• Informacje na temat:

  ojciec polski

Artykuły na temat: ojciec polski
 • Władysław Kozakiewicz: Ojciec powybijał matce wszystkie zęby

  Władysław Kozakiewicz (66 l.) dzieciństwo wspomina jako "lanie na okrągło". Ojciec pił i znęcał się nad rodziną. "Mama nie miała ani jednego swojego zęba, wszystkie jej powybijał, miała szramy na twarzy od doniczek i desek" - wspomina były sportowiec.

 • Zdzisław Maklakiewicz: Nie wyszła mu rola ojca

  - Maklakowi wszystkie role się udawały. Nie udała mu się tylko rola męża i ojca. Miałam przez to w sercu wiele żalu i smutku - opowiada córka Zdzisława Maklakiewicza, Marta. Własnie ukazała się jej wspomnieniowa książka "Maklak. Oczami córki".

 • Ojciec Weroniki Rosati jest załamany! Marzy, by znów ją zobaczyć

  Dariusz Rosati (74 l.) nie może doczekać się dnia, kiedy znów będzie mógł mieć obok siebie Weronikę Rosati (36 l.), wnuczkę Elizabeth (2 l.) i żonę Teresę (74 l.). Kobiety jego życia od kilku miesięcy przebywają w Stanach Zjednoczonych, gdyż wciąż nie mogą wrócić do Polski.

 • "Ojcu": O straszliwej zbrodni

  W Montrealu powstaje fabularyzowany dokument oparty na historii zbrodni dokonanej pod koniec lat 30. XX wieku przez NKWD na mieszkańcach Winnicy.

 • Prawda o ojcu Agnieszki Holland wyszła dopiero po latach!

  Wieczór, 21 grudnia 1961 roku. W mieszkaniu dziennikarza i socjologa Henryka Hollanda, na 6. piętrze bloku przy ul. Nowotki w Warszawie, esbecy przeprowadzają rewizję.  Ojciec 13-letniej wówczas(...) skautowej Haszomer Hacair.  W wieku 14 lat został członkiem Rewolucyjnego Związku Niezamożnej Młodzieży Szkolnej, a rok później wstąpił do Komunistycznego Związku Młodzieży Polski. Publikował pod...

 • Joe Bonamassa powraca do Polski

  6 października w Hali Arenie w Poznaniu zagra słynny gitarzysta bluesrockowy Joe Bonamassa.

 • "Klan": Biologiczny ojciec Maćka wróci do Polski...

  Grażynkę (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) niespodziewanie odwiedzi w Elmedzie Staszek Kowalik (Wojciech Paszkowski) - biologiczny ojciec Maćka (Piotr Swend). Powie jej, że przyjechał z Kanady, dokąd wyemigrował kilkanaście lat temu, specjalnie po to, by spotkać się z synem. Kwapiszowa zaprosi go do domu...

 • Omenaa Mensah napisała o życiu w Polsce

  Jak wygląda życie czekoladowej kobiety w Polsce, dowiemy się z nowej książki Omeny Mensah. W "Gorzkiej czekoladzie" gwiazda telewizji pisze o wyboistej drodze, którą musiała pokonać, by w końcu osiągnąć sukces.

 • "Ojciec Mateusz": Cztery rowery ojca Mateusza

  Katarzyna Anczarska jest specjalistką od kryminałów. Obecnie związana z ATM GRUPA, w ramach której nadzoruje produkcję serialu „Ojciec Mateusz” dla TVP1. W swoim bogatym dorobku producenckim ma m. in. telenowelę dokumentalną „Prawdziwe psy” według pomysłu Patryka Vegi, obyczajowo-sensacyjnych „Strażaków”, serial dokumentalny „Taśmy grozy” czy kryminalny „Na krawędzi”.

 • Janusz Chabior: Polski doktor House?

  Stroni od bankietów i nie gości w prasie plotkarskiej. Janusz Chabior na sympatię widzów zapracował charyzmatycznymi rolami na ekranie. Czy aktor chciałby zagrać polskiego doktora House'a?

Zdjęcia na temat: ojciec polski
Wideo na temat: ojciec polski
 • Rafał Maślak lansuje brata i ojca w TVN!

  Rafał Maślak polubił bywanie na salonach i próżniacze życie celebryty. Mister Polski najwyraźniej postanowił też wciągnąć do show-biznesu całą rodzinę! Kilka tygodni temu zaprezentowała światu swojego brata Olka, który też próbuje swoich sił w modelingu. W jednym z ostatnich odcinków "Dzień Dobry TVN" swój medialny debiut zaliczył także ojciec Maślaków. Chyba już nie ma wątpliwości, po kim

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Maślak nie jest gotowy na bycie ojcem

  Rafał Maślak nie zamierza jeszcze zakładać rodziny. Twierdzi, że w przyszłości chciałby mieć dwójkę dzieci, na razie jednak nie czuje się gotowy do ojcostwa. Przyznaje jednocześnie, że mała liczba dzieci to dla Polski poważny problem demograficzny i społeczny.

 • Wykapany ojciec

  Życie Dawida Wozniaka (Vince Vaughn) wywraca się do góry nogami, gdy dowiaduje się, że w wyniku dwudziestoletniej działalności jako anonimowy dawca nasienia stał się ojcem 533 dzieci. Zostaje odtrącony przez swoją dziewczynę będącą w ciąży, a 142 jego potomków wnosi petycję do banku spermy o ujawnienie danych dawcy. Aby podjąć decyzję, która zaważy na jego dalszym życiu, wyrusza w podróż, która pomoże mu odkryć nie tylko prawdziwego siebie, ale też jakim naprawdę powinien być ojcem

Dyskusje na temat: ojciec polski