• Informacje na temat:

  ogniem i mieczem aktorka

Artykuły na temat: ogniem i mieczem aktorka
 • Tabloid ujawnia prawdę o miliarderze Izabelli Scorupco! Tak dorobił się nowy mąż aktorki!

  Informacja o ślubie słynnej Heleny Kurcewiczówny z "Ogniem i mieczem" wzbudziła ogromne emocje.  Izabella rzadko pojawia się w Polsce i nie gra już tyle, co jeszcze parę lat temu. W jej życiu prywatnym dzieje się za to całkiem sporo. Scorupco na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych. W 2017 roku wydało się, że od dwóch lat ukrywa swój rozwód z ojcem jej syna Jacoba. Dość szybko u jej boku...

 • Ewa Wiśniewska: Jestem z siebie niezadowolona

  Zasłynęła rolami w takich filmach i serialach, jak "Cudzoziemka", "Doktor Ewa" czy "Ogniem i mieczem". Jednak w ostatnich latach Ewa Wiśniewska skupiła się na pracy w teatrze i na srebrnym ekranie pojawia się sporadycznie.

 • Izabella Scorupco pochwaliła się ponętnym biustem! Nieźle rozgrzała fanów!

  Izabella Scorupco ma 48 lat, ale wyglądu mogłaby jej pozazdrościć niejedna sporo młodsza koleżanka. Aktorka od zawsze zachwycała urodą, a mężczyźni tracili dla niej głowę. Do tego z wiekiem wygląda coraz lepiej. Iza zdaje sobie z tego sprawę, więc nie szczędzi fanom seksownych fotek. Na najnowszym zdjęciu słynna Helene Kurcewiczówna z "Ogniem i mieczem" ponętnie wypina biust przed obiektywem...

 • "Taniec z Gwiazdami": Najsłabszy Norbi odpada, Pogrebińska skradła show [3. odcinek]

  W 3. odcinku "Tańca z Gwiazdami" z programem pożegnał się duet Norbi - Nina Tyrka. Serca jurorów podbiła Julia Pogrebińska, która w parze z Rafałem Maserakiem wypadła lepiej od dotychczasowych faworytów: Tatiany Okupnik i Tomasza Barańskiego.

 • "Wiedźmin": Czy polski serial o Rzeźniku z Blaviken był naprawdę zły?

  ...produkcji napisać. Jedną z zalet była zdecydowanie kreacja aktorska Michała Żebrowskiego. Aktor, który po roli w "Ogniem i mieczem" został uznany za jednego z największych amantów polskiego filmu(...) Grażynie Wolszczak. Wielu fanów nadal uważa, że jeżeli chodzi o jej casting, to nie można było trafić lepiej. Aktorka pasowała do roli Yennefer jak ulał. Co nie znaczy, że Anya Chalotra z netfliksowego...

 • Teresa Budzisz-Krzyżanowska i Wiktor Zborowski laureatami Wielkiego Splendora

  Teresa Budzisz-Krzyżanowska i Wiktor Zborowski zostali laureatami Wielkiego Splendora - nagrody Teatru Polskiego Radia. Nagrody wręczono w poniedziałek podczas gali w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie.

 • Edyta Jungowska straciła kiedyś rolę przez wagę

  Aktorka serialu "2 XL" zaradziła dlaczego rola w ekranizacji "Ogniem i mieczem" przeszła jej koło nosa!

 • Co w kinie? Klasyka i trudne tematy

  W piątek, 3 października, na ekrany kin wchodzi aż dziewięć filmów. Spośród nich największe zainteresowanie widzów budzą dwie polskie produkcje: "Potop Redivivus" Jerzego Hoffmana i "Służby specjalne" Patryka Vegi.

 • Barbara Brylska zamierza wrócić do aktorstwa?

  Barbara Brylska, czyli Inga ze "Stawki większej niż życie" i niezapomniana Krzysia Drohojowska z "Przygód Pana Michała", od lat trzyma się z daleka od show-biznesu i jak ognia unika kontaktu z fanami, którzy wciąż ją kochają... Aktorka, nazywana kiedyś polską Bardotką, nie kryje jednak, że gdyby dostała propozycję zagrania naprawdę interesującej roli, rozważyłaby swój powrót przed kamerę!

 • Mija 15 lat od premiery "Ogniem i mieczem"

  15 lat temu, 8 lutego 1999 roku, na ekrany polskich kin trafiła ekranizacja "Ogniem i mieczem" w reżyserii Jerzego Hoffmana. Pamiętacie, kto wcielił się w bohaterów Sienkiewicza?

Zdjęcia na temat: ogniem i mieczem aktorka