• Informacje na temat:

  ojciec donalda tuska

Artykuły na temat: ojciec donalda tuska
 • Donald Tusk obawia się o córkę! Smutne wieści!

  Najnowsze zdjęcie opublikowane na Instagramie przez Kasię Tusk (33 l.) zwróciło uwagę samego Donalda Tuska (63 l.). Ojciec blogerki zauważył, że na opublikowany zdjęciu jego córka zdaje się smutna. Polityk postanowił zainterweniować w tej sprawie. Jego gest rozczulił internautów!

 • Muzyczne virale 2014 roku. Przeżyjmy to jeszcze raz

  Zobacz muzyczne filmiki, które podbiły świat w minionych 12 miesiącach!

 • Donald Tusk skomentował ciążę córki! Ale radość!

  Kasi Tusk (31 l.) coraz trudniej jest ukrywać ciążę. Na początku października media obiegły zdjęcia, na których córka Donalda Tuska (61 l.) widocznie się zaokrągliła. Teraz głos w sprawie zabrał jej słynny tato.

 • "Nasz Anioł w Krakowie": Koncert dla Krzysztofa Globisza

  Na leczenie aktora Krzysztofa Globisza przeznaczony zostanie dochód z koncertu "Nasz Anioł w Krakowie" oraz aukcji wiecznych piór i zegarków znanych osób. Wieczór charytatywny odbędzie się w niedzielę, 15 lutego.

 • Katarzyna Tusk staje w obronie Donalda Tuska! Padły podłe oskarżenia

  ... ktoś osiągnął wielki sukces na arenie międzynarodowej, nie umniejsza czyjegoś patriotyzmu. Może z czasem będzie miał Pan bardziej obiektywną opinię" - skwitowała córka Tuska.  Pozostałym obserwatorom...

 • Pomimo że Donald Tusk początkowo stanowczo sprzeciwiał się temu pomysłowi, jego córka Kasia najprawdopodobniej zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"! "Nadal jestem przeciwny występowi córki, ale wsiadły na mnie Kasia i żona!" - zwierzył się "Faktowi" znany polityk.

 • Ciężarna Kasia Tusk poszła głosować z rodzicami! Widać brzuszek!

  Niedawno w mediach informacja o ciąży Kasi Tusk (31 l.) wywołała spore poruszenie. Na początku córka Donalda Tuska (61 l.) nie chciała komentować tych doniesień, aż w końcu przyznała, że wraz ze swoim mężem spodziewają się dziecka. Teraz, gdy sama już potwierdziła tę informację, mogła pierwszy raz publicznie pochwalić się brzuszkiem!

 • Dziennikarka TVP stronnicza?

  Dziennikarka TVP Joanna Lichocka naruszyła zasadę obiektywizmu podczas telewizyjnej debaty kandydatów na prezydenta w czerwcu br. - uważa Rada Etyki Mediów. Dziennikarka nie zgadza się z tym zarzutem.

 • ..., kim oni byli" - żali się. Kobieta ma żal do ministra Ziobry, że ten nic nie zrobił, choć obiecywał, dlatego napisała także do Donalda Tuska! "Wszyscy widzieli filmy, jak Magda walczy. Zapomnieli o tym(...) w miejscu, a rodzina zaczyna tracić już nadzieję, czy kiedykolwiek poznają prawdę. Zdesperowani ojciec i siostra 27-latki udzielili wywiadu programowi "Uwaga TVN", w którym opowiedzieli, jak wyglądało...

 • Czy papież nas zaskoczy?

  Czy wiecie, że papież w Watykanie odprawiał egzorcyzmy, a Japończycy nauczyli się dla niego śpiewać po polsku piosenkę "Góralu czy ci nie żal"? Między innymi tego dowiadujemy się z filmu "Świadectwo". Ten fabularyzowany dokument jest jednak opowieścią głównie dla Polaków. My na pewno wzruszymy się, oglądając tę produkcję.

Dyskusje na temat: ojciec donalda tuska