• Informacje na temat:

  ojciec krzysztofa ibisza

Artykuły na temat: ojciec krzysztofa ibisza
 • Nie do wiary, czym zajmuje się syn Krzysztofa Ibisza! Mało kto wiedział

  W życiu Krzysztofa Ibisza (54 l.) najważniejsi są synowie, Maksymilian (19 l.) i Vincent (13 l.). Jeden z nich zaskoczył prezentera swoją decyzją. Okazuje się, że starszy syn prezentera chce pójść w ślady taty i właśnie rozpoczął studia aktorskie.

 • "Taniec z gwiazdami" [5. odcinek]: Michał Koterski pożegnał się z programem

  Michał Koterski i Janja Lesar nie wygrają "Dancing withe the Stars. Tańca z gwiazdami". Para w piątym odcinku pożegnała się z programem.

 • Krzysztof Ibisz przeżywa trudne chwile! Po śmierci ojca rozstał się z partnerką!

  Po siedmiu latach związku ukochana Krzysztofa Ibisza (54 l.), Patrycja, wyprowadziła się z jego apartamentu, a on znów jest samotny. Co zniszczyło ich uczucie?

 • "Wkręceni 2" na Blu-ray i DVD

  Przebojowa komedia "Wkręceni 2" w gwiazdorskiej obsadzie na czele z Pawłem Domagałą, Małgorzatą Socha, Martą Żmudą Trzebiatowską, Barbarą Kurdej-Szatan i Bartoszem Opanią 15 maja debiutuje na płytach Blu-ray i DVD.

 • Krzysztof Ibisz w żałobie. Nie żyje jego tata

  Wielki smutek w rodzinie Krzysztofa Ibisza. Nie żyje ojciec prezentera. Zmarł 14 lutego. W "Gazecie Wyborczej" ukazał się nekrolog, w którym bliscy wspominają Władysława Ibisza. Był ukochanym mężem(...) Przemysłu Poligraficznego i kierował Departamentem Książki w Ministerstwie Kultury i Sztuki.  Pogrzeb Władysława Ibisza zaplanowano na 27 lutego.  Krzysztof Ibisz do tej pory nie zabrał publicznie głosu...

 • Wciąż słaba oglądalność Ibisza

  Trzy pierwsze odcinki nowego programu rozrywkowego Krzysztofa Ibisza - "7420 Milion od zaraz" oglądało zaledwie 1,31 mln widzów.

 • Krzysztof Ibisz: To ona jest dla niego najważniejsza!

  ..."Superwieczór z mamą" - napisał Krzysztof Ibisz, informując o tym, że zabrał panią Mirosławę do kina.  Seniorka często towarzyszy synowi w różnych kulturalnych wydarzeniach, uwielbiają razem spędzać czas.  Rodzice Krzysztofa rozwiedli się, kiedy miał cztery lata. Całe dzieciństwo krążył między mieszkaniami mamy i taty - znajdowały się nieopodal siebie. Choć z ojcem pozostał w bardzo bliskiej...

 • Ibisz czterdziestoletnim prawiczkiem

  Czterdziestoletni prawiczek w "Pierwszej miłości". Zdesperowany ojciec w "Linii życia. Telewizyjny celebryta w "Świecie według Kiepskich". Oto najnowsze wcielenia, w jakich prezentuje się widzom Krzysztof Ibisz.

 • Krzysztof Ibisz: Chciałbym jeszcze się zakochać...

  Ostatnie miesiące były dla niego trudne – zmarł jego ojciec. Na szczęście może liczyć na swoją byłą żonę. Przyjaźnią się, tak jakby nadal byli parą.

 • Słaba oglądalność show Ibisza

  Od stycznia telewizja Polsat emituje realizowany z dużym rozmachem nowy teleturniej Krzysztofa Ibisza - "7420 Milion Od Zaraz". Program ogląda jednak zaledwie 1,4 mln widzów.

Zdjęcia na temat: ojciec krzysztofa ibisza
Wideo na temat: ojciec krzysztofa ibisza
 • Krzysztof Ibisz o śmierci ojca: W sercu ogromny żal i smutek

  Tuż przed startem 9. edycji "Tańca z gwiazdami" zmarł ojciec Krzysztofa Ibisza. Podczas piątkowego odcinka prezenter nie dał jednak po sobie poznać, że przeżywa osobistą tragedię.

 • Wykapany ojciec

  Życie Dawida Wozniaka (Vince Vaughn) wywraca się do góry nogami, gdy dowiaduje się, że w wyniku dwudziestoletniej działalności jako anonimowy dawca nasienia stał się ojcem 533 dzieci. Zostaje odtrącony przez swoją dziewczynę będącą w ciąży, a 142 jego potomków wnosi petycję do banku spermy o ujawnienie danych dawcy. Aby podjąć decyzję, która zaważy na jego dalszym życiu, wyrusza w podróż, która pomoże mu odkryć nie tylko prawdziwego siebie, ale też jakim naprawdę powinien być ojcem

 • "Demakijaż": Małgorzata Socha

  Utalentowana aktorka gościła u Krzysztofa Ibisza w programie "Demakijaż". "Cieszę się, że moje dzieci umieją mówić NIE. Mnie tego nie nauczono. Zawsze byłam zbyt pokorna. Ważne, żeby o siebie umieć zawalczyć" - wyznała Małgorzata Socha. "Uwielbiam upiec ciasto na weekend, ugotować rosół" - dodała. Aktorka opowiedziała o swojej rodzinie, mężu, dzieciach, o 9 lat starszym bracie, babci, mamie oraz

 • Ojciec Szpiler

  Bogobojny Petar handluje prezerwatywami. Nie ma wyrzutów sumienia, bo papież wydał dekret, w którym częściowo godzi się na ich używanie. Na małej dalmatyńskiej wyspie, na której stoi kiosk Petara, pogłębia się jednak niż demograficzny. Wysłany na tamtejszą parafię młody katolicki ksiądz don Fabijan postanawia sprytnie zbuntować się przeciw papieskiemu prawu. Przekonuje Petara, że o przyrost naturalny zadbać trzeba. Jak to zrobić? Potajemnie dziurawiąc sprzedawane kondomy! Do spisku księdza i...