• Informacje na temat:

  ogromne torby

Artykuły na temat: ogromne torby
 • Na lotnisku musieli być w szoku, gdy przeszukali torbę Sławomira!

  Sławomir (35 l.) wybrał się w podróż do Stanów Zjednoczonych. Na Instagramie zamieścił zdjęcie zapakowanej walizki. Zawartość robi wrażenie...

 • "Kiler": Polski film 25-lecia

  Przekazywana innym dobra energia powraca - uważa aktor Cezary Pazura. "Ludzie będą akceptować mnie wtedy, kiedy ja ich będę lubił i szanował" - przekonuje odtwórca głównej roli w "Kilerze", uznanym przez internautów za "polski film 25-lecia".

 • "Barwy szczęścia": Nowi lokatorzy z wielką torbą pieniędzy!

  Do obsady "Barw szczęścia" dołączyli Anna Mrozowska i Alan Andersz. Grani przez nich Renata i Grzegorz wprowadzą się do mieszkania Gawrona (Sebastian Stankiewicz). Ich jedynym bagażem będzie ogromna torba wypełniona po brzegi pieniędzmi.

 • Co łączy Patryka Vegę ze sprawą Barbary Blidy?

  Jeszcze przed premierą "Służb specjalnych" reżyser Patryk Vega przekonywał: "Szalenie trudno będzie polemizować z tym, co zobaczymy na ekranie. Na miejscu osób, które będą próbowały to zrobić, byłbym ostrożny. Bo jeśli się okaże, że jednak zbiega się to z pewnymi wydarzeniami, które miały miejsce w rzeczywistości, to mogą popaść w śmieszność".

 • Małgorzata Rozenek-Majdan tak spędza ostatnie chwile przed porodem! Brzuch jest ogromny!

  ...sprawę, że nie jest łatwo sprawić żonie w dziewiątym miesiącu ciąży, urodzinową niespodziankę, tym bardziej doceniam Radka, który spakował nas wszystkich (również torby do szpitala) zawiózł do hotelu...

 • Andrzej Seweryn i Krystyna Janda: Mistrz i uczennica

  Kochali się, ale zbyt wiele ich różniło, by mogło się udać.

 • "Klan": Agnieszka Kaczorowska stworzyła własną kolekcję... toreb!

  Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka Kazuń z "Klanu", to nie tylko aktorka i tancerka, ale też bardzo zaradna... bizneswoman. Jakiś czas temu otworzyła własny sklep internetowy z profesjonalnymi butami do tańca, a niedawno poszerzyła jego ofertę o torby, które sama zaprojektowała!

 • "Biała noc": Dyskoteka gra

  Francuski kryminał "Biała noc" to opowieść o policjancie Vincencie, który kradnie dużą torbę handlarzom kokainy, ale zostaje zidentyfikowany w trakcie operacji. W głównej roli wystąpił Tomer Sisley - gwiazdor obrazu "Largo Winch".

 • ​Brutalne morderstwo 21-letniej aktorki. Ta zbrodnia wstrząsnęła światem

  ...18 lipca 1989 Rebecca Schaeffer przygotowywała się do castingu do filmu, który mógł być kamieniem milowym jej kariery. Właśnie szykowała się do wyjścia z domu, gdy zadzwonił dzwonek. Otworzyła drzwi, w których stał młody mężczyzna. Po krótkiej wymianie zdań 19-latek wyciągnął pistolet z papierowej torby i wystrzelił. Zanim upadła na podłogę, Schaeffer zdążyła tylko zapytać: "dlaczego?". Zmarła 30

 • "Zapędy dyktatorskie ma Kaczyński"

  Zrobili płytę producencką wypełnioną po brzegi gośćmi zza granicy i wydali ją własnym sumptem na legalu. Jarzyn i Icerz. Pod tymi niepozornymi ksywkami kryje się ogromny potencjał producencki, niekoniecznie rapowy... Jaki? Tego, a także wielu innych rzeczy, dowiecie się z zapisu poniższej rozmowy. Z Jarzynem i Icerzem rozmawiał Filip "Diabeł" Rauczyński ("Magazyn Hip Hop").

Zdjęcia na temat: ogromne torby