• Informacje na temat:

  ogromne zdjęcie

Artykuły na temat: ogromne zdjęcie
 • Agnieszka Woźniak-Starak promienieje na zdjęciach. Odkryła nową pasję!

  Agnieszka Woźniak-Starak ma za sobą trudny czas. Po traumatycznych przeżyciach, związanych z tragiczną śmiercią męża, mogła na szczęście liczyć na ogromne wsparcie ze strony bliskich. W nowy rok weszła właśnie w ich towarzystwie - w górach. Woźniak-Starak odkryła tam nową pasję, która daje jej dużo radości.

 • Jak może wyglądać przyszła córka Rihanny? Gwiazda pokazała zdjęcie

  ..."Prawie upuściłam telefon" - napisała Rihanna pod zdjęciem dziewczynki, które opublikowała na swoim Instagramie. Jej reakcję wywołało ogromne podobieństwo, jakie jest pomiędzy nią, a osobą z fotografii.

 • Agnieszka Kaczorowska-Pela zamyka szkołę tańca. "Ból serca ogromny"

  Agnieszka Kaczorowska-Pela podzieliła się z fanami kolejnym zdjęciem z wakacji. Tym razem jednak słonecznej fotografii towarzyszył poruszający wpis. Jak się okazuje, skutki pandemii koronawirusa dotknęły także polską gwiazdę, która zmuszona jest zamknąć na stałe swoją szkołę tańca.

 • Marlena Szpak obcięła włosy. Zdjęcie siostry Michała Szpaka robi furorę

  ...większości z nas, ale dla mnie ma ogromne znaczenie. To nie tylko ścięte długie włosy (których już nie mam), ale przede wszystkim gest solidarności wobec pacjentów z oddziałów onkologicznych, którzy walczą każdego dnia o życie" - napisała na Instagramie Marlena prezentując zdjęcie warkocza. "Taki warkoczyk może być częścią peruk tworzonych z myślą o nich, o ich jak największym komforcie...

 • "Big Brother": Ogromna metamorfoza uczestniczki

  Po zakończeniu pierwszej edycji wracającego po latach "Big Brothera" w życiu wielu uczestników reality show zaszły spore zmiany. Nie inaczej było w przypadku Izabeli Mączki, jednej z osób, które najdłużej pozostała w domu Wielkiego Brata. Iza po tym, jak odpadła z programu, przeszła sporą metamorfozę. Uczestniczka sporo schudła. Teraz zdradziła, ile kilogramów udało jej się zrzucić.

 • ​Selena Gomez i jej odważne zdjęcie

  Krótko po tym, jak media plotkarskie obiegła informacja na temat romansu Seleny Gomez i The Weeknd, w sieci pojawiło się odważne zdjęcie wokalistki, na którym ma na sobie tylko stringi.

 • "Hotel Paradise": Wpadka na zdjęciu zwyciężczyni?

  Marietta Witkowska, zwyciężczyni "Hotelu Paradise", podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie nowym zdjęciem. Jej fani zwrócili uwagę na pewien zastanawiający szczegół. W kadrze znalazł się osobliwy przedmiot.

 • Zdumiewające zdjęcie Rihanny

  Rihanna wrzuca do sieci swoje fotki bez żadnych zahamowań. Najpierw zdjęcie topless z wakacji, teraz... Zresztą zobaczcie sami.

 • Wiktoria Gąsiewska kusi ciałem na zdjęciach

  Wiktoria Gąsiewska opublikowała na swoim instagramowym profilu dwa kadry z filmu "W lesie dziś nie zaśnie nikt", w którym zagrała. Na drugim z nich młoda gwiazda pozuje w kolorowym i skąpym stroju, co nie uszło uwadze internautów. Dodatkowo w komentarzach niektórzy z nich wspomnieli również o dość śmiałych scenach z filmu Bartosza M. Kowalskiego, w których młoda aktorka prezentuje się topless.

 • Doda pokazała zdjęcie spod prysznica. "Nie wszystko złoto co się świeci"

  ...nowych doświadczeń ale też dzielić się moją wiedzą z innymi" - napisała Doda na Instagramie. "Nie wszystko złoto co się świeci" - tak podpisała zdjęcie zrobione w kabinie prysznicowej. Internauci...

Zdjęcia na temat: ogromne zdjęcie
 • s
Wideo na temat: ogromne zdjęcie
 • Małgorzata Rozenek: ​To będzie petarda

  ​To będzie petarda - zapowiada Małgorzata Rozenek, która zaczęła kręcić zdjęcia do nowego programu TVN. Gwiazda podkreśla, że format stanowi dla niej ogromne wyzwanie.

 • Bethany Townsens: Nieuleczalnie chora modelka w odważnej sesji!

  Bethany Townsend to 23-letnia modelka, która odważyła się publicznie pokazać coś, co dla wielu byłoby nie do pomyślenia - zdjęcie z workiem do kolostomii. Dziewczyna od lat cierpi z powodu choroby Leśniewskiego - Crohna, przewlekłego zapalenia układu pokarmowego. Modelka, po tym jak zamieściła na swoim internetowym profilu zdjęcie ze sztucznym odbytem w brzuchu, błyskawicznie zyskała ogromne

 • Blanka Lipińska: Nawet nie wiem, ile mam pieniędzy. Nie mam czasu ich wydawać!

  Erotyczna trylogia "365 dni" Blanki Lipińskiej (35 l.) cieszy się ogromną popularnością. A jeszcze większe wzięcie miał film, który powstał na podstawie pierwszej z jej książek. Nic dziwnego, że autorka dorobiła się fortuny. Mimo tak ogromnych dochodów, Blanka Lipińska stara się żyć skromnie i oszczędnie, ponieważ w ten sposób została wychowana. "Tak, jestem najlepiej zarabiającą pisarką w Polsce, ale nawet nie wiem, ile mam pieniędzy. Po prostu ich nie wydaję. Nie mam czasu wydawać" -...

Dyskusje na temat: ogromne zdjęcie