• Informacje na temat:

  ojciec ryzyk

Artykuły na temat: ojciec ryzyk
 • Antek Królikowski przerwał milczenie po śmierci ojca! Wzruszające zdjęcie!

  ...świecie koronawirus pokrzyżował im dalsze zawodowe plany. Większość społeczeństwa, o ile ma taką możliwość, zamknęła się w domach, by zminimalizować ryzyko zarażenia się.  Tak też postąpiła rodzina...

 • "K2. Dotknąć nieba": O dzieciach tragicznie zmarłych himalaistów

  W niedzielę 14 czerwca odbędzie się premiera filmu "K2. Dotknąć nieba" wyprodukowanego przez HBO Europe i Wajda Studio. Reżyserka i alpinistka Eliza Kubarska zabiera na wyprawę do podnóża K2 dzieci tragicznie zmarłych alpinistów. Bohaterowie próbują zmierzyć się z przeszłością, stawiając pytanie o cenę pasji, o to, co w życiu ważne.

 • "M jak miłość": Miłość – i ryzyko

  To już koniec… Koniec 17. sezonu „M jak miłość”! Przed nami 1306. odcinek serialu – ostatni przed wakacyjną przerwą. Jakie niespodzianki tym razem czekają na widzów?

 • Hozier: Idol młodzieży nie zmawia pacierzy

  Gdy Mikołaj Ziółkowski ogłosił, że na tegorocznego Open'era przyjedzie Hozier (wystąpi 4 lipca), tabuny nastolatków zaczęły sprawdzać, co będą robić na początku lipca. Nie mogą oni bowiem przegapić przyjazdu swojego nowego idola do Polski.

 • Michał Figurski: Mój ojciec dostał poważnego udaru krwotocznego!

  ...ojca, dyplomaty Zbigniewa Figurskiego. "Mój ojciec doznał bardzo poważnego udaru krwotocznego. Ja żyłem w strachu, że odziedziczę to po moim ojcu, że może mi się to przytrafić" – mówi Michał Figurski(...) charakterystyczna dla większości młodych ludzi. Żyją oni w przeświadczeniu o własnej nieśmiertelności, przekonani, że problemy zdrowotne dotykają wyłącznie innych ludzi. Nawet znając ryzyka, często...

 • "Ten film zrobię przede wszystkim z myślą o kobietach, bo głównym tematem jest macierzyństwo" - powiedział PAP Borys Lankosz o ekranizacji powieści Joanny Bator "Ciemno, prawie noc". Potwierdził, że jako następną chciałby przenieść na ekran książkę o gen. Jaruzelskim.

 • Grażyna Torbicka o ojcu: Był fantastycznym człowiekiem

  ...przecież było i jest tak, że każdemu wyjściu ojca bądź męża na szychtę towarzyszyło podświadomy lęk i myślenie: wracaj szczęśliwie do domu! - Każdy zjazd taty pod ziemię był obarczony dużym ryzykiem...

 • "Szefowie wrogowie 2": Kidnaperzy

  W drugiej części "Szefów wrogów" - bijącej rekordy popularności komedii sprzed trzech lat, powracają ulubieńcy publiczności: Jason Bateman, Charlie Day i Jason Sudeikis, którzy ponownie wcielają się w postaci Nicka, Dale'a i Kurta.

 • Monika Jarosińska "całe życie bała się, że wszyscy poznają prawdę o jej ojcu"!

  Nigdy nie chciała o tym mówić publicznie. Jej bolesny sekret wyszedł na jaw pięć lat temu. Jarosińska z mediów dowiedziała się, że jej ojciec jest bezdomny. Przez długi stracił mieszkanie i zamieszkał na ulicy w samochodzie. Tabloidy zrobiły z aktorki wyrodną córkę, gwiazdę, której nie obchodzi los żyjącego w nędzy ojca. "Wywlekli to, co ukrywałam. Odkąd pamiętam,ojciec był alkoholikiem...

 • "Interstellar" na płytach Blu-ray i DVD

  31 marca na płytach Blu-ray i DVD pojawia się głośny "Interstellar" z Matthew McConaugheyem, Anne Hathaway i Michaelem Cainem w rolach głównych.

Zdjęcia na temat: ojciec ryzyk
Wideo na temat: ojciec ryzyk
 • "M jak miłość": Dziewczyna, która igrała z ogniem

  Kim jest nieznajoma, która pojawiła się w mieszkaniu Marcina. Miłość czy kłopoty? Nowa bohaterka, Anna Żakowska, jest dziennikarką śledczą. Nie boi się ryzyka, ale wpadła w poważne tarapaty. Ścigają(...) z Anną pójdzie w bardzo złym kierunku, a Annę w ostatniej chwili uratuje Andrzejek z Marcinem. - Marcin poniesie najgorsze konsekwencje, jakie młody ojciec może ponieść – zdradza Mikołaj Roznerski. Jego

 • "Na dobre i na złe": Odcinek 644. pt. "Pearl Harbor"

  Medycznej, którym okazuje się Ksawery Stanisławski, ojciec Jana. Bart kolejny raz podejmuje ryzyko i operuje słynnego profesora Augustynowicza, nieświadomy, że Julka zaczęła nagle rodzić.

Dyskusje na temat: ojciec ryzyk
 • Re: Koniec "Drugiej szansy"! Nowy serial z Małgorzatą Kożuchowska w 2019 roku

  Ta "gwiazda" nadaje się tylko do TV Trwam na występy z tatusiem, wykładowcy w tym programie. Tats i ojciec Ryzyk ją lansowali, czas do lamusa.

 • Re: Rok 2020 w polskich serialach

  Jest takie przysłowie " masz głowę i h..ooj to kombinuj" a "ojciec Ryzyk "oni są siebie warci a ludzie jak ludzie każdy ma swoje poglądy i przekonania nic nikt temu nie zaradzi . Człowiek taki razem oczywiście że z mediami jest w stanie ogłupić całe społeczeństwa.

 • Re: "M jak miłość" straciło widzów!

  Nie może być! Taaaki świetny serial. No to w ramach ratowania sytuacji TVP powinna machnąć komediodramat o bliźniaczych córkach księdza Wieśka - Gienku i Stefanie, szukających ojca w Tybecie, czyli tak pomiędzy Krupówkami a Długim Targiem. TROLLLOOLOOO PS. w rolę córek powinni wcielić się Tusk i Maciarewicz, ojcem mógłby być ojciec ryzyk.