• Informacje na temat:

  ogromny teren

Artykuły na temat: ogromny teren
 • Co dalej z grobem Piotra Woźniaka-Staraka? W doniesienia tabloidu aż trudno uwierzyć!

  .... Pojawiły się głosy, że rodzina Piotra nie miała prawa pochować zmarłego na terenie posiadłości, bo miejsce to nie jest przystosowane do składania zwłok.  Od tamtego momentu w Fuledzie toczą się(...) losów mogiły męża gwiazdy TVN. W pierwszy scenariuszu sprawa może trafić do prokuratury, gdzie zbadają legalność pochówku. Ważna będzie opinia inspektora budowlanego.  Ten uznał, że na terenie...

 • "Ciemności skryją ziemię" z ogromną widownią. Będą kolejne emisje w TVP

  Aż trzykrotnie więcej widzów niż zwykle o tej porze włączyło odbiorniki telewizyjne z TVP2 w późny wtorkowy wieczór, by zobaczyć wstrząsający dokument "Ciemności skryją ziemię" o niemieckich obozach koncentracyjnych z unikalnymi materiałami filmowymi wykonanymi w ostatnich dniach wojny przez wojskowych operatorów alianckich armii, m.in. w Buchenwaldzie, Majdanku, Auschwitz i Dachau.

 • Sekrety domów księżnej Diany. Nieznane oblicze "królowej ludzkich serc" przeraża

  Na rynku ukazała się niedawno książka "W domu z Dianą", która na Wyspach wywołała sporą sensację. Autorka zagląda do miejsc, w których mieszkała żona księcia Karola. Odkryte przez nią tajemnice dla wielu mogą być ogromnym zaskoczeniem...

 • Clock Machine w hołdzie Eddiemu Vedderowi

  Pod szyldem "Into the Wild" trwa trasa koncertowa krakowskiej grupy Clock Machine. W ten sposób gitarowy kwartet promuje swój debiutancki album "Greatest Hits" i... zdrowy tryb życia.

 • Marta Manowska zachwyciła fanów! Co za romantyczne zdjęcia!

  Marta Manowska (35 l.) to dziennikarka, której popularność przyniosło prowadzenie cieszących się ogromnym zainteresowaniem widzów programów "Rolnik szuka żony" czy "Sanatorium miłości". Ulubienica internautów postanowiła ostatnio opublikować kilka nastrojowych kadrów z wyjazdu w góry.

 • Po ponad dwudziestu latach Zygmunt Chajzer wraca do roli współgospodarza finału najbardziej prestiżowego konkursu w Polsce. Razem z Agnieszką Popielewicz, Krzysztofem Ibiszem i Pauliną Sykut-Jeżyną poprowadzi 25. galę finałową Miss Polski.

 • Beata Pawlikowska pokazała jak mieszka! Ale luksusy!

  ...wprowadziła się w kwietniu 2015 roku, odwiedził Łukasz Jakóbiak (35 l.) ze swoim programem "Jak mieszkają gwiazdy?". Dom, a właściwie willa znajduje się na terenie ekskluzywnego osiedla, a aranżacją...

 • Producenci "Idy" zapowiadają dalszą promocję filmu w USA

  Przez najbliższy miesiąc w Stanach Zjednoczonych mają trwać działania promujące "Idę" w reż. Pawła Pawlikowskiego. Film został nominowany do nagrody amerykańskiej Akademii Filmowej w dwóch kategoriach: najlepszy obraz nieanglojęzyczny i zdjęcia. Oscarowa gala - 22 lutego.

 • Beata Szydło kibicowała "Orłom" w towarzystwie Gortata i Mili!

  Gwiazdy, celebryci, ale także politycy chwalą się tym, jak kibicują naszej reprezentacji na Euro. Internet obiegły zdjęcia premier Beaty Szydło (53 l.), która mecz Polski z Ukrainą obejrzała w zaskakującym towarzystwie. Na terenie Kancelarii Prezesa Rady Ministrów zorganizowano "strefę kibica", w której zasiadła m.in. ona, ministrowie oraz... koszykarz Marcin Gortat i piłkarz Sebastian Mila...

 • Piosenka pop na ratunek zakładnikom

  Jak pomóc porwanym i nie rozzłościć terrorystów? Wystarczy znaleźć sposób, by ich przechytrzyć. Na taki plan wpadł Juan Carlos Ortiz. Użył do tego piosenki.

Wideo na temat: ogromny teren
 • Spore poruszenie na premierze książki Tomasza Lisa!

  Tomasz Lis (49 l.) po zwolnieniu z TVP zajął się promocją najnowszej książki "A nie mówiłem". W popularnej sieci księgarni w Warszawie odbyło się spotkanie z autorem, na które przybył ogromny tłum(...) terenie Rzeczypospolitej Polskiej”. Mężczyzna spotkał się jednak z buczeniem całej sali, oburzonej jego zachowaniem! (Źródło: youtube.com)