• Informacje na temat:

  ogniem olimpijskim

Artykuły na temat: ogniem olimpijskim
 • Gwiazdy w sztafecie z ogniem olimpijskim

  ...8 tysięcy osób z całego świata pobiegnie w tym roku w sztafecie z ogniem olimpijskim. Będą wśród nich dwie znane z seriali polskie gwiazdy: Michał Żebrowski, czyli profesor Andrzej Falkowicz z "Na dobre i na złe", i Marta Żmuda Trzebiatowska, czyli Monika Miller z "Julii".

 • Gwiazdy w sztafecie olimpijskiej

  Kayah, Andrzej Piaseczny, Danuta Stenka i Małgorzata Foremniak wezmą udział w Sztafecie z Ogniem Olimpijskim w sobotę, 10 lipca. Grupa polskich aktorów, piosenkarzy, byłych sportowców i dziennikarzy odleciała już do Aten, skąd uda się na Kretę, aby odbyć swoją część zadania.

 • Żebrowski poczuł ducha olimpijskiego

  ..., były nieprawdopodobne. Mieszkańcy Londynu oraz kibice z całego świata chodzą po ulicach z trąbkami, flagami, śpiewają... Wszystko dzieje się bardzo spontanicznie - dodał aktor. Bieg z ogniem olimpijskim był dla Michała Żebrowskiego szczególnym przeżyciem - Dzięki temu, choć przez krótką chwilę można poczuć, że robi się coś ważnego dla innych. To jest szansa na to, żeby przez moment decydować...

 • Olimpijski koncert w Londynie

  Rod Stewart, James Brown, Ozzy Osbourne i Jamelia są gwiazdami darmowego koncertu, który będzie towarzyszył przybyciu ognia olimpijskiego do Londynu. Impreza odbędzie się 26 czerwca w centrum brytyjskiej stolicy.

 • Małaszyński nie pobiegnie

  Trudno jest się dziwić decyzji Pawła, skoro sztafeta niesie za sobą tyle emocji w całej Europie. Jak niedawno słyszeliśmy w Paryżu doszło nawet do zgaszenia ognia olimpijskiego, a wszystko przez powstałe zamieszki. Tyle, że jak Paweł, mocno deklarował, że podczas pokonywania swojego odcinka z ogniem olimpijskim będzie się solidaryzować z Tybetem. Wyrazem tego miała być założona przez niego...

 • Odrestaurowane "Rydwany ognia"

  W nawiązaniu do igrzysk w Londynie watykański dziennik "L'Osservatore Romano" przypomina odrestaurowany właśnie film "Rydwany ognia" Hugh Hudsona, który 30 lat temu otrzymał cztery Oscary. To apologia sportu, który ma sens - ocenia gazeta.

 • Ewa Błaszczyk: "Są już konkrety, a wraz z nimi nowa szansa dla Oli"

  Lot do Seulu trwa trzynaście godzin. To duża próba dla Ewy Błaszczyk, która nie najlepiej znosi długie, wyczerpujące podróże. Tym razem warto jednak znieść niedogodności, nawet te najbardziej uciążliwe - ból głowy, kłopoty ze snem, zmęczenie.   Aktorka reprezentuje Polskę w sztafecie z ogniem olimpijskim, który 9 lutego w Pjongczangu da początek zimowym igrzyskom olimpijskim. Wyjazd jest dowodem...

 • Jose Carreras w blasku zimnych ogni

  10 tysięcy zimnych ogni rozbłyśnie na toruńskiej Motoarenie podczas koncertu Jose Carrerasa. Wszystko w trakcie niezapomnianego przeboju z Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie - "Amigos para siempre".

 • Władysław Kozakiewicz: Ojciec powybijał matce wszystkie zęby

  Władysław Kozakiewicz (66 l.) dzieciństwo wspomina jako "lanie na okrągło". Ojciec pił i znęcał się nad rodziną. "Mama nie miała ani jednego swojego zęba, wszystkie jej powybijał, miała szramy na twarzy od doniczek i desek" - wspomina były sportowiec.

 • Małaszyński nie pobiegnie

  Paweł Małaszyński zrezygnował z udziału w sztafecie olimpijskiej. Aktor tłumaczy w oficjalnym oświadczeniu, że rozwój sytuacji związanej z niesieniem olimpijskiego znicza, wzbudził jego sprzeciw.

Zdjęcia na temat: ogniem olimpijskim
Wideo na temat: ogniem olimpijskim
 • Percy Jackson i bogowie olimpijscy: Złodziej pioruna

  Film fantastyczno-przygodowy w reżyserii Chrisa Columbusa, twórcy "Kevina - samego w domu", "Pani Doubtfire" oraz "Harry'ego Pottera i kamienia filozoficznego". Młody chłopak odkrywa, że jest potomkiem greckiego boga i wyrusza w niezwykłą podróż, by zapobiec wojnie między potężnymi bogami, która może zagrozić przyszłości świata.

 • Olimp w ogniu

  Bohaterem filmu jest Mike Banning (Gerard Butler), agent Super Service dbający o bezpieczeństwo prezydenta Stanów Zjednoczonych (Aaron Eckhart). Na skutek nieodpowiedzialnego zachowania zostaje zwolniony i rozpoczyna pracę jako ochroniarz w supermarkecie. Tymczasem prezydent, odwołując planowaną inwazję na Koreę Północną, rozwściecza ekstremistę Kanga (Rick Yune), który postanawia wymóc na głowie państwa zmianę decyzji. Wraz z grupką osób o bliskich mu poglądach politycznych przeprowadza atak...

 • Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia

  Kontynuacja wydarzeń z pierwszej części fenomenalnych "Igrzysk śmierci", które zawładnęły wyobraźnią publiczności na całym świecie. Do zjawiskowej obsady (młode gwiazdy Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson i Liam Hemsworth) dołącza zdobywca Oscara Philip Seymour Hoffman. Katniss i Peeta odbywają obowiązkowe Tournee Zwycięzców, kiedy dowiadują się o fali zamieszek, do których przyczynił się ich zuchwały czyn. W tle trwają przygotowania do rocznicowych, 75. Głodowych Igrzysk, które przyniosą...