• Informacje na temat:

  ojciec i matka katarzyny w

Artykuły na temat: ojciec i matka katarzyny w
 • Seks w sztuce Katarzyny Zielińskej?

  .... Obok niej pojawiają się postacie realne i wymyślone. Wspomnienia z dzieciństwa spędzonego w podróży z rodziną cyrkowców mieszają się z marzeniami o sławie, o wielkiej karierze. Ojciec - sławny i nieco zdziwaczały klaun Tandarica (Mariusz Drężek), ekstrawagancka matka (Jolanta Fraszyńska) i niepokojący impresario (Tomasz Steciuk/Andrzej Deskur) niczym kameleony zmieniają się w zaskakujący sposób, za...

 • "We Have One Heart" Katarzyny Warzechy w konkursie festiwalu Visions du Réel

  Animowano-dokumentalny film Katarzyny Warzechy „We Have One Heart” zakwalifikował się do konkursu krótkich metraży na prestiżowym festiwalu Visions du Réel w Szwajcarii - poinformowało Stowarzyszenie Filmowców Polskich. Festiwal odbędzie się w dniach 24 kwietnia – 2 maja 2020 roku w systemie online. Film „We Have One Heart” powstał w działającym przy SFP Studiu Munka w ramach programu Pierwszy...

 • Gdynia: Dzień Katarzyny Figury

  ...pytań padło pod adresem Katarzyny Figury , która w filmie stworzyła niezwykle przejmującą kreację matki nastolatki, która nie chce zdradzić sekretu, kto jest ojcem jej nowo narodzonego dziecka. "Myślę...

 • "Bejbi blues": Nastoletni rodzice

  ..."Bejbi blues", najnowszy film Katarzyny Rosłaniec ("Galerianki"), to historia Natalii (Magdalena Berus), która w wieku 17 lat zostaje matką. Ojciec Antosia to nastoletni Kuba (Nikodem Rozbicki). Tylko w INTERIA.PL zobaczycie premierowy materiał, w którym debiutujący aktorzy opowiadają o pracy na planie.

 • "Nigdy w życiu!": Uroczysta premiera

  Jedna z najlepiej sprzedających się polskich książek ostatnich lat - "Nigdy w życiu!" Katarzyny Grocholi - trafia w końcu na ekrany. Uroczysta premiera filmu odbyła się w poniedziałek wieczorem, 9 lutego, w Warszawie. W piątek, 13 lutego, 60 kopii trafi do kin w całej Polsce. Bohaterów opowieści grają Danuta Stenka i Artur Żmijewski.

 • "Piąte: Nie odchodź": W poszukiwaniu Anioła Stróża

  Dystrybutor filmu "Piąte: Nie odchodź" zaprezentował pierwszy zwiastun pełnometrażowego debiutu córki Grażyny Szapołowskiej - Katarzyny Jungowskiej.

 • Reżyserka "Galerianek" już kręci

  W połowie maja w Warszawie rozpoczęły się zdjęcia do filmu "Baby Blues" - najnowszej produkcji Katarzyny Rosłaniec ("Galerianki").

 • Kowalewski: Sto procent Grocholi!

  Do premiery ekranizacji bestsellera Katarzyny Grocholi "Ja wam pokażę!" coraz bliżej. Komedia romantyczna wchodzi na ekrany już w przyszły piątek - 10 lutego. "Ten film to sto procent Grocholi w Grocholi" - twierdzi Krzysztof Kowalewski, grający ojca głównej bohaterki, Judyty.

 • Daniel Olbrychski: Zagrał Anioła Stróża

  ...- Dostałem w prezencie zagranie kogoś ważnego - Daniel Olbrychski mówi o roli Anioła Stróża w reżyserskim debiucie córki Grażyny Szapołowskiej "Piąte: Nie odchodź". Film Katarzyny Jungowskiej trafi na ekrany kin 13 marca.

 • "Bejbi blues": O samotności i egoizmie

  Nowy film autorki "Galerianek" Katarzyny Rosłaniec, "Bejbi blues", historia pary nastolatków, którzy zostają rodzicami i nie radzą sobie z nową rolą, trafi w piątek do polskich kin. Kręcąc go, reżyserka inspirowała się prawdziwymi wydarzeniami.