonaukowego, ale nie po raz setny o wyklętych, kasa ta szła na takie seriale. Tym samym uważam, że to dobry krok. Byleby teraz Kurski nie zmienił dobrego na lepsze. Może czegoś się nauczył po oglądalności TVP.

 • Re: "Ranczo": Anna Mucha wygryzie Kusego z "Rancza"?

  Po prostu kolejny program , który przestanę oglądać ze względu na tą durną głupią prymitywną zdzirę . Ale dla przygłupów z telewizji liczy się wzrost oglądalności a nie wartości programu .

 • Re: "Singielka": Dominika Gwit zaręczy się w Wielkanoc?

  polsatowskiej manipulacji podnoszenia oglądalności - proszę wziąć pod uwagę, że prawdopodobnie pasztetowi kibicuje spora rzesza ludzi z nadwagą, a takich w Polsce nie brakuje. Co nadal nie zmienia mojego zdania, że nie taka rola telewizyjnego programu rozrywkowego.

 • Re: Wielkie zmiany w TVP! Chodzi o pieniądze

  Nie musicie "kontaktować się z lekarzem lub farmaceutą żeby wyłączyć to badziewne TV, którego stosowanie zagraża waszemu zdrowiu" - po prostu to zróbcie, bo tego programu i wielu innych szkodliwych, demoralizujących,molestujących nachalnymi reklamami - oglądać a tym bardziej słuchać już się nie da ! Powodem spadku oglądalności są nachalne reklamy zwłaszcza leków leko-podobnych, kanały

 • Re: "M jak miłość": Małgorzata Kożuchowska znów zagra Hankę?!

  zyskałby na oglądalności gdyby Biernackiego aresztowano i zaczaśnięto w windzie. Dlaczego Maciuś i Bożenka nie przeklinajom mundurkuw szkolnych, kiedy robiom to wszystkie dzieci w Polsce? Nie(...) sejmiku wojewudzkiego i chwalić się jak walczy o pieniąndze dla szpitala z Sektorowego Programu Operacyjnego, zaś Kuba Burski powinien być co najmniej członkiem zażądu powiatu. Wtedy nawet dla mnie to

 • Re: "M jak miłość": Czy Sobańska przekona Ulę, by wróciła do Janka?

  zyskałby na oglądalności gdyby Biernackiego aresztowano i zaczaśnięto w windzie. Dlaczego Maciuś i Bożenka nie przeklinajom mundurkuw szkolnych, kiedy robiom to wszystkie dzieci w Polsce? Nie rozumiem czemu(...) wojewudzkiego i chwalić się jak walczy o pieniąndze dla szpitala z Sektorowego Programu Operacyjnego, zaś Kuba Burski powinien być co najmniej członkiem zażądu powiatu. Wtedy nawet dla mnie to wszystko

 • Re: "Na dobre i na złe": Hana i Piotr znikają z serialu. Wyjadą do Izraela

  był zaproszonym gościem w radiowej jedynce. Słuchałam całego programu i nigdy nie zdarzyło mi się by ktokolwiek tak się zachowywał i ubliżał słuchaczom jak widzom. Prowadząca nie mogła sobie poradzić(...) i tak niesympatycznie, że serial straci na oglądalności po odejściu najsympatyczniejszej pary.