• Informacje na temat:

  ojciec wiktora zborowskiego

Artykuły na temat: ojciec wiktora zborowskiego
 • Zborowska wzięła Wronę do domu. Jak sławny ojciec zareagował na "zięcia"?

  Starsza córka Wiktora Zborowskiego (67 l.), Hanna jest już mężatką i mamą dwójki dzieci. Niestety, młodsza pociecha nie miała do tej pory tyle szczęścia. Czy słynny siatkarz i kobieciarz, z którym od jakiegoś czasu spotyka się Zofia, odmieni jej życie?

 • Rodzinny klan Opania: Ojciec, syn i wnuk

  Ojciec, syn i wnuk. Wszystkich trzech łączy nie tylko nazwisko Opania, lecz także niekwestionowany talent. Nestor rodu, Marian, jest wybitnym artystą. Jego syn Bartosz także ma wyrobione nazwisko. Najmłodszy z całej trójki, Filip, dwa lata temu skończył szkołę aktorską. Mało kto wie jednak, że tak naprawdę wszystko zaczęło się dużo wcześniej...

 • "Barwy szczęścia": Zofia Zborowska ma słabość do wysokich przystojniaków

  Zofia Zborowska, czyli Aneta Dylska z "Barw szczęścia", od kilku miesięcy spotyka się z jednym z najprzystojniejszych polskich sportowców, Andrzejem Wroną. Aktorka żartuje, że siatkarz jest jej pierwszym partnerem, który przewyższa wzrostem jej ojca - mierzącego prawie 2 metry Wiktora Zborowskiego, czyli niezapomnianego biskupa Sądeckiego z "Rancza".

 • Agnieszka Holland o "Dziecku Rosemary": Krew akceptują, gorzej z seksem

  1 maja na antenie stacji Lifetime wyemitowany zostanie pierwszy odcinek 4-częściowego serialu "Dziecko Rosemary" w reżyserii Agnieszki Holland. W rozmowie z Interią polska reżyserka opowiedziała, dlaczego zdecydowała się nakręcić klasyczny horror; ujawniła, że z ostatecznej wersji serialu wypadły niemal wszystkie sceny z Weroniką Rosati oraz wyznała, że w trakcie pracy nad "Dzieckiem Rosemary" musiała się zmierzyć z "obyczajowymi" ograniczeniami: - Krew akceptują, gorzej z seksem.

 • "Na dobre i na złe": Zofia Zborowska w Leśnej Górze!

  Wierni widzowie "Na dobre i na złe" zobaczą wkrótce w jednym z odcinków w gościnnym epizodzie 29-letnią obecnie Zofię Zborowską, prywatnie córkę pary znanych aktorów, Marii Winiarskiej i Wiktora Zborowskiego.

 • Zborowski w dubbingu "Pinokia"

  Od 20 września w polskich kinach pojawi się filmowa wersja ulubionej dziecięcej bajki - "Pinokio" - ponadczasowa historia drewnianego chłopca Pinokia i jego ojca Dżepetta, kolorowa i pełna humoru, która oczaruje widzów w każdym wieku.

 • Wiktor Zborowski i Maria Winiarska: Idealne małżeństwo? Skrywają bolesną tajemnicę!

  ..., a on zadzwonił i zapytał, co chciałam przez to powiedzieć" – opowiada. Początkowo ona nie traktowała ich relacji poważnie. Potem przyszła miłość. Nie spieszyli się jednak ze ślubem.  "Mój ojciec lekarz w końcu powiedział: 'Jak Wiktor przychodzi z tobą do mnie do szpitala, to ja nie wiem, jak mam go przedstawić. Dochodzący?'. A babcia Wiktora powtarzała, że w grzechu żyjemy i w końcu...

 • Wiktor Zborowski: Nie ścigam się

  Zawodowo: jeden z najlepszych polskich aktorów komediowych. Prywatnie: domator, dla którego najważniejsza jest rodzina, włącznie z domowymi zwierzakami.

 • Zborowscy mają co świętować. Najpierw ślub Zofii, a teraz coś takiego!

  To był całkiem udany rok dla całej rodziny. Przede wszystkim dlatego, że latem Wiktor Zborowski (68 l.) i Maria Winiarska (68 l.) wydali córkę za mąż. Zofia Zborowska (32 l.) jest teraz szczęśliwą mężatką, a to nie koniec radosnych wieści z życia Zborowskich. Niewykluczone, że niebawem znów spędzą święta w komplecie. Poinformowała o tym seniorka za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 • Epizody u boku Anny Guzik

  W nowych odcinkach serial u "Hela w opałach", oprócz Jacka Poniedziałka, zobaczymy też Wiktora Zborowskiego i Emilię Krakowską - informuje 'Fakt".

Zdjęcia na temat: ojciec wiktora zborowskiego
Wideo na temat: ojciec wiktora zborowskiego
 • Zofia Zborowska o krzywdzie zwierząt

  mogłaby utożsamić się z główną bohaterką "Pokotu", filmu, w którym wystąpił jej ojciec Wiktor. I tak jak Janina Duszejko, broniłaby naszych "braci mniejszych" do upadłego.