• Informacje na temat:

  ojciec miley

Artykuły na temat: ojciec miley
 • Miley Cyrus czy Miley Stewart?

  To, co przyciąga młodych widzów do Miley Cyrus i jej bohaterki Hannah Montany, to - obok wciągającej, komediowej fabuły i świetnych piosenek - wyjątkowe podobieństwo prawdziwej historii aktorki i jej ekranowych losów. W wersji kinowej, która zadebiutuje u nas 17 kwietnia, te nawiązania idą jeszcze dalej.

 • Ojciec Miley Cyrus broni córki: "Świetnie się bawi"

  Miley Cyrus nie od dziś wzbudza kontrowersje. Po tegorocznej gali MTV Video Music Awards, którą poprowadziła, na Miley wylała się fala krytyki m.in. za kuse stroje, w których się prezentowała. Jej ojciec, Billy Ray Cyrus stanął w obronie córki i powiedział jej, by nie przejmowała się hejterami.

 • Miley Cyrus: Kariera zawarta w pięciu duetach

  Miley Cyrus, eks-skandalistka, która w trakcie swojej kariery zaliczyła kilka spektakularnych wizerunkowych metamorfoz i stylistycznych wolt, 23 listopada świętuje 25. urodziny. Jak rozwijała się jej kariera?

 • Ostatnia piosenka Miley Cyrus

  ...11 czerwca na ekrany polskich do kin wejdzie nowy film Miley Cyrus "Last Song".

 • Fenomen Miley Cyrus

  Miley Cyrus, urodzona siedemnaście lat temu w Nashville gwiazda telewizji, muzyki i kina żyje w blasku reflektorów, ale - jak sama mówi - zależy jej nie tylko na tym, by pozostać opanowaną i skoncentrowaną na swoich celach, ale też na przekazywaniu dobrych emocji innym.

 • Miley Cyrus cofa przeprosiny dotyczące sesji w "Vanity Fair"

  Miley Cyrus na swoim Twitterze postanowiła w niewybredny sposób odnieść się do sesji zdjęciowej dla "Vanity Fair" z jej udziałem, która 10 lat temu wywołała spory skandal.

 • Miley Cyrus jest pełnoletnia

  Sprawdźcie ciekawostki przygotowane z okazji 18 urodzin Miley Cyrus, nastoletniej idolki popularnej na całym świecie!

 • Miley Cyrus dla "Vanity Fair" o małżeństwie, orientacji seksualnej, Trumpie i nowej płycie

  ..."Jeśli myślisz, że jestem buntownikiem bez powodu, to nie byłeś pilnym obserwatorem" - takimi słowami Miley Cyrus promowany jest jej nowy okładkowy wywiad z magazynem "Vanity Fair". Wokalistka zabiera głos w sprawie swojej orientacji seksualnej, małżeństwa z Liamem Hemsworthem, pożaru jej domu w Malibu, Donalda Trumpa oraz nowej muzyki.

 • Ostatnia piosenka Miley Cyrus

  ...11 czerwca na ekrany polskich do kin wejdzie nowy film Miley Cyrus "Last Song".

 • Miley Cyrus: Pierwszy epizod w telewizji

  W 1994 roku Miley Cyrus zaliczyła pierwszy epizod w programie telewizyjnym. Jak szybko można policzyć wokalistka miała wtedy dwa latka.

Wideo na temat: ojciec miley
 • "Hannah Montana"

  Popularność Hannah gwałtownie rośnie. Dziewczyna czuje się coraz bardziej zagubiona w światku showbiznesu, więc jej ojciec (a zarazem menedżer) postanawia dyskretnie interweniować. Aranżuje wyjazd Miley do rodzinnego miasteczka w Tennessee. Tam dziewczyna spędza wakacje i zastanawia się, co jest dla niej ważniejsze - muzyczna kariera czy może raczej przyjaźń i normalne życie, z dala od świateł

Dyskusje na temat: ojciec miley