• Informacje na temat:

  ojciec mateusz na rynku

Artykuły na temat: ojciec mateusz na rynku
 • Śladami "Ojca Mateusza"

  Sandomierz stał się jednym z najpopularniejszych polskich miast. Wszystko za sprawą serialu "Ojciec Mateusz". Turyści przybywający do tego świętokrzyskiego miasta mogą zbliżyć się do bohaterów serialu podróżując "Śladami Ojca Mateusza".

 • Bezkonkurencyjny "Ojciec Mateusz"

  Czwarta seria "Ojca Mateusza" nadal cieszy się dużą popularnością i gromadzi przed telewizorami dużo więcej widzów, niż propozycje stacji konkurencyjnych.

 • Fani serialu "Ojciec Mateusz" przyjechali do Sandomierza

  ...23 czerwca w Sandomierzu odbył się I Zlot Fanów "Ojca Mateusza", kryminalno-obyczajowego serialu TVP1, który w tym roku świętuje jubileusz 10-lecia swego istnienia.

 • Bezkonkurencyjny "Ojciec Mateusz"

  ..."Ojciec Mateusz" został niedzielnym liderem wśród seriali , gromadząc jesienią niemal siedmiomilionową widownię.

 • "Ojciec Mateusz" stracił widzów

  Drugi sezon serialu "Ojciec Mateusz" zgromadził przed telewizorami mniejszą widownię niż pierwsza seria. Produkcja straciła aż 1,6 mln widzów.

 • Kiedy kinowy "Ojciec Mateusz"?

  Na przełomie 2012 i 2013 roku do kin trafi film fabularny "Ojciec Mateusz" w reżyserii Macieja Dejczera, oparty na popularnym serialu Jedynki.

 • Ojciec Mateusz wśród... modelek

  Piękne dziewczyny, efektowne kreacje, pałacowe wnętrza i... krew. Wypadek czy zbrodnia? Ojciec Mateusz stanie wobec kolejnej zagadki. Powstaje ósma seria przygód detektywa w sutannie.

 • Nowe śledztwa "Ojca Mateusza"

  Śnieg i siarczyste mrozy nie przerażają dzielnego detektywa w sutannie. W Sandomierzu i pod Warszawą powstają nowe odcinki "Ojca Mateusza" .

 • Wyznania "Ojca Mateusza"

  Jak się pracuje w zabytkowym Sandomierzu? Co przyciąga twórców do tego miasta? I czy łatwo mknąć w sutannie na rowerze? Artur Żmijewski opowiada o kulisach "Ojca Mateusza", serial u, który pokochały miliony widzów.

 • "Ojciec Mateusz": Śnieżne kłopoty

  Wąską i spokojną na co dzień ulicę Oleśnickiego przy sandomierskim rynku wypełniła ekipa filmowa. "Robimy sześć scen z aż pięciu odcinków" - wyjaśnił jeden z trzech reżyserów serialu Wojciech Nowak(...)" - powiedział z dumą. Z kolei 7-letniemu Adamowi spod Sandomierza do pełni szczęścia wystarczyło zdjęcie z serialowym radiowozem. "Szukałem Ojca Mateusza. Podobno był rano, ale odjechał i już go nie będzie...

Dyskusje na temat: ojciec mateusz na rynku
 • Re: ​"Stulecie Winnych ": Kinga Preis od ćwierć wieku ma... nieślubnego męża!

  Ojciec Mateusz w Sandomierzu na Rynku powinien Im udzielić ślubu !!!

 • Re: "Ojciec Mateusz": Artur Żmijewski żegna się z rolą w serialu?

  Hit....leria ma za zadanie wylacznie: jatrzyc, podburzac, niszczyc i atakowac *(chocby w formie zapytania, ile osob nie otworzy i nie doczyta ale przekonanie mylne zostanie) To typowo antypolskie medium, no mozna inaczej typowo NIEMIECKIE. Kiedy reforma i nowa ustawa medialna eliminujaca tych szkodnikow z rynku w Polsce? Juz niedlugo w drugiej kadencji PISu

 • Re: "Ojciec Mateusz": Artur Żmijewski żegna się z rolą w serialu?

  " z dawnych lat " . Mam tylko jedną uwagę dla realizatorów tego serialu aby ksiądz Żmigrodzki zaczął w końcu jeździć tym swoim rowerem trochę i pod górę rynku a nie tylko

 • Re: W podróży za jeden uśmiech

  Najlepszy jest Ojciec Mateusz. Z Sandomierza są tylko sceny z rynku, reszta jest z Warszawy

 • Re: Serialowe wakacje

  !8 czerwca (sobota) jdąc w Bieszczady zrobiliśmy przystanek w Sandomierzu.Trafiliśmy na Starym Rynku na ekipę filmową,kręcącą odcinek "Ojciec Mateusz".Na zywo widziałam O.Mateusza po cywilnemu odjeżdżajacego z neseserem z przystanku.Oczywiscie był "Mietek"z psem i grupa umalowanych kibiców z Sandomierza.Wszystko było by super ,ale osoby z produkcji widząc tyle ludzi mogli się zachowywać bardziej

 • Re: Serialowe wakacje

  Mietek był z psem? Przeważnie sam chodzi. !8 czerwca (sobota) jdąc w Bieszczady zrobiliśmy przystanek w Sandomierzu.Trafiliśmy na Starym Rynku na ekipę filmową,kręcącą odcinek "Ojciec Mateusz".Na zywo widziałam O.Mateusza po cywilnemu odjeżdżajacego z neseserem z przystanku.Oczywiscie był "Mietek"z psem i grupa umalowanych kibiców z Sandomierza.Wszystko było by super ,ale osoby z produkcji