• Informacje na temat:

  ojciec kamila bednarka

Artykuły na temat: ojciec kamila bednarka
 • Polsat SuperHit Festiwal 2019: Święto Chylińskiej i Bednarka. Co działo się pierwszego dnia?

  ...24 maja wystartowała tegoroczna edycja Polsat SuperHit Festiwal. Pierwszego dnia imprezy zobaczyliśmy uczestników uhonorowanych platynowymi płytami oraz świętujących Agnieszkę Chylińską i Kamila Bednarka.

 • Recenzja Bednarek "Oddycham": Grubo poniżej potencjału

  Patrząc z perspektywy czasu na wydane niespełna trzy lata temu "Jestem...",  debiut Bednarka, trzeba przyznać, to udana płyta - wyważona, komunikatywna, w sposób dość naturalny prezentująca wszystkie(...)"), akustyczne rozpoczęcie "Uciekam w słowa" z fajnie dołączającymi po drugiej minucie bębnami. Mało. Płytę kończy "List" -  piosenka z młodości rodziców Kamila , napisana przez jego ojca. Utwór ten...

 • Bednarek znowu nagrywa na Jamajce (nowa płyta "Oddycham")

  Bednarka. "Ta płyta jest jakimś moim zbiorem wspomnień i będzie się nazywać 'Oddycham'. To dlatego, że oddycham tymi wspomnieniami i to jest taki cały zbiór z tych dwóch lat. Obrazują każdy punkt moich(...) Bednarka na stronach Interii!

 • Wspaniała Brodka, fatalna TVP

  Powrót Edyty Bartosiewicz, rewelacyjna Monika Brodka, szał na punkcie Kamila Bednarka... Nazwisk, które błyszczały w mijających 12 miesiącach na polskiej scenie muzycznej, nie brakuje, ale jest też kilku antybohaterów. Przedstawiamy wzloty i upadki 2010 roku!

 • "Bitwa na głosy": Jurorki się nie lubią?

  ..., komplementując dojrzałość wokalu nastolatki. Tym razem najwięcej głosów telewidzów otrzymał zespół Kamila Bednarka i to ta drużyna będzie bezpieczna podczas kolejnej "Bitwy na głosy". Co sądzicie o wynikach głosowania? Czy drużyna Kamila Bednarka zasłużyła na zwycięstwo? Czekamy na Wasze opinie i komentarze! Teksty piosenek, tłumaczenia i teledyski w jednym miejscu. Sprawdź serwis Teksciory.pl!

 • Festiwal w Opolu z piosenkami Czesława Niemena

  Musioła. Wystąpiło wtedy 102 artystów, a laureatami byli Ewa Demarczyk i Bohdan Łazuka. Wśród późniejszych laureatów opolskich festiwali byli też m.in.: Maryla Rodowicz, Czesław Niemen, Wojciech...

 • Paweł Golec: Nasze przełomy...

  Golec uOrkiestra stuknęło 20 lat. Z tej okazji zespół planuje jubileuszowe koncerty. Najbliższy - w niedzielę (22 kwietnia) w katowickim Spodku. "Nasze przełomy to pierwsza płyta, pochwała prezydenta USA, ostatni koncert dla Ojca Świętego, 'Lornetka'" - wylicza w rozmowie z PAP Life Paweł Golec.

 • "Tata mój": Piosenka Pawła Królikowskiego sprzed lat zdobywa popularność

  Ponad milion wyświetleń ma utwór "Tata mój", który Paweł Królikowski nagrał z Antonim Królikowskim w 2013 roku. Aktor zmarł 27 lutego 2020 roku, a internauci przypomnieli jego duet z synem.

 • Koncert "Maryi Królowej śpiewajmy - koncert w 100-lecie urodzin Jana Pawła II" w Polsacie. Kto wystąpi?

  ...w opiekę narodów, kontynentów, Kościoła i całego świata, co papież Wojtyła - powiedział o nim włoski mariolog Stefano De Fiores. Ojciec Święty wierzył, że to Maryja uratowała mu życie po zamachu 13 maja...

 • Kim jest Alicja Szemplińska? Przed "The Voice of Poland" wygrała inny program TVP!

  ...i chwilę poczekaliśmy, a Ala zdecydowała, że to już czas" - wspominał ojciec Alicji, Radosław. Zanim jednak 14-letnia wokalistka trafiła do telewizji, seryjnie zdobywała nagrody w konkursach(...) rok podchodzi do matury i o tym myślimy. Pójście do 'Voice'a właśnie w tym roku było zaplanowane, żeby to nie kolidowało ze szkołą. W maturalnej klasie nie ma już taryfy ulgowej" - stwierdził jej ojciec.