• Informacje na temat:

  ojciec wawrzeckiego

Artykuły na temat: ojciec wawrzeckiego
 • Cichopek odnajduje ojca

  Bomba na planie "Daleko od noszy". Okazuje się, że doktor Kidler jest ojcem, a jego córką okazuje się być... Kasia Cichopek.

 • "Synowie": polska "Bonanza"?

  Ruszyły zdjęcia do nowego serialu telewizji Polsat "Synowie", gdzie obok Pawła Wawrzeckiego pojawi się Agata Kulesza. Główny bohater to Roman, właściciel pubu i ojciec trzech synów, z których każdy obrał zupełnie inną drogę życiową.

 • Teatr TV przypomni zbrodnię PRL

  W najbliższy poniedziałek Teatr Telewizji pokaże "Aferę mięsną", zapowiada "Super Express". To wstrząsająca opowieść o głośnym, pokazowym procesie lat 60., podczas którego na karę śmierci został skazany Stanisław Wawrzecki - ojciec znanego aktora. Wyrok wykonano.

 • "Nowy świat": Białorusinka, Ukrainka i Afgańczyk w Polsce

  Jednym z 18 filmów, które rywalizować będą w Gdyni o Złote Lwy, jest "Nowy świat" w reżyserii Elżbiety Benkowskiej, Michała Wawrzeckiego i Łukasza Ostalskiego. Możemy już zobaczyć zwiastun obrazu.

 • Kraków: Garbusy przed kinem

  ..., zarówno na parkingu kina jak i przed seansami filmu. Dla miłośników garbusów - pamiątkowe zdjęcia z ulubieńcami. Ponadto zabawy, konkursy i nagrody! Ojciec głównej bohaterki filmu "Garbi Super Bryka(...) właściwości. W polskiej wersji językowej bohaterom filmu głosów użyczyli m.in. Wojciech Malajkat, Paweł Wawrzecki, Agnieszka Pilaszewska i Bartłomiej Topa. Główna bohaterka filmu przemówiła głosem Joanny...

 • "Nowy świat" : Polskie kino już nie tylko o Polakach

  ...funkcjonowała jako Oleg, ojciec i mąż. Los rzucił ich do Warszawy, w której - delikatnie rzecz ujmując - nie mają lekko. Nie chodzi o to, że Polacy ksenofobami są z natury. Napięcia na linii my-oni, jeśli już(...) postawił ją reżyser Łukasz Ostalski, który w tytułowej roli obsadził Karinę Minaevę, transseksualną ukraińską supermodelkę. No i jest jeszcze Azzam, bohater noweli Michała Wawrzeckiego, który musi...

 • Transseksualna Ukrainka w polskim "Nowym świecie"

  ...nowel "Nowy świat", zrealizowany wspólnie przez trójkę młodych reżyserów - Elżbietę Benkowską, Łukasza Ostalskiego i Michała Wawrzeckiego - jest produkcją Akson Studio. Koproducentem filmu jest Telewizja(...) przeszłość powraca: do Wery - a raczej, jak sądzą, do Olega - przyjeżdżają z Ukrainy jej ojciec i jej mały synek. "Momentem przełomowym w tej historii jest chwila, kiedy dziecko akceptuje ojca...

 • Garbaci VWariaci i "Garbi Super Bryka"

  Garbusowi miłośnicy jako pierwsi w Polsce mogli obejrzeć kinową wersję popularnej przed laty serii przygód niezwykłego, obdarzonego niemal ludzkimi cechami, samochodu. Ojciec głównej bohaterki obrazu(...) tradycji: ojciec Maggie to były czempion tych wyścigów. W polskiej wersji językowej bohaterom filmu głosów użyczyli m.in. Wojciech Malajkat, Paweł Wawrzecki, Agnieszka Pilaszewska i Bartłomiej Topa...

 • Męskie problemy w męskiej scenografii

  Męskie sprawy, problemy - nie tylko z kobietami - a nawet... męskie humory, od których czasami aż iskrzy. A wszystko to w typowo męskiej scenografii, czyli w pubie. Tak Polsat reklamuje swoją nową produkcję - serial "Synowie", którego premierę zaplanowano na sobotę, 21 marca.

 • "Nowy świat": O poszukiwaniu siebie

  "Nowy świat", historia imigrantów usiłujących zacząć nowe życie w Polsce, trafi do kin 12 sierpnia. Film, nakręcony przez troje młodych reżyserów, opowiada o tolerancji, poszukiwaniu siebie oraz o tym, że aby komuś dać miłość, trzeba najpierw pokochać siebie.

Zdjęcia na temat: ojciec wawrzeckiego
Dyskusje na temat: ojciec wawrzeckiego
 • Re: "Klan": O ich rozstaniu mówiła cała Polska. Tylko nieliczni znali prawdę...

  B Z D U R Y !!! BZDURY !!!!! Ojciec Pawła Wawrzeckiego był dyrektorem zakładów mięsnych. Protestował przeciwko wywozowi wędlin do ZSRR- dlatego dostał czapę! jak śmiesz faktycznie brudny bolszewiku pisac źle o patriocie. SP Wawrzecki senior został pośmiertnie zrehabilitowany , ty lachu !

 • Re: Bajecznie bogaci małżonkowie aktorów

  O historii ! Ojciec Wawrzeckiego w przeciwieństwie do ojca Tadeusza NIE UKRADŁ nic. Za namową PRL - oskiego Prokuratora przyznał się do winy bo obiecano mu, że jak przyzna się do winy jego wyrok będzie symboliczny. Bał się też szykan wobec Rodziny. wyrok wydał sędzia Kryże, a nie wiem czy to nie rodzina tego Kryże będącego w PiS teraz, a on także był sędziom w PRL - u !