• Informacje na temat:

  ojciec dziecka mołek

Artykuły na temat: ojciec dziecka mołek
 • Czas radości Magdy Mołek

  Nie ma nic piękniejszego, niż widok szczęśliwego człowieka, którego długo wyczekiwane marzenia w końcu się spełniają. Żeby się o tym przekonać, wystarczy spojrzeć na Magdę Mołek.

 • Tomasz Kot w ślady ojca

  ...korekcyjnej. Ojciec aktora zadbał również o zdrowie fizycznej innej osoby, która wyrosła później na gwiazdę - był nauczycielem Magdy Mołek. Podczas zdjęć do "Najlepszego" aktor występuje w peruce...

 • Edyta Górniak o śmierci, chorobie i miłości. Spisała testament dla syna

  Edyta Górniak w bardzo szczerej rozmowie z Magdą Mołek opowiedziała o swoich myślach o śmierci, cierpieniu związanym z niedawno przebytą chorobą, miłości i związkach z mężczyznami oraz o śmierci ojca. Wyznała też, że spisała niedawno testament.

 • Józefowicz w głównej roli

  Magda Mołek wraca na antenę TVN Style w cyklu kameralnych rozmów ze znanymi osobami ze świata show biznesu. Jako pierwszy "W roli głównej" wystąpi Janusz Józefowicz.

 • Maksymilian Chajzer, 9-letni syn znanego prezentera, nie żyje

  Filip Chajzer (31 l.). poinformował w niedzielę, 19 lipca wieczorem, na swoim profilu na Facebooku, że jego syn Maksymilian nie żyje. Dziewięciolatek zginął 16 lipca w wypadku samochodowym. Autem kierował dziadek dziecka.

 • Wypadek Edyty Górniak

  Okoliczności, w jakich doszło do wypadku w centrum Warszawy, nie są dokładnie znane. Wiadomo jedynie, że piosenkarka jechała samochodem wraz z Darkiem Krupą, ojcem jej dziecka. Po zdarzeniu Edyta(...) zmieniła swoich najbliższych planów. Jeszcze w środę pojawiła się na planie programu "Spełniamy marzenia", prowadzonego przez Magdę Mołek.

 • Monika Urbanowicz: Z "Mam talent" do "Małych gigantów"

  ...rodzeństwo wspierał ich ojciec. "Chciałbym być takim tatą jak ty" - zwrócił się do ojca dzieciaków wyraźnie wzruszony Agustin Egurrola. To wtedy Monikę miała okazję poznać Agnieszka Chylińska , która jest(...), seriali, filmów i dubbingu; prywatnie mąż Anety Todorczuk-Perchuć, która była trenerką w pierwszej edycji) oraz popularna prezenterka telewizyjna Magda Mołek . W programie biorą udział uzdolnieni...

 • Rekord wytańczony

  ...dziecka jest partnerka jurora "You Can Dance" - tancerka, Nina Tyrka. Chętni do wspólnego bicia rekordów rejestrowali się już od 27 sierpnia. Jeszcze po zamknięciu bramek o godzinie 16. do(...). Z drugiej sceny wydarzenie komentowali Magda Mołek i Andrzej Sołtysik. Swoje umiejętności taneczne zaprezentowali uczestnicy "You can dance", a pary z "Tańca z gwiazdami" zatańczyły do przeboju Erica...