• Informacje na temat:

  ogromny tort

Artykuły na temat: ogromny tort
 • Mama Lewandowskiej świętuje urodziny! Tort od córki smakował?

  Mama Anny Lewandowskiej (30 l.) obchodziła kolejne urodziny. Córka zadbała, aby na stole pojawiły się wyłącznie zdrowe potrawy. Nawet tortowi się nie upiekło...

 • Bohaterowie "Krainy lodu" powracają!

  Stęsknieni za Anną, Elsą i Olafem? Bohaterowie "Krainy lodu" wracają na duży ekran w "Gorączce lodu" - nowej krótkometrażówce Disneya, którą będzie można zobaczyć w kinach przed seansami "Kopciuszka" już od 13 marca!

 • Olga Kalicka świętuje z ogromnym brzuchem! Pokazała urocze zdjęcie z narzeczonym!

  ...2019 rok będzie sporym wyzwaniem dla Olgi i jej ukochanego, Czarka. Para zostanie niedługo rodzicami i z pewnością nie może się już tego doczekać. Jednak zostały im ostatnie momenty tylko we dwoje i starają się spędzić ten czas bardzo przyjemnie. Cezary ostatnio obchodził swoje 25.urodziny i z tej okazji Olga wyprawiła mu przyjęcie. Był oczywiście tort i szampan. Para oczywiście zaprosiła...

 • W piątek, 5 grudnia, na planie serialu "Szkoła" była wyjątkowa okazja do świętowania. Nauczyciele, uczniowie i ekipa produkcyjna realizowały 100. odcinek, który na antenie TVN zostanie wyemitowany wiosną.

 • 32 świeczki na urodzinowym torcie!

  Małgorzata Socha, czyli Zuza z "Na Wspólnej", mówi, że spełniły się jej wszystkie marzenia. O czym więc pomyśli dziś, zdmuchując 32 świeczki na swoim urodzinowym torcie?

 • Śmierć w wyjątkowo dziwnych okolicznościach

  Wypadki lotnicze i samochodowe, problemy z narkotykami i alkoholem, morderstwa i samobójstwa - to nierzadkie przyczyny śmierci muzyków. Jednak kilku z nich zginęło w dużo bardziej dziwnych, a może nawet kuriozalnych okoliczności.

 • Przyjęcia, jakie z okazji 5-lecia pracy w policji wydadzą na cześć Aleksa przyjaciele, czworonożny detektyw z pewnością nie zapomni do końca życia! Będą prezenty, gratulacje i tort zrobiony z... parówek.

 • Po co im "SuperSTARcie"?

  Reni Jusis, Kasia Wilk i Ramona Rey opowiadają, dlaczego zdecydowały się na rywalizowanie ze sobą w "SuperSTARciu". Gwiazdy zawalczą o tytuł najbardziej wszechstronnego artysty.

 • ​"Na dobre i na złe": Piotr Głowacki kończy 40 lat!

  ...pracuje - jak mówi - na sto procent i nawet do niewielkiej roli podchodzi z ogromnym zaangażowaniem. Pewnie dlatego uważany jest za aktora wybitnego i cieszy się ogromnym szacunkiem oraz sympatią widzów...

 • Joanna Kulig: Ona jest szalona

  - Nie obśmiewamy, nie krytykujemy. Pokazujemy historię dwójki ludzi i opowiadamy o fenomenie disco polo z lat dziewięćdziesiątych. Chcieliśmy nakręcić rozrywkowy film i myślę, że to nam się udało - mówi Joanna Kulig. W debiucie Macieja Bochniaka "Disco polo" aktorka zagrała Ankę, która na scenie przybiera imię Gelsonina i czaruje mężczyzn melodyjnymi piosenkami o miłości.