• Informacje na temat:

  ojciec lindsay

Artykuły na temat: ojciec lindsay
 • Lindsay Lohan kłamała, że poroniła?!

  Znajomi Lindsay Lohan (27 l.) twierdzą, że informację o rzekomym poronieniu zmyśliła!

 • Kobieca wersja "Jak zostać królem"

  W "Jak zostać królem" poznaliście ich ojca, teraz czas, żeby podejrzeć, jak żyją księżniczki. Już 3 lipca w kinach "Randka z królową" - nowa komedia o brytyjskiej rodzinie królewskiej.

 • Lindsay Lohan atakuje ojca

  Lindsay Lohan skrytykowała swojego ojca - Michaela Lohana - za to, że zmyśla na jej temat "niestworzone rzeczy", czym rani ją od kilku miesięcy.

 • "K2. Dotknąć nieba": O dzieciach tragicznie zmarłych himalaistów

  W niedzielę 14 czerwca odbędzie się premiera filmu "K2. Dotknąć nieba" wyprodukowanego przez HBO Europe i Wajda Studio. Reżyserka i alpinistka Eliza Kubarska zabiera na wyprawę do podnóża K2 dzieci tragicznie zmarłych alpinistów. Bohaterowie próbują zmierzyć się z przeszłością, stawiając pytanie o cenę pasji, o to, co w życiu ważne.

 • Ojciec Lindsay Lohan aresztowany

  Michael Lohan , ojciec gwiazdy Hollywood Lindsay , po raz kolejny wszedł w konflikt z prawem i został aresztowany. Nowojorska policja potwierdziła, że trafił za kratki w czwartek, 28 stycznia.

 • Ojciec broni Lindsay Lohan

  Ojciec Lindsay Lohan zatrudnił specjalną ekipę ochroniarzy, którzy mają strzec jego córki.

 • Siostra Lindsay oskarża ojca

  Michael Lohan od jakiegoś czasu usiłuje pokazać się w mediach jako kochający ojciec, który cierpi widząc, w jakie kłopoty wpędza się nieustannie jego sławna córka. 13-letnia siostra Lindsay, Aliana, wysłała do prasy list, w którym napisała, co myśli o jego zachowaniu.

 • Ojciec Lindsay Lohan zniesmaczony

  Lindsay Lohan ma wkrótce wcielić się w rolę gwiazdy porno Lindy Lovelace na potrzeby filmu biograficznego "Inferno", co nie podoba się jej ojcu Michaelowi, z którym gwiazda jest w ciągłym konflikcie.

 • Ojciec Lindsay Lohan wyrzeka się córki

  ..."To nie jest ta dziewczyna, którą wychowywałem" - oświadczył Michael Lohan , ojciec 24-letniej aktorki. Kilka dni wcześniej Lindsay została skazana na 90 dni pozbawienia wolności za naruszenie zasad zwolnienia warunkowego.

 • Lindsay Lohan na utrzymaniu ojca

  Po zakończeniu leczenia odwykowego na aktorkę Lindsay Lohan nie czekał grad propozycji filmowych. Okazuje się, że gwiazda utrzymuje się obecnie dzięki wsparciu finansowemu swojego ojca, z którym do niedawna była skłócona.

Wideo na temat: ojciec lindsay
 • Ojciec Lindsay Lohan się lansuje

  Michael Lohan na charytatywnej kolacji zorganizowanej dla najuboższych rodzin z okazji święta Dziękczynienia. Nowy Jork, 19 listopada

 • Wykapany ojciec

  Życie Dawida Wozniaka (Vince Vaughn) wywraca się do góry nogami, gdy dowiaduje się, że w wyniku dwudziestoletniej działalności jako anonimowy dawca nasienia stał się ojcem 533 dzieci. Zostaje odtrącony przez swoją dziewczynę będącą w ciąży, a 142 jego potomków wnosi petycję do banku spermy o ujawnienie danych dawcy. Aby podjąć decyzję, która zaważy na jego dalszym życiu, wyrusza w podróż, która pomoże mu odkryć nie tylko prawdziwego siebie, ale też jakim naprawdę powinien być ojcem

 • Szczęśliwa Lindsay Lohan

  Lindsay Lohan uśmiecha się do paparazzich, wychodząc z modnej restauracji Pastis w Nowym Jorku 26 grudnia. Aktorka przyjechała tu, by spędzić święta ze swoim ojcem Michaelem, z którym niedawno się pogodziła.

 • Ojciec Szpiler

  Bogobojny Petar handluje prezerwatywami. Nie ma wyrzutów sumienia, bo papież wydał dekret, w którym częściowo godzi się na ich używanie. Na małej dalmatyńskiej wyspie, na której stoi kiosk Petara, pogłębia się jednak niż demograficzny. Wysłany na tamtejszą parafię młody katolicki ksiądz don Fabijan postanawia sprytnie zbuntować się przeciw papieskiemu prawu. Przekonuje Petara, że o przyrost naturalny zadbać trzeba. Jak to zrobić? Potajemnie dziurawiąc sprzedawane kondomy! Do spisku księdza i...