• Informacje na temat:

  ojciec dziecka

Artykuły na temat: ojciec dziecka
 • Nie żyje Ray Burton. Był ojcem basisty Metalliki

  Zmarł Ray Burton, ojciec nieżyjącego już basisty Metalliki, Cliffa Burtona. Miał 94 lata.

 • Drew Barrymore o zmarłym ojcu: Był hedonistą i dużym dzieckiem

  Gwiazda „Aniołków Charliego”, podobnie jak wiele innych sław, zamieściła w mediach społecznościowych post, w którym opowiedziała o swoim ojcu. W słodko-gorzkim wpisie nazwała go hedonistą i dużym dzieckiem. Zapewniła jednak, że z biegiem lat zdołała zaakceptować to, kim był.

 • Ojciec dziecka kontra Madonna

  Sąd w Malawi odroczył apelację gwiazdy pop Madonny, której odmówiono adopcji drugiego dziecka pochodzącego z tego kraju. Chęć opieki nad Chifundo "Mercy" James wyraził ojciec dziewczynki.

 • Syn gitarzysty The Rolling Stones wyznał, że przez ojca zaczął brać narkotyki

  ...syna, a właściwie usynowionego dziecka drugiej żony, Jo. Wszystko wskazuje na to, że Jamie nadal nie uporał się z traumatycznym dzieciństwem. Mówi, że po narkotyki sięgnął w wieku 14 lat, bo(...) najmłodsze córki Rona Wooda - bliźniaczki Alice i Gracie , które właśnie skończyły 4 lata - będą miały fajniejsze dzieciństwo niż to, które ojciec zafundował jemu. "Jestem pewien, że tym razem...

 • Mezo został ojcem. Zdradził płeć i imię dziecka

  Na najnowszym zdjęciu na Instagramie Mezo pochwalił się, że po raz drugi został ojcem. Jak wygląda jego córka?

 • "Zdjęcie" : Ojciec i syn

  Kim jest nieznany brunet na fotografii? I dlaczego zdjęcie było ukryte w szufladzie komody - przyklejone od wewnętrznej strony. To są dwa kluczowe pytania, które zadaje sobie nastolatek w filmie Macieja Adamka. Od tego zaczyna się kolejna chłopięca historia o dojrzewaniu. Tajemnice rodziców stają się punktem kulminacyjnym w inicjacji dziecka. "Zdjęcie" to pełnometrażowy debiut fabularny znanego...

 • Grimes urodziła swoje pierwsze dziecko. Elon Musk po raz szósty został ojcem

  Na świat przyszło pierwsze wspólne dziecko kanadyjskiej wokalistki Grimes i południowoafrykańskiego miliardera i przedsiębiorcy Elona Muska.

 • "Wykapany ojciec": Jak spłodzić ponad 500 dzieci?

  ...7 lutego na ekrany polskich kin trafi film "Wykapany ojciec" z tytułową rolą Vince'a Vaughna. Tylko w INTERIA.PL możecie zobaczyć fragment komedii Kena Scotta!

 • Cobie Smulders: W ciąży z ojcem 533 dzieci

  Znana z serialu "Jak poznałem waszą matkę" Cobie Smulders poprowadzi syna polskiego emigranta za rączkę przez jego usiane złymi decyzjami życie. Komedia "Wykapany ojciec" trafi na polskie ekrany już 7 lutego.

 • "O ojcach i synach" : Jądro ciemności

  ...szkoła dla bojowników. Sens ma tylko naśladowanie ojca - bo przecież jak dla każdego dziecka, taki i dla nich tata jest bohaterem i oni chcą być tacy sami. Gdy zabijają pisklę - tak, jak on(...), historycznych uwarunkowań i międzynarodowych finansowych powiązań siatek terrorystycznych. Zostawia to innym. Sam jest po prostu (aż) z człowiekiem, który (jak każdy ojciec) kocha swoje dzieci i wcale nie...

Zdjęcia na temat: ojciec dziecka
Wideo na temat: ojciec dziecka
 • Malwina Ha o ojcu dzieci: "nie boję się go!"

  Malwina Ha z "Big Brothera" podczas rozmowy z nami wyznała, że nie boi się już ojca swoich dzieci, o którym negatywnie wypowiadała się w programie. Zobaczcie nagranie!

 • Wendzikowska w końcu komentuje rozstanie z ojcem drugiego dziecka! "Nie wiem, od czego zacząć"

  Anna Wendzikowska odniosła się w końcu do plotek na temat rozstania z Janem Bazylem, ojcem jej drugiego dziecka. Celebrytka zaskoczyła nawet Jastrzębską, bowiem oznajmiła, że dzieci zostawiła z ojcem, dzięki czemu mogła przyjść na imprezę. Oznaczałoby to, że wcale się z nim nie rozstała. "To tak jest, że nie można sobie wyrabiać wiedzy o świecie i o tym, co się dzieje na świecie z portali

 • Syn Kazimierza Kutza wspomina ojca w "DDTVN": Chciał mieć dużą rodzinę, jak najwięcej dzieci

  W połowie grudnia 2018 roku odszedł wybitny reżyser, scenarzysta i polityk Kazimierz Kutz. Jak wspomina go jego syn Tymoteusz? W studiu „Dzień Dobry TVN” opowiedział o swojej relacji z ojcem i codziennych rytuałach, które wspólnie obchodzili. - Wieczorem mieliśmy tak zwane „godzinki” - siedzieliśmy razem u niego w pokoju, dużo rozmawialiśmy na temat życia czy choćby tego, jak wygląda praca na planie filmowym – mówił. Co jeszcze zdradził? (Dzień dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: ojciec dziecka