• Informacje na temat:

  ojciec i córka

Artykuły na temat: ojciec i córka
 • Ojciec Rihanny był zakażony koronawirusem. Uratowała go córka

  Mieszkający na Barbadosie ojciec Rihanny został zdiagnozowany pozytywnie na obecność koronawirusa. Dzięki pomocy córki udało mu się pokonać chorobę.

 • Córka Dwayne'a Johnsona wchodzi na ring

  Simone Johnson, córka hollywoodzkiego gwiazdora i legendy wrestlingu, Dwayne'a Johnsona idzie w ślady swojego ojca, dziadka i pradziadka. 18-latka podpisała kontrakt z największą federacją wrestlingu w USA.

 • "Jutro będziemy szczęśliwi": Jaki ojciec, taka córka

  ...". Jego córka Gloria zachowuje się znacznie doroślej, to ona na przykład pilnuje jego harmonogramu dnia. To dziecko wykazuje się silną osobowością w swojej dziwnej rodzinie - wychowuje ją samotny ojciec(...) ojciec jak i córka mają swoje problemy, które gdzieś tam się splatają. Dodając do tego te wymyślone niesamowite podróże matki Glorii - mamy doskonałe składniki na komedię międzypokoleniową. Rodzicom...

 • Vesna Leszczyńska stawia na muzykę. Co planuje córka Roberta Leszczyńskiego?

  ...17-letnia córka Roberta Leszczyńskiego, Vesna Leszczyńska w programie "Dzień Dobry TVN" zdradziła swoje plany na przyszłość oraz wspomniała swojego zmarłego ojca, Roberta Leszczyńskiego. "Od początku wtłaczał mi bycie otwartym na słuchanie muzyki" - mówiła.

 • Jak wygląda córka tragicznie zmarłego Waldemara Goszcza?

  Wiktoria Goszcz, córka zmarłego 17 lat temu aktora i wokalisty Waldemara Goszcza, próbuje swoich sił w modelingu, podobnie jak jej ojciec w młodości. Wiktoria ma już 23 lata i zachwyca urodą.

 • Ethan Hawke wyreżyserował teledysk do piosenki swojej córki

  Maya Hawke to córka Umy Thurman i Ethana Hawke’a. Jest aktorką, a popularność przyniosła jej rola w trzecim sezonie serialu „Stranger Things”. Maya próbuje swoich sił również w muzyce. W zeszłym tygodniu do sieci trafił jej debiutancji singiel „Coverage”. Teraz możemy zobaczyć teledysk do tego utworu, wyreżyserowany przez ojca dziewczyny, popularnego aktora.

 • Gregory Peck oczami córki

  Potrafił gonić z kijem bejsbolowym chłopaka, z którym wróciła za późno z randki. Córka Gregory Pecka, Cecilia, w wywiadzie udzielonym przy okazji retrospektywy filmów z udziałem jej ojca, podczas American Film Festival we Wrocławiu, opowiedziała o bardziej ludzkiej twarzy gwiazdora.

 • Dwayne Johnson jest dumny z córki, która została wrestlerką

  Legenda wrestlingu, a obecnie rozchwytywany aktor, Dwayne Johnson pęka z dumy. Jego 18-letnia córka Simone idzie jego śladami. Właśnie podpisała kontrakt z największą federacją wrestlingową na świecie.

 • Nie żyje Ray Burton. Był ojcem basisty Metalliki

  Zmarł Ray Burton, ojciec nieżyjącego już basisty Metalliki, Cliffa Burtona. Miał 94 lata.

 • Córka Bono narzeka, że sława ojca utrudnia jej karierę

  Eve Hewson, córka słynnego irlandzkiego wokalisty i lidera zespołu U2, nie ukrywa faktu, że nazwisko i znajomości ojca otworzyły jej drzwi do kariery w branży filmowej. 28-letnia aktorka zaznacza jednak, że choć początkowo sława ojca była błogosławieństwem, z czasem stała się przekleństwem. „Ludzie mają często wobec mnie bardzo niskie oczekiwania” – wyjaśniła.

Zdjęcia na temat: ojciec i córka
Wideo na temat: ojciec i córka
Dyskusje na temat: ojciec i córka