• Informacje na temat:

  okulary gwiazd

Artykuły na temat: okulary gwiazd
 • Gwiazdy oddają okulary

  Brytyjski aktor Daniel Radcliffe znalazł się wśród gwiazd, które ofiarowały swoje stare okulary na potrzeby wystawy upamiętniającej ofiary holokaustu.

 • Joanna Krupa: Telefon i okulary

  Joanna Krupa twierdzi, że istnieją tylko dwie rzeczy, bez których nie wychodzi z domu. Gdy nie robi makijażu, zawsze zabiera ze sobą okulary, które zasłaniają część twarzy. Nigdy nie zapomina też o telefonie komórkowym.

 • Lisa Loeb: Kocie okulary, Ethan Hawke i "Orbitowanie bez cukru"

  ...takich gwiazd, jak Lenny Kravitz, U2, czy New Order oraz nagrania niszowych artystów. Dzięki obecności ich utworów na płycie, szeroki rozgłos zdobyli: formacja reggae Big Mountain (w tym roku będą jedną z gwiazd Przystanku Woodstock przemianowanego na Pol'And'Rock Festival) oraz wokalistka pop-folkowa Lisa Loeb . Jej filmowa ballada "Stay (I Missed You)" - jako pierwsza w historii - wspięła się...

 • Najbardziej irytujące gwiazdy w okularach

  Justin Bieber został uznany za najgorzej wyglądającą gwiazdę w okularach w ankiecie przeprowadzonej przez jedną z londyńskich klinik okulistycznych.

 • Katarzyna Cichopek: Okulary jak czapka niewidka

  Katarzyna Cichopek na co dzień nosi soczewki kontaktowe chroniące jej wzrok przed szkodliwym światłem komputera. Zdarza jej się jednak założyć także okulary, które uważa za modny dodatek do stylizacji. Gwiazda serialu "M jak miłość" twierdzi, że okulary pomagają jej zachować swobodę, mało kto bowiem ją wtedy poznaje.

 • Alternatywni reklamują okulary

  Brandon Flowers, wokalista The Killers, i Alex Kapranos z Franz Ferdinand, będą twarzami nowej kampanii reklamowej producenta okularów Ray-Ban. To nie jedyne gwiazdy alternatywy, które zostały zaangażowane przez firmę.

 • Lady GaGa: Oddajcie moje okulary!

  Zapowiadana na gwiazdę 2009 roku Lady GaGa oferuje występ w swoim nowym teledysku. Ma jednak pewien warunek...

 • Rarytasy gwiazd na aukcji

  Bogaci fani zainteresowani pamiątkami gwiazd będą mieć niezłą okazję, by uszczuplić swoje portfele. Na aukcji w sobotę, 14 sierpnia, w Monterey w Kalifornii wystawione zostaną m.in. dwie statuetki Grammy Beatlesów i Paula McCartneya.

 • Na planecie gwiazd rocka

  ...triumfalizm twardziela. To wizerunek gwiazdy rocka, na który składają się ciemne okulary, papieros zwisający z ust i zawadiacka przekora emanująca z twarzy. Obrazuje to niezwykłą zdolność, jaką(...) pióro gwiazdy albo sławniejsi spośród telewizyjnych komentatorów. Tym razem miejsce drugie przypadło konserwatywnemu Glennowi Beckowi z Fox News, a trzecie - gospodarzowi "The Daily Show", Jonowi...

 • Ben Affleck z brodą, Bruce Willis w okularach

  ...(nastolatkowie Jared Gilman i Kara Hayward), w filmie zobaczymy plejadę hollywoodzkich gwiazd z Bruce'em Willisem, Tildą Swinton i Billem Murrayem na czele! "7 psychopatów" ( recenzja ) to najnowsza...

Zdjęcia na temat: okulary gwiazd
Dyskusje na temat: okulary gwiazd