• Informacje na temat:

  ojciec radosława majdana

Artykuły na temat: ojciec radosława majdana
 • Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła?! Zdradził to niechcący Radosław Majdan!

  Małgorzata Rozenek-Majdan długo czekała na to, by kolejny raz zostać mamą. Teraz może okazać się, że jej i Radosława Majdana (48 l.) maleństwo jest już na świecie! Wszystko przez jedno zdjęcie, które opublikował były bramkarz.

 • Tata Dody niańczy Radka?

  Radosław Majdan (36 l.), choć rozwiedziony z Dodą (24 l.), wciąż może liczyć na wsparcie teścia - Pawła Rabczewskiego (59 l.), znanego sportowca i cenionego radnego miasta Ciechanów - pisze "Super Express".

 • Radosław Majdan wyjawił prawdę o porodzie Małgorzaty Rozenek-Majdan. A jednak!

  Dziecko Radosława Majdana (48 l.) i Małgorzaty Rozenek-Majdan (plus 18 l.) pojawi się na świecie już niedługo. Fani z niecierpliwością czekają na wieść o porodzie "Perfekcyjnej”. Więcej na ten temat zdradził Radosław Majdan, który wyjawił prawdę o porodzie małżonki. Zaskakujące, co powiedział!

 • Doda: Nie jestem w ciąży!

  Dorota "Doda" Rabczewska, niespełna 22-letnia wokalistka grupy Virgin, jest wdzięcznym tematem dla plotkarskiej prasy. Nic dziwnego, że w jednej z gazet ukazała się niedawno informacja, iż Doda, spodziewa się dziecka, którego ojcem jest jej mąż Radosław Majdan (34 l.), bramkarz piłkarskiej drużyny Wisły Kraków. Podczas niedawnej wizyty na naszej CZATerii, wokalistka zdecydowanie zaprzeczyła tym pogłoskom. Zdementowała również plotki o rzekomym konflikcie z mężem.

 • Radosław Majdan pokazał brata! Są do siebie podobni?!

  Radosław Majdan (48 l.) niedawno został pierwszy raz ojcem i jest to dla niego powód do wielkiej radości i dumy. Nic dziwnego więc w tym, że chce pokazać małego Henryczka całej swojej rodzinie. Z tej okazji właśnie odwiedził go ostatnio brat z żoną i swoimi pociechami.

 • Bo nie dała Radkowi dziecka?

  Czy poznaliśmy prawdziwy powód rozstania Doroty 'Dody' Rabczewskiej (24 l.) i Radka Majdana (36 l.)?

 • Radosław Majdan zdradza kulisy porodu! Wszystko już zaplanowane!

  Małgorzata Rozenek-Majdan zostanie mamą po raz trzeci. Natomiast Radosław Majdan (47 l.) przeżywa to znacznie bardziej, niż jego żona, gdyż jest to jego pierwsze dziecko. Były piłkarz jednak ma już wszystko zaplanowane i nie może się doczekać, aż maleństwo przyjdzie na świat.

 • Doda już po operacji

  Informowaliśmy już, że w środę, 5 kwietnia, Dorota "Doda" Rabczewska przeszłą poważną operację kręgosłupa. Jak poinformował INTERIA.PL Maciej Durczak, menedżer grupy Virgin, wstępne rokowania są dobre. Do urazu doszło w niedzielę, 2 kwietnia, gdy Doda pomagała sąsiadowi wnieść wózek po schodach.

 • Radosław Majdan zrobił wielką imprezę z okazji narodzin syna! Ale balanga!

  W końcu największe marzenia Radosława Majdana się spełniło. Oboje z Gosią nie ukrywali, że bardzo długo starali się o dziecko. W pewnym momencie po kolejnych nieudanych próbach in vitro stracili już wszelką nadzieję. Nic dziwnego, że na narodziny pierworodnego syna tak bardzo wzruszyły piłkarza. „To najszczęśliwszy dzień mojego życia! Dzisiaj o godzinie 6.35 urodził się nasz piękny synek...

 • Weekend przed telewizorem

  Kultowe filmy, popularne seriale, uwielbiane programy muzyczne i sportowe emocje, to wszystko na najbliższy weekend proponują widzom polskie stacje.c

Zdjęcia na temat: ojciec radosława majdana
Wideo na temat: ojciec radosława majdana
 • Jakim ojcem będzie Radosław Majdan?

  Radosław Majdan skończył 48 lat. Swoje urodziny spędził w gronie najbliższych. Wraz ze swoją żoną Małgorzatą Rozenek-Majdan spodziewają się dziecka. O tremie związanej z oczekiwaniem na narodziny syna, opowiedzieli w programie „Dzień Dobry TVN”. (Dzień Dobry TVN/x-news)