• Informacje na temat:

  ojciec macieja dowbora

Artykuły na temat: ojciec macieja dowbora
 • Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor odliczają dni do porodu!

  ..." - zdradza znajoma rodziny. Joanna nie wyobrażała sobie, by jej córeczka nadal czuła to, co ona przez całe dzieciństwo - samotność. Choć ma dwóch przyrodnich braci, nigdy ich nie poznała. Ojciec opuścił jej matkę i związał się z inną kobietą. Po przedwczesnej śmierci mamy przyszła aktorka została sama. Gdy poznała Macieja, poczuła, że znalazła w nim bratnią duszę. Jego dzieciństwo przez rozwód...

 • Maciej Dowbor: Nie ma czasu na celebrację

  "To był koniec marzeń o Mikołaju" - mówi Maciej Dowbor i wspomina, gdy jako dziecko odkrył w domu babci szafę pełną prezentów. Prezenter opowiada też o wileńskich specjałach, które znajdują się na jego świątecznym stole i przyznaje, że ceni swoją sylwestrową pracę.

 • Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor przed nowym wyzwaniem

  Joasi i Macieja, jednak wspiera ich plany. - Asia jest bardzo mądrą, młodą kobietą, z którą dobrze się rozumiemy - powiedziała "Na Żywo", wierząc, że odniosą sukces, a ich prywatne życie na tym nie...

 • Dowbor z programem o dzieciach

  Jak przewijać niemowlę? Jaki jest najskuteczniejszy sposób na kolkę u dziecka? Czy łatwo jest zapanować nad rozwrzeszczanym brzdącem? Na te oraz wiele innych pytań odpowie w swoim nowym programie... Maciej Dowbor.

 • Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor: Czas na syna?

  .... Rodzina jest dla niej najważniejsza. Chciałaby stworzyć taką, jakiej sama nigdy nie miała – pełną i kochającą.  Jej nie dane było tego doświadczyć. Gdy miała dwa lata, ojciec niespodziewanie zniknął z jej...

 • Oficjalnie: Koroniewska mamą!

  Menadżerka Joanny Koroniewskiej oficjalnie potwierdziła, że aktorka jest w ciąży. Ojcem dziecka jest jej długoletni partner Maciek Dowbor

 • Maciej Dowbor skrajnie wycieńczony. Było o krok od tragedii

  Sportowa pasja doprowadziła ostatnio Macieja Dowbora (39 l.) do skrajnego wycieńczenia. Trudno mu połączyć hobby z pracą i życiem rodzinnym. Czy pójdzie na ustępstwa?

 • Maciej Rock jako kapryśny książę "przy kości"

  Jest gwiazdą telewizji, a teraz jeszcze dodatkowo...księciem! Maciej Rock zdradza sekrety postaci, której użycza głosu w filmie "Królowa Śniegu".

 • Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor: Na mamę zawsze mogą liczyć

  Zbliża się moment, w którym Joanna Koroniewska (39 l.) i jej mąż Maciej Dowbor (39 l.) powitają na świecie drugie dziecko. Wiele wskazuje na to, że będzie to kolejna dziewczynka. Aktorka i prezenter mają pełne wsparcie Katarzyny Dowbor (58 l.), która pomaga im, jak tylko może.

 • Koroniewska zdana na siebie

  Na prowadzeniu show ("Kocham Cię, Polsko!") oraz grze w serialach ("M jak miłość") zarobiła przez miesiąc podobno aż 140 tys. zł! To sukces. Na otarcie łez po utracie rodziny?

Zdjęcia na temat: ojciec macieja dowbora