• Informacje na temat:

  okładka płyty

Artykuły na temat: okładka płyty
 • Mela Koteluk ujawniła okładkę płyty "Migawka"

  ..."Dla mnie to najważniejsza z dotychczasowych płyt" - napisała Mela Koteluk na Facebooku, informując, że jej nowa płyta nosi tytuł "Migawka". Teraz wokalistka ujawniła, jak wygląda okładka albumu.  "Ludzie kochani, jak ja już tęsknię za koncertami ❤️ Przed Wami kolejna migawka z "Migawki", nowej płyty bliskiej mojemu sercu. Już niedługo będziecie mogli jej posłuchać i rozsmakować się w jej...

 • Okładka płyty "DAYTONA" na celowniku. Rodzina Whitney Houston oburzona

  Spadkobiercy dorobku Whitney Houston, a także jej były mąż Bobby Brown są zniesmaczeni okładką płyty rapera Pusha T "DAYTONA". Na froncie albumu można zobaczyć fotografię łazienki gwiazdy.

 • Czy podoba ci się okładka nowej płyty Taylor Swift?

  Taylor Swift zapowiedziała premierę nowej płyty. Wydawnictwo zatytułowane "Reputation" ukaże się 10 listopada. Podoba wam się okładka albumu?

 • Britney Spears zaprezentowała nową okładkę płyty "Glory"

  Fani Britney Spears sprawili, że jej płyta "Glory" trafiła ponownie na pierwsze miejsce iTunes w USA. Ta w ramach podziękowań postanowiła pokazać odświeżoną okładkę płyty.

 • Taco Hemingway: Iga Lis na okładce nowej płyty "Europa"

  W dniu swoich 30. urodzin Taco Hemingway zdradził, że pod koniec wakacji wypuści dwie płyty: "Jarmark" i "Europa". Na okładce tego pierwszego wydawnictwa czujni internauci wypatrzyli dziewczynę rapera - Igę Lis.

 • Slayer: Okładka nowej płyty ocenzurowana

  Przewidując, że wyjątkowo kontrowersyjna okładka nowej płyty Slayera - "God Hates Us All", przedstawiająca skrwawioną i poprzebijaną gwoździami Biblię, na której wycięto logo zespołu, może przysporzyć jej kłopotów z dystrybucją, muzycy grupy poddali się zabiegowi autocenzury. Prawdziwa obwoluta płyty będzie kryć się pod okładką zastępczą.

 • Rammstein: Okładka i szczegóły nowej płyty. To z niej pochodzi przebój "Deutschland"

  ...17 maja do sprzedaży trafi niezatytułowany jeszcze album niemieckiej grupy Rammstein. To z tej płyty pochodzi utwór "Deutschland" z budzącym ogromne kontrowersje teledyskiem.

 • Miuosh ujawnia gości. Zobacz okładkę płyty "Powroty"

  Następca płyty "POP" zawierać będzie 10 utworów, w których Miuosh dotyka najważniejszych i najbardziej przełomowych momentów w swoim życiu. "Powroty" to album wymykający się kategoriom, łączący to(...). Premierze płyty będzie towarzyszyć trasa koncertowa, która obejmie 16 miast w Polsce. Bilety będą dostępne od 5 grudnia. Harmonogram trasy: 02.02.2020 - Kraków, Studio 07.02.2020 - Warszawa, Progresja...

 • Ariana Grande: Znamy datę premiery i okładkę płyty "Thank U, Next"

  Fani, którzy z niecierpliwością wypatrywali daty premiery najnowszej płyty Ariany Grande "Thank U, Next" mogą już być spokojni. Album trafi do sprzedaży 8 lutego. Przy okazji wokalistka zaprezentowała oprawę graficzną krążka.

 • Dream Theater zmienią okładkę płyty?

  Amerykańska formacja Dream Theater poważnie rozważa wycofanie ze sprzedaży koncertowego albumu "Live Scenes From New York". Powodem jest okładka, która zdaniem członków zespołu jest nieodpowiednia w kontekście tego, co zaszło w Nowym Jorku i Waszyngtonie we wtorek, 11 września.

Zdjęcia na temat: okładka płyty