• Informacje na temat:

  ojciec mateusz w warszawie

Artykuły na temat: ojciec mateusz w warszawie
 • Fani serialu "Ojciec Mateusz" przyjechali do Sandomierza

  ...23 czerwca w Sandomierzu odbył się I Zlot Fanów "Ojca Mateusza", kryminalno-obyczajowego serialu TVP1, który w tym roku świętuje jubileusz 10-lecia swego istnienia.

 • "Ojciec Mateusz" powróci wiosną

  W kolejnej części "Ojca Mateusza" będzie się działo! Nocul zacznie uprawiać biegi, a Karolina Górska zyska uznanie wśród kolegów.

 • Dofinansują "Ojca Mateusza"

  Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Świętokrzyskiego podpisała z Telewizją Polską umowę o współfinansowaniu produkcji serialu "Ojciec Mateusz" .

 • Zlot fanów "Ojca Mateusza"

  Fani serialu "Ojciec Mateusz" wyznaczyli datę pierwszego zlotu. 13 kwietnia o godzinie 12.00 w teatrze Kamienica w Warszawie odbędzie się pierwsze spotkanie bohaterów serialu z widzami.

 • Wyznania "Ojca Mateusza"

  Jak się pracuje w zabytkowym Sandomierzu? Co przyciąga twórców do tego miasta? I czy łatwo mknąć w sutannie na rowerze? Artur Żmijewski opowiada o kulisach "Ojca Mateusza", serial u, który pokochały miliony widzów.

 • Powrót "Ojca Mateusza"

  Praca na planie drugiej serii "Ojca Mateusza" trwa. Pierwszy sezon przygód o księdzu z detektywistyczną smykałką przyciągnął przed ekrany telewizorów średnio ponad 6 milionów osób. Nic nie wskazuje na to, by coś miało się w tej kwestii zmienić.

 • "Ojciec Mateusz": Śnieżne kłopoty

  Wąską i spokojną na co dzień ulicę Oleśnickiego przy sandomierskim rynku wypełniła ekipa filmowa. "Robimy sześć scen z aż pięciu odcinków" - wyjaśnił jeden z trzech reżyserów serialu Wojciech Nowak(...). "Znajdujemy się przed serialową komendą, nasi policjanci wyprowadzają z radiowozu zatrzymanych wcześniej przestępców. Tego zatrzymania dokonaliśmy w Warszawie, w dzielnicy Wilanów, gdzie pracowaliśmy...

 • Rower "Ojca Mateusza" na WOŚP

  Przedmiotem jednej z aukcji, podczas najbliższego XXI finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, będzie rower, na którym jeździ Artur Żmijewski w serialu "Ojciec Mateusz".

 • "Ojciec Mateusz": Obywatele poza podejrzeniem

  Kradzież zabytkowego lustra z muzeum, zabójstwo w willi biznesmena, zamach na znaną pisarkę. Te zagadki ojciec Mateusz rozwikła w nowej serii.

 • "Ojciec Mateusz" wciąż na topie

  Z końcem lutego rozpoczęła się emisja dziewiątego sezonu "Ojca Mateusza". Mimo tego, że serial od wielu lat pokazywany jest na antenie TVP1, jego oglądalność wciąż wzrasta. Ostatnie trzy odcinki śledziło prawie 5 mln widzów.

Zdjęcia na temat: ojciec mateusz w warszawie
Wideo na temat: ojciec mateusz w warszawie
 • "M jak miłość": Odciek 1451.

  W dniu ślubu Ula wciąż ma wątpliwości… Do siedliska zagląda nagle biologiczny ojciec dziewczyny – Jakubczyk - gotów zmienić wesele córki w koszmar. Mateusz wyznaje rodzinie, że postanowił zostać w Grabinie, zdać w Polsce maturę i ożenić się z Lilką. Tymczasem w Warszawie Iza waha się, czy powinna pojechać na pogrzeb wujka Artura – bojąc się każdego spotkania z byłym mężem. Skalski zjawia się na

 • "M jak miłość": Odcinek 1450.

  Tuż przed ślubem Bartek ostro kłóci się z Ulą – zazdrosny o uczucie, którym dziewczyna wciąż darzy Janka. Tymczasem do Grabiny na rodzinną uroczystość przyjeżdżają Natalia i Mateusz. Młody Mostowiak odwiedza Lilkę i wdaje się w bójkę z jej ojcem – Banachem. Z kolei w Warszawie Asia spędza z Leszkiem romantyczny wieczór i w finale także namiętną noc. A była dziewczyna Krajewskiego – Nina – właśnie

 • "M jak miłość": Odcinek 1330.

  Mateusz ma nocne koszmary, nie radzi sobie z emocjami, aż w końcu przypomina sobie, że widział, jak Maciek zaatakował nad rzeką Justynę i jak dziewczyna zepchnęła go ze skarpy. Kisielowa planuje sprzedać dom, rzucić pracę i zamieszkać w Warszawie z nowym ukochanym: Robertem. Staszek obawia się jednak, że jej adorator to oszust i próbuje przemówić seniorce do rozsądku. Janek za radą Uli spotyka

Dyskusje na temat: ojciec mateusz w warszawie