• Informacje na temat:

  ogromne wyróżnienie

Artykuły na temat: ogromne wyróżnienie
 • Eurowizja 2016: Dżamala wyróżniona przez prezydenta Ukrainy

  Szef państwa ocenił, że jej sukces ma ogromne znaczenie dla Ukraińców i Tatarów na zajętym przez Rosję Krymie. "Wniosłaś ogromny wkład w to, by kwestia Krymu znów znalazła się na pierwszych stronach gazet" - oświadczył prezydent Petro Poroszenko , wręczając tatarskiej piosenkarce wyróżnienie. Prezydent relacjonował, że oglądał telewizyjną transmisję finału Eurowizji z całą rodziną...

 • Szczególnie wyróżniony

  ..., przede wszystkim, jako wielką przyjemność i powód do ogromnej satysfakcji. Trema nie była wielka, miałem już za sobą ponad 10 lat pracy w redakcji sportowej TVP. W tym zawodzie doświadczenie jest bardzo(...)? - Pewnie, że żałuję, a z drugiej strony mam świadomość ogromnej pracy, która składa się na sukces sportowca. By poczuć radość rywalizacji i doświadczyć jego emocji na własnym organizmie zacząłem biegać. Mam...

 • Szaflarska wyróżniona

  Danuta Szaflarska została laureatką pierwszej edycji nagrody im. Ireny Solskiej ustanowionej przez polską sekcję Międzynarodowego Stowarzyszenia Krytyki Teatralnej. Nagroda wręczona zostanie aktorce w sobotę, w 49. Międzynarodowym Dniu Teatru.

 • Wyróżniona Annie Lennox

  Annie Lennox, brytyjska wokalistka i członkini grupy Eurythmics, została uhonorowana nagrodą 2002 Billboard Century Awards, najważniejszym wyróżnieniem przyznawanym przez amerykański tygodnik muzyczny "Billboard".

 • Mrozu: Kosmiczne wyróżnienie

  Mrozu zagra 40-minutowy koncert, prezentujący utwory z debiutanckiej płyty "Miliony monet". "Możliwość zagrania przed legendą muzyki pop jest dla mnie kosmicznym wyróżnieniem. Nigdy bym nie(...) uważam za wielkie wyróżnienie" - dodaje. Sprawdź profilu Mroza w serwisie Muzzo.pl .

 • Quincy Jones, autor słynnego utworu "We Are The World", który pomógł w zebraniu ponad 10 milionów dolarów dla głodującej ludności Afryki, został wyróżnony przez Światowe Forum Ekonomiczne, które odbywa się w Davos, nagrodą Crystal Award za promowanie globalnej jedności poprzez kulturowe różnice.

 • Roxette: Królewskie wyróżnienie

  W piątek, 31 stycznia, Marie Fredriksson i Per Gessle, czyli duet Roxette, zostaną odznaczeni Królewskim Medalem Ósmego Stopnia z Niebieską Królewską Wstęgą, za wybitne osiągnięcia na szwedzkiej i w światowej scenie muzycznej.

 • Elton John wyróżniony przez Królewską Akademię Muzyczną

  ...właśnie temu, że uczył się w naszej Akademii. Dlatego tego typu wyróżnienie wydaje się być w tej sytuacji jak najbardziej na miejscu" - stwierdził.

 • Jurek Styczyński (Dżem) o występie Metalliki w Krakowie: Ogromna radość

  ...- To niesamowite wyróżnienie dla zespołu - mówi Interii Jurek Styczyński, gitarzysta Dżemu. To komentarz do wykonania po polsku utworu "Wehikuł czasu" Dżemu w Krakowie przez zespół Metallica.

 • Bee Gees wyróżnieni przez brytyjską królową

  Wyróżnienie daje im prawo do umieszczania przed nazwiskiem skrótu CBE, który ważnością niewiele ustępuje słynnemu "sir", czyli przyznawanemu przez brytyjską monarchinię tytułowi szlacheckiemu. Wykonawcy przeboju "Staying Alive" otrzymają tytuł z rąk królowej Elżbiety II na początku przyszłego roku, podczas specjalnie zorganizowanej z tej okazji ceremonii. Członkowie Bee Gees, urodzeni...

Zdjęcia na temat: ogromne wyróżnienie
Wideo na temat: ogromne wyróżnienie
 • Telakamery 2018: Ekipa "Na sygnale": "To ogromna radość i duma"

  Serial "Na sygnale" został wyróżniony w tym roku Złotą Telekamerą "Tele Tygodnia". Co członkowie obsady (m.in. Monika Mazur, Dariusz Wieteska, Anna Haba) mogą zdradzić na temat wątków ich bohaterów w nowym sezonie? Zobaczcie!

 • Jessica Mercedes zostanie "ikoną mody"?

  Jessica Mercedes jest szczęśliwa, że przez jeden z magazynów została nominowana w kategorii "ikona mody". Jak mówi, to dla każdej młodej dziewczyny ogromne wyróżnienie.

 • U "Przyjaciółek" szykują się rewolucje

  , Andrzeja (Adam Adamonis). Podczas jednej z kłótni, dowie się, że następnego dnia Andrzej bierze ślub z Anitą (Sylwia Juszczak). Anka (Magdalena Stużyńska - Brauer) ukończy z wyróżnieniem studia prawnicze

Dyskusje na temat: ogromne wyróżnienie
 • Re: "Pierwsza miłość": Aneta Zając i Stefano Terazzino razem na Sycylii. Co ich łączy?

  Aneta to był najlepszy wybór na ambasadorkę Nissana. Oni byle komu nie dzadzą auta. Kiedyś czytałem, że wybór ambasadorki to wybór odbywający sie, w tym wypadku w Japonii, Koncern zbadał wszystko i na nia postawił. Ogromne wyróżnienie.

 • Re: "Pierwsza miłość": Aneta Zając i Stefano Terazzino razem na Sycylii. Co ich łączy?

  jestem za Aneta, bo kto jeśli nie ona,Aneta to był najlepszy wybór. Oni byle komu nie dzadzą auta. Wybór ambasadorki to wybór odbywający sie w tym wypadku w Japonii, Koncern zbadał wszystko i na nia postawił. Ogromne wyróżnienie.

 • Re: Ruszamy na plan "Czasu Honoru"!

  Jaki szum jaka burza a zwróćcie uwagę na obie wyłonione prace i oceńcie tak jak oceniała komisja poziom obu prac. Tak jak napisałem w komentarzu do następnego artykułu ogromne wyróżnienie dla pierwszej pracy. Pani Natalio gratuluję i proszę się nie zrażać nie przychylnymi komentarzami uważam że redakcja postąpiła słusznie bo jest bez porównania lepsza nawet gdyby skrócił o połowę cały tekst to

 • Re: Ruszamy na plan "Czasu Honoru"!

  Jaki szum jaka burza a zwróćcie uwagę na obie wyłonione prace i oceńcie tak jak oceniała komisja poziom obu prac. Tak jak napisałem w komentarzu do następnego artykułu ogromne wyróżnienie dla pierwszej pracy. Pani Natalio gratuluję i proszę się nie zrażać nie przychylnymi komentarzami uważam że redakcja postąpiła słusznie bo jest bez porównania lepsza nawet gdyby skrócił o połowę cały tekst to